Jump to content
GIGN Forum

Best Linux For Cs Server.


Best linux [ best performence for cs server ] ?  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

shii nav taa vieta kur prasiit shitaadus jautaajumus, te labi ja no visa foruma 5 var atbildet uz tavu jautajumu smile.gif

Preksh tam ir boot.lv vai arii datuve.lv u.c daudz labi saiti preksh taa ir...

p.s FREEBSD buutu pats idealaakais... gentoo arii nav ne vainas, tikai tev nav jeegas saakt ar to visu, pirms neesi izstudejis visas komandas un parlasiijies kaadus 100 tutorialus. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja kaads uzreiz zin atbilidi.. Tad luudzu comenteejiet.. ! Izsakiet domas par katru no linuxiem. Kurs buutu labakais CS serverim . Un ja nu kaads zin kk tutorialu kaa uzlikt cs serveri zem linuxa buutu loti lieliski ja vinuiepostotu comenta!

Īstenība visi labi, ja vien admina rokas nav līkas, un admins pārzin attiecīgā unix specifiku un māk to izmantot .... mani serveri stāv uz Gentoo 64 bit, bez lib32 atbalsta - citi admini saka , ka esmu pašnāvnieks - bez 32 bit .... bet a ko padarīsi ....

Bet ja tā godīgi, jautājums, tev vispār ir vismaz priekšstats par kvienu linux ?

Personīgi iesaku Gentoo, tik ar 32 bit atbalstu (jo Valve vairāk neatbalsta 64 bit ... (pašam viss, pašam, or jāmeklē help pie kāda gudrāka) ... nez varbūt iesaku tādēļ ka esmu mēģinājis tikai pāris distrubatīvas ...

Link to comment
Share on other sites

nu labi peec jusu domam sapratu ka vissmaz 2 cilveki rubi kk par cs serveri.... Tapeec es uzskatu ka nemshu Gentoo jo vinam itka ir daudz tutorialai + es vinu likshu uz cita dist. Jeb lai man butu gan linux , gan windows zem viena pc.! Kameer viss nesanaaks.. ! Vienigi man ir velviens jautajums

----------------------------------------------------------

Gentoo 2006.1 Universal install CD

alpha hppa ppc (32 bit) ppc (64 bit) sparc64

Es izveelejos sho.

------------------

System Information

------------------

Time of this report: 10/12/2006, 07:55:17

Machine name: EN

Operating System: Microsoft Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 1 (2600.xpsp1.020828-1920)

Language: English (Regional Setting: Latvian)

System Manufacturer: NVIDIA

System Model: AWRDACPI

BIOS: Nvidia - 42302e31

Processor: AMD Athlon XP 2200+, MMX, 3DNow, ~1797MHz

Memory: 768MB RAM

Page File: 104MB used, 1774MB available

Primary File System: n/a

DirectX Version: DirectX 8.1 (4.08.01.0810)

DX Setup Parameters: Not found

DxDiag Version: 5.01.2600.1106 32bit Unicode

Bet nu man jautaajums taads vai esmu izveleejies labako ? ;]

EDIT :

http://hack.nite.lv/forums/index.php?showt...aded&show=&st=&

Shi pamaciiba buus pietekami laba?

A varbuut shishs?

http://www.ppf.lu.lv/fr3akX/?Gentoo_how-to...E2cija_%5BLV%5D

Edited by autly
Link to comment
Share on other sites

shii nav taa vieta kur prasiit shitaadus jautaajumus, te labi ja no visa foruma 5 var atbildet uz tavu jautajumu smile.gif

Preksh tam ir boot.lv vai arii datuve.lv u.c daudz labi saiti preksh taa ir...

p.s FREEBSD buutu pats idealaakais... gentoo arii nav ne vainas, tikai tev nav jeegas saakt ar to visu, pirms neesi izstudejis visas komandas un parlasiijies kaadus 100 tutorialus. smile.gif

pareizi Jeremin sheit jau visi ir stulbi vaj ne

2 autly, nekaa sarazhgjiita iipashi tajaa LInux nav, ~pusliidz tas pats kas njemties caur Windows->start->run cmd aka konsoli

ja nemaldos bija viens Linux ar vizuaalo liidziiigu Windows ka tik tas nebija FreeBSD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...