Jump to content
GIGN Forum

NoNsToP | RAGE - ЮЙФЕТ


spEEdy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un starp citu neviens neluudz NoNsToP nonjemt banu!!!!!!!

pilniibaa piekriitu es arii buutu laimiigs ja vareetu speeleet tieshaam kautvai bez klana

ja juus redzeetu ka es speeleeju ar klanu tad juus tieshaam vareetu man uzlikt permanent banu.

please.gif ljaujiet man speeleet please.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet kapeec neviens man netic ka tie nav 4iiti bet gan kompja gljuks.

Nezinu gan, varbuut tam vareetu buut kaada saistiiba ar to ka cilveeks, kuram GIGN`aa sakritiibas peec bija taads pats klantags kaa tev, ir uz doto briidi nobanots par WH shock1.gif?

Link to comment
Share on other sites

|20:08:46| <Popcha> Looks like the guys from Steam forgot to fix the Teleporter bug , which lets the Terrors spawn into CT base after Freeztime and the Terrors to the CT spawn. We are looking forward to the next update.

tas veel taa...

bet protams, rage klanam maz kaads ticees.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan, varbuut tam vareetu buut kaada saistiiba ar to ka cilveeks, kuram GIGN`aa sakritiibas peec bija taads pats klantags kaa tev, ir uz doto briidi nobanots par WH shock1.gif?

ja tas ir kaa jautaajums tad tas ir NoNsToP!!!

tachu Lirels jau nav ar taadu pashu klantagu kaa man kuram notika taada pasha kljuume kompii kaa man ti teleporti jeb (gljuki) jau nav tas pats kas WH!!!

Link to comment
Share on other sites

rage klanam maz kaads ticees.

Tam es pilniibaa piekriitu jo mees neeesam tik slaveni lai mums kaads ticeetu jo mees jau neeesam tik labi un maz esam speeleejushi CW taadaa veidaa ka juus mums uzlikaat ban taa jau mees nu nepavisam nevareesim uzspeeleet ar kaadu klanu CW.

Link to comment
Share on other sites

Bet shitais teleport shits dazhreiz gadaas? tas nav nekaads 4iits, bet kaut kaadu gljuki?
Taatad Bijach kaa redzi tas nav nekaads 4iits.

Tas var buut gan gljuks, gan chiits:

[Popcha]?shas na gigne poprobuju

[Popcha]?zajdu i nazhmu knopku

[Popcha]?i vsjo

Taatad pienjemu ka vinsh zin kaa sho bagu izmantot ljaunpraatigi(negodiigi) - chiitoshanai..

Link to comment
Share on other sites

Tas ka lohi nesapratiis bija gaidaams..? smiliez.de_2428.gif

nee nu es jau ceru ka sapratu bet tu vareeji izteikties skaidraak

nu kaa sanaaca vai pakjeeri Stieni

ja tu meegjinaaji taadus chiitus likt tad noteikti pakjeeri Stieni smiliez.de_2477.gif

Tu toch neko neesi sapratis bduh.gif

<Popcha> Looks like the guys from Steam forgot to fix the Teleporter bug , which lets the Terrors spawn into CT base after Freeztime and the Terrors to the CT spawn. We are looking forward to the next update.

Tas chaliits kas raxtiija to ^ zin kaa to bagu izmantot ljaunpratiigi un kad grib, taatad - chiitot

Un ja vinsh to var - to var arii citi..

Link to comment
Share on other sites

Tas chaliits kas raxtiija to zin kaa to bagu izmantot ljaunpratiigi un kad grib, taatad - chiitot

Un ja vinsh to var - to var arii citi..

labi es piekriitu ka to kaads iespeejams maak izmantot tachu ne jau taads iesaaceejs kaa es maaceetu izmantot tur kautkaadu bagu

Link to comment
Share on other sites

Personiigi es esmu saskaaries ar shito bagu viens geks vardaa Codname Sviesta beka cs.office (vinsh bija T es CT) skatos pekshni viens CT paraadas netaalu no CT baazes apstaajos un skatos vinjam sarkanaa krasaa ir rakstiits vinja niks un es vinju noshavu, bet ka vinsh to izdariija taa arii nesapratu! Man skjiet ka vinsh nav 4iters, jo gignaa vinjam biezhi ir deaths 2x vairaak nekaaa kills

Link to comment
Share on other sites

jau sen likaas ka vinji 4iito. Parasti speelee slikti un parast atradaas fragos lejeejaa galaa, a te peekshnji visus mochii kaa beernus, kavkaa neliekas, ka 1 dienas laikaa var no 1:7 kljut par teeti dry.gif

Par visiem vinju memebreim nezinu, bet nu rage un nonstops toch varbuut veel kaads.

Un shitaa scorpiona un brachkas dirshana izklausaas peec stuulbu 4iiteru, kuri peedeejiem speekiem meegina aizstaaveties un par katru cenu nosargaat to, ka vinji nava 4iiteri. smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2428.gifbaby.gif

btw. smiliez.de_1437.gif

Un nomaini avataru !!!

Link to comment
Share on other sites

Mmm, skaidrs, ka šiem spēlēt gribas un tagad par visu varu cenšas aizstāvēties, lai tik klanam noņem banu. Uzskatu, ka banam ir jāpaliek, jādzēš lietotāji no servera un turpmāk pret citiem krāpniekiem ar tik pat stingrām metodēm dry.gif

P.S. Tas, protams, neizslēdz iespēju tādam krupim aiziet uz i-cafe un no turienes spēlēt ar čītiem

Link to comment
Share on other sites

nu bet vai nav iespeeja uzlikt banu konkreetam nikam nevis ip vai visam klanam ?

nu chuvax veel 1.5 bija rage un 4iitus nemaniiju kaa zinaat chuvax tad veeel speeleeju taa videeji un tomeer par taadiem nonstop un kas tur vel bija es drusku labaak speeleeju ! varbuut tad kaads vareetu ielikt te kaadu screenu kur redzams ka kaadam no taa klana ir taads PAPAS rezults !

Link to comment
Share on other sites

Tu (kursh vairs nespeelee viduveeji) labaaak noskaties spEEdya demkas un tad runaa..

tachu ne jau taads iesaaceejs kaa es

Pilniigi piekriitu, bet man jeb kaadam citam nav jaaziilee chiitoji tu, vai tevi nabadzinju kompis pats vislaik meta pretinieka baaze..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...