Jump to content
GIGN Forum

Gf7600gt Kvadrāti


ArchSlayer
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Principā gribēju apjautāties, varbūt kādam ir/bija šī problēma ar GF7600GT, kura tieši šīm videokartēm ir raksturīga, un jo vairāk - varbūt kāds ir jau atradis risinājumu.

Stāstu: Spēlējot CS ar šo videokarti Open GL režīmā parādās melni kvadrāti. Piemēram šaujot pa pretinieku tālumā, lodei atsitoties pret sienu, mērķim pa vidu izveidojas melns kvadrāts, caur kuru uz pāris sekundēm (varbūt 1-1,5) neko nevar redzēt (arī pretinieku, pa kuru šauj).

Vēl līdzīgas lietas tiek novērotas, piemēram, cs-office kartē pie otrajiem hostiem, kur uz sienu vērsts projektors. Tad lūk projektora stara vietā ir melna, necaurspīdīga prizma. Arī de_chetau kartē, kur pie T bāzes tunelī(kanalizācijas trubā) ir lampas, un gaismas vietā no šīm lampām nāk tie paši melnie konusi/prizmas.

Var būt kādam ir GF7600GT, un jams iekš CS neko no augstākminētā nenovēro. Ja tādi ir, pasakiet lūdzu kādu nForce draiveru versiju izmantojat?

Nu, kopumā gribas tikt no šī niķa vaļā. Kaut kur lasīju, ka uz D3D šo kvadrātu neesot, taču man gribētos spēlēt uz OpenGL, kā visiem normāliem CS spēlmaņiem (sorry, ja kāds spēlē uz D3D - neņemiet to "normāli cilvēki" ļaunā ^^).

Lūk &)

Link to comment
Share on other sites

man 100% bija shitaads gljuks bet es neatceros kuraa briidii tas bija... iespejami ir 2 varianti:

1) tas bija pirms gada, kad man bija ATI radeon 9800pro... paradijaas melni kvadrati un peec menesha videokarte nomira sad.gif

2) tas bija pirms gandriiz gada, man bija (ir) GF 6800LE un paradijaas melni kvadrati... reinstaleeju draiverus vai arii windoozi un viss bija bumbaas

bet nu tiesham neatceros ar kuru videokarti tas bija...

iesaku pameginat no sakuma vienkarshi nonest nahuj draiverus 31.gif

p.s.

radeons nomira diezgan reaali...

p.p.s.

mira maita diezgan ilgi

p.p.p.s.

bet nomira sad.gif

Link to comment
Share on other sites

man 100% bija shitaads gljuks bet es neatceros kuraa briidii tas bija... iespejami ir 2 varianti:

1) tas bija pirms gada, kad man bija ATI radeon 9800pro... paradijaas melni kvadrati un peec menesha videokarte nomira sad.gif

2) tas bija pirms gandriiz gada, man bija (ir) GF 6800LE un paradijaas melni kvadrati... reinstaleeju draiverus vai arii windoozi un viss bija bumbaas

bet nu tiesham neatceros ar kuru videokarti tas bija...

iesaku pameginat no sakuma vienkarshi nonest nahuj draiverus 31.gif

p.s.

radeons nomira diezgan reaali...

p.p.s.

mira maita diezgan ilgi

p.p.p.s.

bet nomira sad.gif

Man jau no pirmsākuma ir tie melnie kvadrāti. videokartei pus gads vel nav.

Ticamāk , ka vaina ir driveros, bet nav sanācis pagaidām atrast normālus.

Patiesībā vienkārši trūkst tam laika - meklēšanai &)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...