Jump to content
GIGN Forum

xslap un xslay


Champions!
 Share

Recommended Posts

Es veelejos pajautaat, vai juus nevareetu man pieskirt pie patreizeejam tiesiibam (x_votemap x_votekick.. ) veel xslap un xslay, jo biezhi kautkaadi [beep] reali nokaitina ar savu stulbo sedeshanu vai budami par free fragu un x_votekick peec manaam domaam ir paaraak liels sods smile.gif, un votekick es nelietoju TIK biezhu kaa bitiite smile.gif nu, protams, vareetu arii x_rr, bet tas nav tik noziimiigi

Link to comment
Share on other sites

khe-he-he... nu par champu neko labu pateikt nevaru un sliktu arii nee wink.gif, taapeec, ka sho nepaziistu, bet gign serverii shamais izklausaas tiiri sakariigs geks, vismaz par taadu es sho uzskatu, a mozh tu par taadu tikai izliecies ? biggrin.gif

lai tev izdodas!

Turies...

Link to comment
Share on other sites

Man liekas viņam tādas tiesības nevajag dry.gif

Vai driikst jautaat kapeec tu taa domaa ? Piemeeram, vakar speeleeju var teikt visu dienu, jo uz skolu negaaju, un speeleejot prosta vareeja nobesiities (cilveeks arii bija liecinieks) kaut kads cl1nz vislaik estate sezh trubaa un frago, dust bazee un par bumbu vinjam po. Piebilde, Cilveeks jau dust'aa lika vinjam votekick, bet es uzliku x_cvote, jo tad nelikaas ka vinsh buutu taads smiliez.de_2428.gif , bet nakoshaa karte bija estete (lasi augstaak) un tur man bija nospljauties vai vinsh vinju kicko vai bano!

P.S Lirels arii liecinieks estete, jo tur vinsh speeleja un nedaudz paslapoja vinju, THX vinjam

Link to comment
Share on other sites

Būs gadījumi, kad tās noderēs, bet pārējā laikā es domāju, tu nemācēsi tās pareizi lietot (tā kā mums ir bijis konflikts, kur tu esi parādījis, ka tev ir zināma smadzeņu nepietiekamība, tad līdz ar to man ir izveidojies šāds priekšstats).

Link to comment
Share on other sites

Ko tu te šļupsti?! Noxā tu man skraidiji aiz muguras un nepātraukti traucēji spēlēt šaujot pa mani? shock1.gif Tas beidzās ar to, ka tevi kickoja admins laukā, tu ar citiem nikiem nāci atkal iekšā un visu laiku plijies man virsū. Tā es toreiz arī normāli nedabūju uzspēlēt.

Pēc tam uz gign es tev taisīju muti ciet, jo tu visu laiku man prasīji: "kā tev toreiz patika uz disconet? (sīkais sūds pat nevarēji atcerēties, kas tas par serveri bija), un neskatoties uz to, tev prāta nepietika, tu visu laiku rejoinojies un atkal man kaut ko dirsi virsū, un atkal traucēji spēlēt, tikai šoreiz uz gign.

Pēc tam vēl biji ielīdis čatā un nosaucis mani kaut kādā necenzētā vārdā un paziņojis, ka es nemāku savas admin tiesības izmantot smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...