Jump to content
GIGN Forum

cs_da4a


Recommended Posts

Download:

http://archive.rin.ru/cgi-bin/eng/out.pl?id=59

Review (By me):

Cs_da4a ir mape ar diezgan lielu vasarniicu. Ir ziema, terroristi ir saguustijussi cilveekus un pasleepussi tos vasarniicaa, CT dodaas vinnus atbriivot un izniicinaat terroristus.

Ssajaa mapee CT saakum punkts ir sseit

Bet terrori saak vasarniicaa kuraa ir vairaakas istabas: virtuve, kiinozaale, gullamistaba, garaazza un veel citu.

Protams nevar iztikt bez kanalizaacijas, kura piedod ssai mapei veel daudz jaunu strateeggiju.

Kopumaa sajaa mapee buus daudz jaunu strateeggiju, dazzaadas jaunas vietas ko izpeetiit.

P.S. maajai ir 2 staavi + beeninni un garaazza. Arii esmu paarbaudijis, ssi mape neglluko uz cs 1.6, kaa paaris citas mapes.

Enjoy wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nav slikta karte.... agraak uz kompakta biezi gaaja. Vieniigi ka cs_ un terikiem labaakas poziicijas ir. Bet taa laba.

nu nez...

Kad es speeleeju tad CT parasti baaza T!

Ja nu vieniigi tad kad T seezj baazee un neiet laukaa !

Link to comment
Share on other sites

diezgan normaala karte, kaut gan speeleejot ,nez kaapeec gribas teikt-galja evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

man gan liekas ka mape iesuukaa, visu laiku ping liels, un prieksh 20 speeleetaajiem vina diezgan maza...

Link to comment
Share on other sites

es ir speeleejis 1.5 versijaa pret botiem paaris gadus atpakalj un varu ieteikt to KARTI ! rullliiga ja terori seezh baazee un ir arii iespeeja mekleet jaunas poziicijas ar dazhaadiem ierochiem un veidot strateegijas dazhaadas !

Link to comment
Share on other sites

kad meeginu novilkt mapi raada:

Bad Gateway

The proxy server received an invalid response from an upstream server.

accel: document from backend 212.176.41.8 contains no data while processing http://_the_same_host_:8080/cgi-bin/eng/out.pl?id=59

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.27 Server at archive.rin.ru Port 80

Link to comment
Share on other sites

No mapes jau nav atkariigs pings.... daaa.... biggrin.gif

jo smagaaka karte, jo serverim procesors vairak noslogots... jo vairak noslogots procesors, jo lenaak tiek apkopoti dati un izsutiti speletajiem - rezultats paceljas pings...

tiem kas nezinaja kas ir pings = laiks kas pavadits nosutot datus uz serveri, sanjemot atpakalj apstradatus datus + laiks kas nepiecieshams lai videokarte izvadiito visu uz ekraana...

rezultataa ko mees secinam:

pings var celties no taa, ka serveris nespej pavilkt karti

pings var celties no taa, ka tev internets gljuko

pings var celties no taa, ka tev videokarte ir suudaina

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...