Jump to content
GIGN Forum

Raiwiic


JANsis
 Share

Recommended Posts

LOL !!!!! Es tajā mūvikā neredzēju, ka viņam būtu kādi čīti.. tas pats ir ar mani - Ja es būtu tajā džeka vietā kas mūvikā es arī nestāvētu un pašautu cauri flašam.. + arī sound var dzirdēt aptuveni cik viņš ir tuvu kad skrien var noteikt kad sākt šaut... Un vēl tīri varēja redzēt, ka viņš pēc kustībām (it īpaši beigās) ir apžilbis... Tu es tas viens no 1000 kas katru kurš nereāli ieliek hs uzreiz ir čīters u.t.t

kautkāds šits..

3 FLASHI uz skanju panjem ..?

lol ja uzmet virsū 3 flašus uzreiz pazūd sound?

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

for real, var redzēt, ka čalis tēmē, nevis šauj uz šaru. + es neesmu duraks, kurš čīteri nejēdz atpazīt. confused.gif

bljadj, atver acis - 1 + 1 + 1 = 3 flashi, ok ? varbuut tur otrais netraapija, bet divi no trijiem tur bija.

Edited by JANsis
Link to comment
Share on other sites

for real, var redzēt, ka čalis tēmē, nevis šauj uz šaru. + es neesmu duraks, kurš čīteri nejēdz atpazīt. confused.gif

bljadj, atver acis - 1 + 1 + 1 = 3 flashi, ok ? varbuut tur otrais netraapija, bet divi no trijiem tur bija.

Iedod man veselu demkas gabalu kur viņš spēlē. Jo tajā mūvikā domā pēc tik maza gabaliņa var noteikt vai viņš čīto vai nē? Un pēc tā mazā gabaliņa es arī varu pateikt, ka tajā vietā čītu nebija... ja gribi strīdēties labāk iedod visu demku.

Link to comment
Share on other sites

Iedod man veselu demkas gabalu kur viņš spēlē. Jo tajā mūvikā domā pēc tik maza gabaliņa var noteikt vai viņš čīto vai nē? Un pēc tā mazā gabaliņa es arī varu pateikt, ka tajā vietā čītu nebija... ja gribi strīdēties labāk iedod visu demku.

nu nesaki, ka cihti nebija - bet ta vieta ir striidiiga mazliet!

itka var norakstit uz halavu - itka nevar...

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu, kapeec lai tu te liktu kaut kaadu muuviku, kursh visiem pie d****s?! domaa, kaadam pi*, ka taads raiwiic chiito? don't think so! wink.gif

hmm...noskatijos muuviku!

1. uztaisi muuviku bez taas dziesmas

2. man liekas, ka es buutu darijis tieshi tapat, nafig man flashaa jaastav uz vietas, ja es varu uz sharu shaut?

p.s. muuviks shit.gif

Edited by Feik
Link to comment
Share on other sites

kā tu izskaidrosi tos viņa haotiskoss šāvienus pēc pirmā killa? mož pietēloja hz.

Tā īsti tīrs nelikās, bet kuram katram var gadīties kāda AWESOME šara.

Korektāk būtu iebāzt demku un tad izvērtēt. Jānīts parauj visu Pēterīša komandu caur sienu un uzreiz viņam wh? Šis bija atsevišķšs moments...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...