Jump to content
GIGN Forum

Tuss...:d


jonathan
 Share

Recommended Posts

nuu iizsteniiba , ir arii labs ''GO planet '' ljoti aizraujoshi , bet daargi !! smiliez.de_2551.gif

smiliez.de_2125.gif i ko mees tur dariitu .. laugh.gif nevaru smiekli naak.. pocket domaa ko raksti .. labaak kaadu vietu pie ezera utt ieteiktu ...

es domaaju vareetu kkur latgalee uzstaisiit jo man tuvaak evil6.gif bet latgali sauc arii par ezerzemi taatad vareetu kko riikot pie ezera... domaaju negribeetos daudzim vilkties tik taalu bet tur atpuusties buutu labi .. un nevajadzeetu baidiities par zemespiesaarno6anu jo tur neviens parsvaaraa neskataas...

Link to comment
Share on other sites

Es biju domajis sito vietu

http://www.usma.lv/

BET, baigi baigi saaliita, bet ja jonathans uzsauktu... omg es aiz laimes apcurinatos! smile.gif

Karoce - macho - augusta.. nu jaa bla ta jau var nomirt 8 menesi gaidot nu nereaali ilgi jagaida! sad.gif

Jonathan, a tev vasara nav dzimene gaidjuma? wink.gif Lai nu ka, gribu pateikt, ka ari rigas tuvuma ir ezeri un daudz norm vietas, kur tuset. nevajag iecikloties uz tiem laukiem!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Es biju domajis sito vietu

http://www.usma.lv/

BET, baigi baigi saaliita, bet ja jonathans uzsauktu... omg es aiz laimes apcurinatos! smile.gif

Karoce - macho - augusta.. nu jaa bla ta jau var nomirt 8 menesi gaidot nu nereaali ilgi jagaida! sad.gif

Jonathan, a tev vasara nav dzimene gaidjuma? wink.gif Lai nu ka, gribu pateikt, ka ari rigas tuvuma ir ezeri un daudz norm vietas, kur tuset. nevajag iecikloties uz tiem laukiem!

Beefy

tas der wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Doma ir par tiem "Godeljiem"...ieejiet pashi apskataties un izsakiet savu viedokli www.godelpols.lv

aizmirsti lol. Mēs tak tur pagājušo gadu bijām. Es tajā vietā vairs savu kāju nesperšu. Un kā jau es teicu - brauksim pie tā ezera plakanciemā. Un vispār vēl laiks ir nenormāli daudz, tāpēc no šī topika īpašu jēgu neredzu. Kad nāks laiks tad arī domāsim nevis tagad nodarbosimies ar tukšu spriedelēšanu.

Link to comment
Share on other sites

aizmirsti lol. Mēs tak tur pagājušo gadu bijām. Es tajā vietā vairs savu kāju nesperšu. Un kā jau es teicu - brauksim pie tā ezera plakanciemā. Un vispār vēl laiks ir nenormāli daudz, tāpēc no šī topika īpašu jēgu neredzu. Kad nāks laiks tad arī domāsim nevis tagad nodarbosimies ar tukšu spriedelēšanu.

tev resnaas dilles nepietruuks? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...