Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Dark_Angel klana


MatriX
 Share

Recommended Posts

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<EDITED>>>>>>>>>>>>>>>>>> by me

______________________________________

1. Tu gribi spelet GIGN`a musu klana?? Izpildi visu, kas ir rakstits te !!! smile.gif Dont worry Be happy in our clan smile.gif

______________________________________

2. Ok, tu izlemi ieklaut musu klana? Raksti uz e-pasi: [email protected] smile.gif

______________________________________

4. Mums vajag zinat 2info. par tevi, uzraksti vestule so te:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

1)Vards.Uzvards.Dzim$anas datums. +

2)NICK CS'a +

3)Kapec mums vajag tevi panemt klana(var isi bet lai mes to sapratam) +

4)ICQ,Yahoo, wai cits veids ka var ar vinu sarunaties +

5)Ka spele CS(piem. Kas ir CS,Sudigi, Norm,Pro,$itoju,vai kaut ko lidzigu smile.gif) | Rank, piem. no200-350 +

6)Kur dzivo(Pilseta, Rajons JA RIGA kura iela) +

7)No kurienes spele, IP(ja zin, bet labak zinat) +

THE EHD +

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

______________________________________

5. Sikako info. tu ari varesi uzprasit [Dark_Angel]MatriX uz cs.gign.lv Vai aizsutit uz e-mail`u tavu jautajumu : [email protected]

______________________________________

6. Mes atbildesim 100%!!!! Dont worry... by happy...

==========================================================

P.S. Kapec mes to uzrakstijam??? Mums vajadzigs tu... Un tu... Un tu... ticiet smile.gif =

==========================================================

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tikai nedomajat, ka nemsim klana veselu baru smile.gif Mums jau ir 5 un vel panemsim 4-5

Ja mums pazinos kaut ko sliktu par kadu no musu klana PPL'u tad mes ar vinu parunasim un izkaidrosim,ALOHA ir musu klana, un problemi ar Adminu SYMBIOTE mes ar vinu izrisinajam SYMBIOTE

vin$ vairak nesudzesies/nestridesies ar tevi... smile.gif Vot ta PPL mainas smile.gif

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

smile.gifpartytime2.gifpartytime2.gifpartytime2.gifpartytime2.gifsmile.gif

<<<<<<<<<<<<<<<<<<EDIT>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>by me

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

..

Link to comment
Share on other sites

Kaads vareetu netiishaam nobanot MatriXu no foruma, jo vinja posti un topici ar vien vairaak un vairaak

saak ljooti smagi smirdeet! Katrs kursh izlasa vinja postu jeb topiku droshi ir velti izteerejis paaris minuutes jeb sekundes (atkariigs no kaarteejaa sviesta garuma) un palicis bik stuulbaaks uznjemot galvaa vinja bezsakariigo un sakaino textu, informaaciju, sludinaajumu vai vnk murgu

(pie tam veel uznjemot to 3jaas valodaas..)

smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaads vareetu netiishaam nobanot MatriXu no foruma, jo vinja posti un topici ar vien vairaak un vairaak

saak ljooti smagi smirdeet! Katrs kursh izlasa vinja postu jeb topiku droshi ir velti izteerejis paaris minuutes jeb sekundes (atkariigs no kaarteejaa sviesta garuma) un palicis bik stuulbaaks uznjemot galvaa vinja bezsakariigo un sakaino textu, informaaciju, sludinaajumu vai vnk murgu

(pie tam veel uznjemot to 3jaas valodaas..)

smiliez.de_2477.gif

Jap tur gan tev taisniiba... smiliez.de_2469.gif

visur tikai vinja spam1.gif

Link to comment
Share on other sites

1. tad nelasi ja jau taads mazs tekstinjsh tevi tik traki ietekmee bijach sad.gif

2. par KaAh|robbins|stumbrs|

1. Ja ... tev ir taisniba,

2. lai dara ta: "Ou MatriX'a Post , labak nelasit"

Un viss, nevis sudzeties, te nav sudze$anas sadala SAPRATAT un vispar, jus laikam esat nikuli...!!!

Un vel kas Ja jums kaut kas mani nepatik tad padomajiet kada sajuta rodas man pret "TEVI"!!!

Es neesmu tads ka jus: KaAh|robbins|stumbrs|..........BIJACH.........100% neesmu tads!!!

Jus laikam esat mazie, un nevarat mani saprast !!! Ta jau Ve4I neviens ka jus neruna, Jus esat laikam vecas babulkas kuras seez uz skameikas pie padjizdi un apspried citus!!!

negribeju to darit bet LABI izdari$u ta, jus esat: locked.gif !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Es laikam esmu lama plzzz izskaidro kas ir PRO player......

_______________________

Frageri...... Pro playeri.... Vai tev ne PO... Mums Po.... es to skaidram vardam uzrakstiju!!! smile.gif

Tikai nevajg dusmoties, es neuskatu ka tu esi idiots(vai tam lidzigs) Parasti man tas jautajums smile.gif besit sak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

a nah vispaar tad raxtiiji trijaas valodaas? smile.gif aa un tagad mosh visi izpaudiisim savas valodu zinaashanas ... ?! smile.gif

Nau ko darit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jus laikam esat mazie, un nevarat mani saprast !!! Ta jau Ve4I neviens ka jus neruna, Jus esat laikam vecas babulkas kuras seez uz skameikas pie padjizdi un apspried citus!!!

negribeju to darit bet LABI izdari$u ta, jus esat: locked.gif  !!!!!!!!!!!

Man tieshaam nav nekaadas fakin nojausmas kur shitaads kadrs var rasties.. smiliez.de_2428.gif

MatriX tas tavs texts ^ tieshaam bija iista vecha cieniigs - man pat truukst vaardu ko tev teikt, jo taadu kaa tu redzu pirmo reizi.. un ceramz peedeejo!! Tu esi tik intilegjents un tavi teikumi ir tik sakariigi, ka vienkaarshi apkakaaties.. kopumaa njemot tavs vecums vareetu buut ~13 vai otrs variants ~18, bet dzemdiibaas izkritis maasinjai no rokaam..

Jaa - es piekriitu - esmu locked.gif (njemot veeraa tavas aarpraatiigaas anglju valoadas zinaashas un tava pieaugushaa un nobriedushaa praata speejas es tev piedodu to, ka nezini shii "smailinja"(ja taa var teikt) noziimi)

Link to comment
Share on other sites

Nu nezin nezin... Man liekas ka tu gan neesi Lama

PRO player ir

tipo kill:death:  32:10  |  28:15  |  nu kaut kas tam lidziigs, nu varu teikt ka uy(/uy/), Intel^

macho, worm, un citi...(Kas labi spele), nu saprati Labi speletaji smile.gif

Kuri spele un strada spele un strada(ir ari kas vel macas smile.gif)

Karo4 Sapratisi smile.gif

Man gan tie likeas prosta FRAGERI... smile.gif ...nu man taa liekas

P.S

Nu jaa adminiem tas ir darbs , bet prastiem speeleetaajiem... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Man tieshaam nav nekaadas fakin nojausmas kur shitaads kadrs var rasties.. smiliez.de_2428.gif

MatriX tas tavs texts ^ tieshaam bija iista vecha cieniigs - man pat truukst vaardu ko tev teikt, jo taadu kaa tu redzu pirmo reizi.. un ceramz peedeejo!! Tu esi tik intilegjents un tavi teikumi ir tik sakariigi, ka vienkaarshi apkakaaties.. kopumaa njemot tavs vecums vareetu buut ~13 vai otrs variants ~18, bet dzemdiibaas izkritis maasinjai no rokaam..

Jaa - es piekriitu - esmu locked.gif (njemot veeraa tavas aarpraatiigaas anglju valoadas zinaashas un tava pieaugushaa un nobriedushaa praata speejas es tev piedodu to, ka nezini shii "smailinja"(ja taa var teikt) noziimi)

Tie smaili Vispar domati rotajumi TEKSTAM ka dazadi stikla/plastmasa(vai nezinu kadas) rrotajumi eglei!!!

Un vispar, davai ar to beigsim: peace.gifpeace.gifpeace.gif ???

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif (diemzheel sheit nav smaidinja kas buutu paarreecis jeegu un tagad knapi elpotu)

pizdec - SHITaadu anglju valodu 'you don't see every day'

BET, lai arii cik lolisks nebuutu shis burviigais topiks, spameriem jaaatgaadina, ka jaapieturas pie teemas. tas ka shii ir spama sadalja nenoziimee ka te var rakstiit VISU.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...