Jump to content
GIGN Forum

Logo Konkurss: Balsosana


worm
 Share

Izvelies tavuprat vissmukaako logo un nobalso par vinju  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nu kamххn kвds sakars gignam ar kkвdiem pretоgiem пauni zaпiem gobliniem dry.gif

wake up morons..

morons tev starp kвjвm. Sakars tвds, ka viтi rada jauku ziemassvзtku noskaтu. Tev nepatоk - tavas problзmas, kuras vari paturзt pie sevis.

Link to comment
Share on other sites

morons tev starp kājām. Sakars tāds, ka viņi rada jauku ziemassvētku noskaņu. Tev nepatīk - tavas problēmas, kuras vari paturēt pie sevis.

nu macho cmon! biggrin.gif tad jataisa pec tam vel bus no 3 uzvaretajiem balsosana - kuru tocna negrib redzet! smile.gif nu taisniba tam dzekam - kaut kadi 3 warcraft moroni! biggrin.gif

RedBOOT! Iedod man to baneri beigas un es iemacisu ieksa tadas smukas ziemassvetku duudinas moronu vieta ! sweeeeeet!

Te jau sabliezt augsa 30 jaunus userus un izbalsot redboota variantu neprasitu vairak par 1/2h. Deru, ka redbuts visu savu gimeni un pazinjas un skolas biedrus un kursa biedrus un skolotajus ir iesaistijis sitaja balsosana!

esmu runajis,

Beefy

Edit: un gribu tikai vel piemetinat, ka merry xmas smird! Kapec viss nah jadahujanglisko! Priecigus Ziemassvetkus - draugi!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

beefy paldies par "labajiem" vaardiem, bet jeega iejaukt te manu gjimeni nu nav nekaada, ja es arii taa dariitu, tad to, manupraat, taapat vareetu noteikt, jo informaacija par katru balsi tiek ievaakta(ip)...

un kaads sakars tiem zaljajiem? taads, ka tie ir domaati ruukji! Ziemassveetkos nav ruukju? Naakoshais ko tu teiksi buus - vinji ir ljaunie, bet nav taadu labo un ljauno, ir tikai dazhaadi pasaules uzskati, kas ir labais un kas ljaunais...

Link to comment
Share on other sites

worm JIOX, bet tomēr man vairāk 12. variants iet pie sirds (ja vēl nebūtu tā likkājainā p0k3vecene). Izskatās kvalitatīvāk nostrādāts. Tās līķu kaudzes kaut kā priekš ziemassvētkiem ne visai, nu, protams, ja neskaita Odiņa izsprāgušos līķus. cool2.gif

P.S. 10. respektīvi spitfire variants arī diezgan saistošs.

Link to comment
Share on other sites

juus laikam neredziet simbolismus redbuuta darbaa!

1kaart, ziemassveetku veciisha liikjis simbolizee ciinju pret komercializaaciju. es gan nezinu, vai tas veciitis ir veikalu izdomaats, bet zinu, ka vinjsh ir paardevies.

2kaart, vinja liikjis simbolizee vardarbiibu pasaulee. juus tieshaam domaajiet, ka ziemassveetkos nenotiek slepkaviibas? juus domaajiet, ka ziemassveetkos nav vardarbiibas? varbuut mees vareetu sadoties rokaas un shajos ziemassveetkus neviens nevienu nesist? zinu to, ka es shajos ziemassveetkos nevienu nogalinaat netaisos thumbsup.gif

3kaart, ljaunie ruukji! juus tieshaam domaajiet, ka vareeja buut citaadaak? taksh padomaajiet ar galvu. kursh no jums tic ruukjiem? gan jau neviens. varbuut viens vai divi. un kaa lai shaadaa situaacijaa nekljuut ljaunam? vinji ir dusmiigi uz pasauli par to, ka neviens vinjiem netic. 4real

4kaart, asinis! juus laikam liidz galam nesaprotiet. taas ir jeezulinja asinis - asinis, kuras vinjsh leeja, lai izpirktu muusu greekus. padomaajiet par to.

p.s. taa cepure gan izskataas tizli (bet var pieciest)

p.p.s. un merry xmas arii vareetu nomainiit pret ko citu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...