Jump to content
GIGN Forum

Nu Vote laikam... :)


MatriX
 Share

Recommended Posts

Worm TU ESI ists makslinieks un izgudrotais, tagad var saprast kapecvisi cien WORMU smile.gif

A ja Macho "zivja KUNGS" ari nav slikts, un humora tev ir Macho!!! r3sp3ct3d smile.gif

Nu tad par Manu TOPICU: it's sux REALY HARD SUXXX.....

Tad es izlemu to edit smile.gif

Ta dzivoju es talu talu no jusu planetas u domaju vai neparunat ar jums???

Mums te tadas fi$kas iet un es izdomaju atlidot pie jums ciemos...

Uzzinaju par kompi un "nozagu" to, PANEMU no drauga VEIKALA strada smile.gif

Saku spelet CS... No$avu Vienu No$avu Otru... Gaju KEMPOT sezu, man uztaisa SLAY kas par fi$ku, saku spelet Normali BEZ Kempo$anas, taisu RUSH... Karte mainas, tur jau RUSH neuztaisit... Sezu domaju ko darit saku Klusinam staigat... Vienu no$avu Otru No$avu.. "HI Intel^" pateicu Un tad atkal mani no$ava,

prasu: "eu Intel^ kas ir slay???" "Admin tiesibas" "eu Intel^ kas ir Admin Tiesibas" "ej forumu lasi" Lasiju Lasiju un uzrakstiju $o te smile.gif

THE END

Un tagad $eit ir RULIGZZZ mans mazais/saisinats stasts par CS dzivi smile.gif

Nu tad pec tas visas fi$kas gribu atkal paprasit Admin_Vote tiesibas

Jap man (es ta domaju) iedos tos Admin_VOTE tiesibas, CS es spele$u labak, jo bu$u loti priecigs

ar NICK: [Dark_Angel]MatriX

YO HO HOO....... Kas pret KAS par smile.gif Gaidi$u ari tagad jaunus Postus smile.gif Pats domaju ka Topics stulbs un doma stulba, bet vel kas, nevajg ka papagaili vai ka vecenes piekerties katram vardam OK?? .....

_______________________________________________________________

Ok, ka sapratu visi prot runat Latvie$u valoda!!!!!!!!!!!! smile.gif

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P.S. Maja.. Maja kas var buut labak par maju... $o te IP es lietoju viens , ta ka speleju no MAJAS smile.gif+

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

smile.gifpartytime2.gifpartytime2.gifplease.gifpartytime2.gifpartytime2.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

MatriX uzraxti anglu valodaa, vismaz kaut ko sapratiisu!

Tu ko, ne nerakstii$u negribu 4akaraties,

Nee, ne budu zaebl uze smile.gif

No, no, not this i`ll not whrite all this on English!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Es GIGN`aa speleju jau vairaak kaa 8 meneshus , bet vai tapec man dod tiesiibas ? - nee

un visticamak , ka arii tev nedos... , jo adminu jau taa daudz

Ne, nu zini ko, es ne to gribeeju taikt ar tiem 3meene$iem, vispar CS speleju ilgi!!!

Es ar to gribeeju teikt ka nevisui var labi pateikt, to vajg izmeginaat no sakuma smile.gif

Karo4e ir tadi kas PRASA Admin tiesiibas un nezin kadu fi$ku vin$ sanema un saak ar to speeleeties ka ar jaunu speli, vai rotallieti sad.gifsad.gifsad.gif Ja ja, tadi ir tici man!!! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

A vajadzeetu! smile.gif

Davai tu man no sakuma uzrakstisi un tad es tev ar to pa$u atbildee$u smile.gif OK??? Ok... smile.gif

Karo4e tu saprati, nu var buut veelaak smile.gif OK? Ok...

Un vel ko, var buut ne4atosim?? mm... OK??? Ok... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es ar to gribeeju teikt ka nevisui var labi pateikt, to vajg izmeginaat no sakuma smile.gif

Karo4e ir tadi kas PRASA Admin tiesiibas un nezin kadu fi$ku vin$ sanema un saak ar to speeleeties ka ar jaunu speli, vai rotallieti sad.gifsad.gifsad.gif Ja ja, tadi ir tici man!!! smile.gif

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Iesaku tev raxtiit taada valodaa , kaada tu vari izteikt savas domas smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

man ieksheejais chujs speeciigi apshauba tavas praata speejas. Kaadaa sakaraa bija jaaraksta gan latviski gan krieviski?

enivei. sorry bet neder...

tev gan ir tikai 11 smailiji... bet nu...

eh..... Nu ko teikt, seezu raudu sad.gif Labi, JOKE , bet gan garastavoklis nokrita sad.gif

Nu kaut ko var mm... Macho PLZ smile.gif nu Vote, nu... Macho nu ko, var a... ??? smile.gif

Es ar tiem nespele$u ka ar kaut kadu rotallieti Ja ir gan... ir.... tadi....

Nu Macho PLZ... vel padoma OK???

Link to comment
Share on other sites

21.:22 2004.02.09. Nu vo, tik tiko slay izdarija 3 4uvakiem ne par ko sad.gif Ko lai dara ar tiem sliktiem ... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

labaak uzraxti kas slayoja un beidz gausties!

Es neesmu Tads cilveks.... Egoists nav mans vaard smile.gifA tas bija gan kads egoists, nevarejo no sakuma paslapot, ne... vajg uzreiz SLAY, tur tikai bija ka es gaju uz B point bet visi zedeja un mo4ija Sliktus pu$us, mle.....

Link to comment
Share on other sites

totaaals krahs, un tu veel vote gribeeji!

Un jo projam gribu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nafig tev vote tiesiibas, kartes jav taapat pardaudz maina. TIko kaa nava dusts, inferno, aztec ... taa uzrez vote ja failed tad xm.

Nu gribas man, gribas!!! Nu ko padarit ka maina nu vote$u kaut ko citu smile.gif

Nu labi ja nevajag man tas vote (ka visi saka) Nu tad Admin_kick tiesibas smile.gifsmile.gifsmile.gif

Ta pat Kick tiesibas neidos bet uz VOTE var ceret smile.gif

Nu tad pre4 kam ir sadala Admin tiesibs dry.gif

Laikam lai tos prasit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

buutu jau labi, ja Matrizam iedotu tAAAdu extru!!! Paga, bet luudzu nepaarprotiet mani, un naakamajaa dienaa nesāciet BANOT! Es cs.gign.lv speeleeju kopsh septembra(- +) un buutu Kolosaali, ja iedotu tiesiibas VISAM Dark_Angel klanam, bet tAAs ir TIKAI manas domas!!!! huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Sen taa nebija bijis, ka lasot kaada dzheka pieteikumu uz admintiesiibaam, man vilktu uz vemshanu. Iisti nezinu kaapeec taa, bet tiktieshaam lasot tavu postu, MatriX, man metaas nelabi smiliez.de_82.gif .

Varbuutaas deelj taviem jeelajiem jokiem (gaaliigi nesmiekliigajiem), varbuut deelj paaraak lielaa ziepju daudzuma tavaa postaa..., varbuut deelj ":)smile.gifsmile.gif", es tieshaam nezinu.

Nekas personisks, bet forumaa tu smirdi (tagat modee ir teikt "sux hard").

Ja kaads grib ko pateikt, lai saka, bet manupraat te viss ir pateikts... !

Link to comment
Share on other sites

1. smiliez.de_82.gif .

2. Varbuutaas deelj taviem jeelajiem jokiem (gaaliigi nesmiekliigajiem), varbuut deelj paaraak lielaa ziepju daudzuma tavaa postaa..., varbuut deelj ":)smile.gifsmile.gif", es tieshaam nezinu.

3. "sux hard").

1. Nu tu laikam Kompiku sabojaji ar savu Vem$anu smile.gif

2. Ja, laikam, tev cita humora, ne tadaq ka man, man nepatik atklatie joki un kaut kas tam lidzigz smile.gif

3 Ko tu ar to gribeji teikt??? Foruma maz sezu???

Es domaju:

"Nav man laikam tam FORUMAM bet 5 dienas atpakal izdomaju: Nomiru CS, Spiedu "Lodzinu"vai Aly+Tab un tad Foruma sezu, lasu rakstu RECU smile.gif "

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...