Jump to content
GIGN Forum

nu un man ?


sv1ts
 Share

Recommended Posts

Guest blody

Njaa , interesnts paskaidrojums, tev puis, taadu kaa tu ir daudz un kas notiktu, ja worms visiem taadiem kaa tu dotu tiesiibas - iestaatos anarhija cs.gign.lv(kaut gan neba es buushu tas , kas izlems, dot vai nedot) tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

blody zini tev tadi logiski spriedumi ms esam klans utt es ari uzbazos wormam ar votem un slotu briivo bet nu uz slotu man nav ko ceret bet uz votem gan... nu vot es wormam censos nopamatot kapec un sarunaties ka ar cilvekuy nevis ka t klau dzekin tu gan esi tads baigais bet nu iebaz man adas tiesibas kad tu varesi uzzinat ka dirsos tad nelietosu ok:)) Baboon smile.gif

Tas teksts par baboon nav uz tevi blody tas ir uz to admin ludzeju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1. neviens nav teevs (vismaz pagaidaam cool2.gif )

2. votu doshana notiek tad ja es redzu ka cilveks ir veesais un pa istam votes vinjam bijushas nebijushas

3. ar mutes platishanu neviens nav taalu ticis, ar darbiem gan

4. tas ka serveris smird es zinu... ir dazhnedazhasas problemas ar tehniku & liidzekljiem... bet skaties no otras puses - mums vismaz ir serveris, a tev pat nav votes... taa luuk

tas bija viss ko gribeju teikt, ceru uz smiliez.de_265.gif nevis uz smiliez.de_1591.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vienkaarshi gribeetu dabuut kadas tiesiibas jo kad es tur speeleeju nav vienmeer admini klaat un salien pilniigi cirvji ! un kjipa tu worm taac nereaals teevs bljad maz servu Latvijaa ? Nu speeleeshu bez tiesiibaam ! ja jau es 4tus vareeju dabuut votes un kaut kaadaa suuda GIGN nevaru dabuut kaut ko tad jau tas ir vispaar ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vienkaarshi gribeetu dabuut kadas tiesiibas jo kad es tur speeleeju nav vienmeer admini klaat un salien pilniigi cirvji !

smiliez.de_2524.gif

un kjipa tu worm taac nereaals teevs bljad maz servu Latvijaa ?

pricom tur tas ?

Nu speeleeshu bez tiesiibaam !

Samierinaajies...

ja jau es 4tus vareeju dabuut votes
\

pieluugsim tevi kaa karali...

kaut kaadaa suuda GIGN

Ehh, varenais svits saacis speeleet suuda serveros ?

nevaru dabuut kaut ko tad jau tas ir vispaar !

"4Tus papa naak ! Dodiet celju !!! Paklaniities !!!"

Link to comment
Share on other sites

Piedod sv1t ja tevi te neviens neciena. smiliez.de_2125.gif bet cienja ir jaanopelna. A ko tu dari? Ierodas ar lielu bliikshkji un saac uz visiem leekaat. Serveris smird serveris taads, shitaads, speeleetaaji shaadi taadi cirvji. Ja vispaar kautkas tev nepatiik tad ej atpakalj uz 4Tus un teelo tur to adminu nevis te. Te visi meegjina sadziivot harmonijaa nevis haosaa. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif  hans.gif  smiliez.de_2551.gif Mees jau labaak saaksmi celt templi tev sv1t. Tur mees tevi vareesim pieluugt. smiliez.de_2551.gif  tongue.gif  laugh.gif

Nu tu Lireli aizmirsi ka vinsh ir karalis kura priekshaa mums ir jaaklanaas laugh.gif

smiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...