Jump to content
GIGN Forum

Kočas, Jeb Konfektes :)


Thesnake
 Share

Recommended Posts

Tagad tā...

Lūdzu iztāstiet kas zin kādas receptes kā uztaisīt konfektes nu piemeram kautkadas ledenes taisu: cukurs, ūdens un izvārīt un kautkas līdzīgs gotiņām krējums,cukurs un izvārīt un sanāk kautkas lidzīgs gotiņām..

Tātad stāstam.. vienkārši šausmīgi sagribējās uztaisīt smile.gif

Edited by Thesnake
Link to comment
Share on other sites

Es par tām gotiņām atceros. Man laukos vecvecmāmiņa tādas taisīja. Tātad Uzkarsē pienu , pievieno cukuru attiecībā 1 pret 4 pret pienu , un uz lēnas uguns lēnām maisot vāri kamēr iegūsti biezu staipīgu masu.Griez nost , masu lej formītēs , vai arī vienkārši izgāz uz šķīvja , un ļauj tai sacietēt. Vot i tebe Gotiņa.

p.s Par piena un cukura attiecību neesmu 100% pārliecināts. Jo vairāk cukura , jo lielāka garantija , ka sanāks.Jo lēnāka uguns , un pacietīgāk maisīsi , jo mazāk kunkuļu būs smile.gif

Edited by Atamans
Link to comment
Share on other sites

Es par tām gotiņām atceros. Man laukos vecvecmāmiņa tādas taisīja. Tātad Uzkarsē pienu , pievieno cukuru attiecībā 1 pret 4 pret pienu , un uz lēnas uguns lēnām maisot vāri kamēr iegūsti biezu staipīgu masu.Griez nost , masu lej formītēs , vai arī vienkārši izgāz uz šķīvja , un ļauj tai sacietēt. Vot i tebe Gotiņa.

p.s Par piena un cukura attiecību neesmu 100% pārliecināts. Jo vairāk cukura , jo lielāka garantija , ka sanāks.Jo lēnāka uguns , un pacietīgāk maisīsi , jo mazāk kunkuļu būs smile.gif

Noteikti uztaisīšu, bet krejums, cukurs arī nau nekāda vaina..

Link to comment
Share on other sites

Par gotinam - iesaku moska tocna labak saldo krejumu vai reali jaudigu ne laases pienu. Un ir riktigi jamais un kaadu 1stundu vai pat vairak. Diezgan grruuti!

Ok - te mana recepte! Konca saucas marcipaans! biggrin.gif

Panem un sarive smalka sitaa mandeles (nu tadi garshigi riekstini). Pec tam sajauc ar olas dzeltenumu un cukuru un vel kaut kadu situ, bet principa ar to laikam pietika - nam nam!

Un te vel viena - sajauc olas blatumus ar cukuru lidz ir bieza masa un izcep pie 130 gradiem cepeskrasni - sanak bezdelis smile.gif

Beef

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...