Jump to content
GIGN Forum

Happy Christmas


Miedzinjsh[War3-Pro-Player]
 Share

Recommended Posts

idioti!

shodien buus tikai Ziemassveetku vakars. Ziemassveetki buus riit

p.s. ejiet dirst ar savu postu kraashanu un apsveikshanu Ziemassveetkos - nevienam no taa labaak nepaliek. nomirstiet - varbuut taa juus mani iepriecinaasiet

p.p.s. ielaid Jeezu sevii!

Cik optimistiski

Link to comment
Share on other sites

idioti!

shodien buus tikai Ziemassveetku vakars. Ziemassveetki buus riit

p.s. ejiet dirst ar savu postu kraashanu un apsveikshanu Ziemassveetkos - nevienam no taa labaak nepaliek. nomirstiet - varbuut taa juus mani iepriecinaasiet

p.p.s. ielaid Jeezu sevii!

Dr.Pain bet dāvanas tik un tā būs šodien huh.gif

Link to comment
Share on other sites

juus arii pa kluso laviisieties pie egliites un skatiisieties ko vecaaki sagaadaajushi (es jau esmu pietiekoshi liels lai saprastu, ka taads z-sveetku veciitis nemaz nav un vecaaki sapeerk taas daavanas), man jau visi majaas aizmigushi, shas iedegushi guntinju un tipinaashu chekot kas sadaavinaats. cerams man buus uzdaavinaats helikopteris, mazaas modziiniites (taas kuras pakaa kopaa 50 gab. naak), tanks, tenisa rakete, galda kokejs, spaidermens, ajronmens, tetris (taa krutaa spelee), kubiks-rubiks, kraasainas aplikaaciju papiirs, jaunais Briynijas Spiirsas disks (es vinu dievinu) un t-krekls ar Britnuhu (protams ar parakstu - I LOVE SLOWEGS!), beernu shampanietis, 23kg ar kompeteem (lielaas chupa-chups arii buutu kruti), daarti, puzle ar Tomu un Dzeriju, speele Yu-Gi-Oh (uz teeta portativa pa klusu dazhreiz uzspeleeju speeliites, pie drauga speleeju Yu-Gi-Oh - pizdatijs gejmz), monopols, Pameles Nandersones plakaac, Pikachu miikstaa mantinja un veel vareetu elektronisko pulksteni, kas velk zem uudens!

P.S. blja, ja kkas no shitaa saraksta nebuus, tad es paargrieziishu veenas - otvechaju, es nedirshu! davai es eju skatiities, btw - prieciigus Z-sveetkus visiem! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

juus arii pa kluso laviisieties pie egliites un skatiisieties ko vecaaki sagaadaajushi (es jau esmu pietiekoshi liels lai saprastu, ka taads z-sveetku veciitis nemaz nav un vecaaki sapeerk taas daavanas), man jau visi majaas aizmigushi, shas iedegushi guntinju un tipinaashu chekot kas sadaavinaats. cerams man buus uzdaavinaats helikopteris, mazaas modziiniites (taas kuras pakaa kopaa 50 gab. naak), tanks, tenisa rakete, galda  kokejs, spaidermens, ajronmens, tetris (taa krutaa spelee), kubiks-rubiks, kraasainas aplikaaciju papiirs, jaunais Briynijas Spiirsas disks (es vinu dievinu) un t-krekls ar Britnuhu (protams ar parakstu - I LOVE SLOWEGS!), beernu shampanietis, 23kg ar kompeteem (lielaas chupa-chups arii buutu kruti), daarti, puzle ar Tomu un Dzeriju, speele Yu-Gi-Oh (uz teeta portativa pa klusu dazhreiz uzspeleeju speeliites, pie drauga speleeju Yu-Gi-Oh - pizdatijs gejmz), monopols, Pameles Nandersones plakaac, Pikachu miikstaa mantinja un veel vareetu elektronisko pulksteni, kas velk zem uudens!

P.S. blja, ja kkas no shitaa saraksta nebuus, tad es paargrieziishu veenas - otvechaju, es nedirshu! davai es eju skatiities, btw - prieciigus Z-sveetkus visiem! smile.gif

ES gan neesmu tik pieticiigs sad.gif .Ja kas britnija smird, parisa labaakaa! Kaa jau katru gadu veelos sanjemt tomago4ii kur es vareeshu audzinaat savu nezveeru ljoti lielu. Vieniigais vinjam naktii gribaas eest un mana maate psiho [hvz kas vinjai nepatiik] sad.gif .

Noveeelu jums arii sanjemt tomago4ii un arii to visu ko teica slowiks [cerams vinjsh to visu patieshaam dabuuja].

EDIT: Cerams mans tomago4ii nenosliiks vannaa kaa jau katru gadu.

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

p.s. ejiet dirst ar savu postu kraashanu un apsveikshanu Ziemassveetkos - nevienam no taa labaak nepaliek. nomirstiet - varbuut taa juus mani iepriecinaasiet

pilniigi pareiza attieksme! tu nolaadeetais miedzinj, be, ej dirst ar saviem vienjeegas (kraana pagarinaashana) postiem! be, po zhizhnj, es tevi na Klaava huj uzsedinaashu! tad vareesi po huj miiciites!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...