Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Dark_Angel klana


MatriX
 Share

Recommended Posts

Kaads vareetu netiishaam nobanot MatriXu no foruma, jo vinja posti un topici ar vien vairaak un vairaak

saak ljooti smagi smirdeet! Katrs kursh izlasa vinja postu jeb topiku droshi ir velti izteerejis paaris minuutes jeb sekundes (atkariigs no kaarteejaa sviesta garuma) un palicis bik stuulbaaks uznjemot galvaa vinja bezsakariigo un sakaino textu, informaaciju, sludinaajumu vai vnk murgu

(pie tam veel uznjemot to 3jaas valodaas..)

smiliez.de_2477.gif

smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2551.gif Nu Bjach kas tev nepatiik? Norm topix! (SHIS) Ja dzex grib paaris dzekus klanaa... Galu galaa shis tak ir "SPAMS"... Neesi jau Bjach nekaads krutais! smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2477.gif

(Paldies par uzmaniibu) biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

un vispaar taa ir baigaa probza par taam valodaam... es par to arii daudzus postus esu raxtijis... nu karo4 daudz taadi dalbji kas ir kautkaadu 3-10 vaardus in english filmaa sadzirdeejushi vai chataa ieraudziijushi un nu grib ar to paspiideet... probz baigaa un vajadzeetu kaadu risinaajumu... huh.gifshock1.gifevil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Es laikam esmu lama plzzz izskaidro kas ir PRO player......

Nu nezin nezin... Man liekas ka tu gan neesi Lama

PRO player ir

tipo kill:death: 32:10 | 28:15 | nu kaut kas tam lidziigs, nu varu teikt ka uy(/uy/), Intel^

macho, worm, un citi...(Kas labi spele), nu saprati Labi speletaji smile.gif

Kuri spele un strada spele un strada(ir ari kas vel macas smile.gif)

Karo4 Sapratisi smile.gif

_______________________

Frageri...... Pro playeri.... Vai tev ne PO... Mums Po.... es to skaidram vardam uzrakstiju!!! smile.gif

Tikai nevajg dusmoties, es neuskatu ka tu esi idiots(vai tam lidzigs) Parasti man tas jautajums smile.gif besit sak smile.gif

smiliez.de_2551.gif , redzi pats teici ka vinji LABI speelee , bet vinji NAV pro

vini ir medium playeri (negribu nevienu aizvainot , ja uzskataat sevi par pro)

kas tad ir Heaton vai elemeNt ? dievi ? , nee pro

cursor arii ir pro , kashei ...

Link to comment
Share on other sites

kas tu taads vispaar esi ??? neesmu tevi VISPAR redzejis CS`aa ( maybe kljuudos , ja jaa , tad labojiet)

Es gan nesen redzeju...

Link to comment
Share on other sites

LOOOOL ! man shitais texts prosto izraisa .. intel uy reali PRO ! aiij ja tu neesi lietas kursaa labaak piever muti un nedirs mulkjiibas ! To ka vinjiem pubaa ir K:D 20:10 srazu papa ahueniiijs ? ne taksh .. gribu redzeet kaadi vinji Cw ... par intelu nezinu bet nu uy jau 100% buus kaukas liidziigs 0 jo ja nekad nau cw speleejis un tikai pubaa veel frago .. tas ir pavisam cits speles stils un tas viss ir shara iznjemot 5x5 un taa nopietnaakus 2x2 ! nevienaa pub serverii nekaadu skilly speleetaajs nevar paraadiit ja nyu vieniigi klanwaros or 2x2 . Pubaa teiksim man K:D reti kad ir zem , ljoti reti un tas uzreiz noziimee ka esmu kaukaac papa ? ne taksh ... teiksim man ir taa ka cw speleeju 4ota labaak nekaa pubus jo tur ir kaukaada atbildiibas sajuuta un pubaa seezhu atguulies kreeslaa un atpuushos ... A to besii ja runaa ko pats nezin .. un pro vispaar latvijaa ir labi ja kaadi 10 cilveeki ... takshti uy intel worm macho ietilpst tajos 10 ? nu nezinu shvaki vai sanaaks ...

Link to comment
Share on other sites

blinnnn kur taads cirvis var rasties.....

eusa_naughty.gif nu,nu taa ir kad basto veseliibas maaciibas stundas eusa_naughty.gif Runaajot par topiku-sen taads brrinums nav redzeets

Link to comment
Share on other sites

starpcitu uy, ir kokreets leims - piemais leims seetaa ! katraa zinja nevienu cw, neesmu speeleejis ....jo man tak neviens nenjem klanaa, ehhh.... dziive gruuta, alga maza, liidz pensiijai taalu, isaak sakot - life sux, take a pint smiliez.de_2433.gif

Nu katraa zinja peec naakamajiem ziemassveetkiem ceru kaadu cw uzspeelt, jo aizsuutiiju salateeti zhelabainu veestuli, kuraa izklaastiiju savas veeleeshanas ( nee nejau to par gumijas sievieti ar pieciem motorinjiem ) lai mani pienjemtu [Dark_Anals], laikam taa tas klans saucas, nu katraa zinja vinju vadonis ir visu aanusu aanus Matrix

ps. zheel ka dazhi posti izdzeesti zuud lieliskaa kopaina wink.gif

Link to comment
Share on other sites

bljaaa vispaar shitaa nedeelja bija stresaina , sanaaca taadi padumji posti ...

smiliez.de_2523.gif

Otmazkas,atkal otmazkas.Maybe nevis nedeelja bija stresaina ,bet gan tu esi stresains huh.gif Sorry,par to ,ka kaarteejo reizi novirzos no topika teemas[te taada vispaar ir ?]

Link to comment
Share on other sites

....jo man tak neviens nenjem klanaa, ehhh.... dziive gruuta, alga maza, liidz pensiijai taalu, isaak sakot - life sux, take a pint? smiliez.de_2433.gif

Nu katraa zinja peec naakamajiem ziemassveetkiem ceru kaadu cw uzspeelt,

Ja es pareizi sapratu, tu gribi musu klana???

Ja ta... tad raksti uz : [email protected]

K.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā sportā profesionālis ir tas, kurš sev nopelna iztiku (vismaz daļu no iztikas) ar šo sportošanu. Pārējie ir vistīrākie amatieri vai cienītāji (kriev. val. - ļubiteļ).

Ja pie mums Latvijā ir tādi CS spēlētāji, tad es par viņiem noteikti neesmu dzirdējis. Ārzemēs gan tādu ir gana, un ne tikai pazīstamajos klanos spēlējošie.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...