Jump to content
GIGN Forum

Making my own server


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Sen jau biju plaanojis uztaisiit savu cs serveri, bet tagad esmu sanneemies un saacis kautko dariit.

Esmu atradis piedaavaajumu saitam ar forumu un veel citaam lietaam, tagat tikai man vajag dabuut serveri, bet kaa?

Vai kaads nebuutu tik laipns un neizskaidrotu kaa, kadus failus jaadar, nu karocca soli pa solim.

P.S. Es taisu cs1.5 serveri

Link to comment
Share on other sites

1.5 .... psc daunadas

Nu kaapeec uzreiz rupji.... ?

Nu es vienu briid uztaisiiju cs1.5 servu, bet man kaut kas nebija kaartiibaa ar to WON, nu vinsh bija vajadziiigs.

Tad es nezinaaju ko, lai dara un liku mieraa sho domu.

Pag. es tuuliit dabuushu instrukcijas, bet tev buus jaaizdomaa, kaa dabuut lai neprasa won.

Link to comment
Share on other sites

Nokachaa HLDS. Uztaisi tam HLDS create shortcut un uzspied labo taustinju un tad properties.

Tad tur ieraksti(kur galaa rakstiits exe.) -game cstrike -port 27015 ?noipx +log on +maxplayers 20 +map de_chateau -

piem. ja tev atrodas shaadi mapes: C:\Sierra\Half-Life\hlds.exe -game cstrike -port 27015 ?noipx +log on +maxplayers 20 +map de_chateau

Man taa sanaaca, bet prasiija WON, taatad tev atliek vieniigi tikt galaa ar WON un tad viss buus kaartiibaaa.

Lai veicas Koshka.... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

saki kad tev tas servs gatavs jo chuvax speelee veljoprojaam 1.5. rulliiga speele iisteniibaa juus tikai esat aizmirsushi un juutaties kaa dieva savaa 1.6. bet kad vel taa nebija tad visi 1.5 taa aizstaaveeja un speeleeja... smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu labi

Es nokaccaaju Admin mod.. taa ir taada programa adminniem, taalaak nokaccaaju c-death aminniem.

Tad es palaidu HLDS un tur viskautkas bija

Tu teica ''Adding master server'''un tad itkaa tur teica raund started, ka tur 0 ct un 0 t ir, tad peec 4 min teica round ended un taa atkaartojaas.

Peec taa es sapratu ka serveris ir gatavs, tad es maigginaaju tik vinaa iessaa bet kaa?????

Un vai vinnam var citi cilveeki piekonekteeties?

Link to comment
Share on other sites

Blaa nu es nekaadi nevaru dabuut serveri straadaat

Es esmu uzlicis HLDS shoertcutam to garo suudu propertios

Tad es ieeju tajaa HLDS chortcutaa un tad saak laadeet kautkaadus failus

Tad itkaa serveris aiziet. Saka ''Round started'' ''Round ended'' tur arii saka cik reizes ct un t vineejussi, bet es nekaadiigi nevaru piekonekteeties tam serverim, lai kaa meigginaatu.

Tad atkal runaaju ar vienu dzeku kurss teica ka servera vaardu vajag pirkt pa 40 $ no latnet firmas

Bet kaada man jeega jautkaadam vaardam ja es pat serveri nevaru palaist.

Kaads man luudzu nevar izstaastiit kas pa probleemu, buutu labi caur chata programu kaadu

smiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_207.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...