Jump to content
GIGN Forum

Gta Stunting Community Movie: Skywards


memorexLV
 Share

Recommended Posts

user posted image

Izmērs: 153mb

Ilgums: 7minutes 24sekundes

Veidotājs: Memorex

Ižšķirtspēja: 800x600

Formāts: Xvid+Lame

Izodots: 27 novembri, 2006

GTA stunting community movie. Stuntings notiek iekš GTA:VC un GTA:SA. Netiek izmantotas nekadas modifikācijas vai neatļauti cheati. Filmā piedalās gtastunting.33host.com komandas biedri:

Morbidxxx

Swordsman

Auzas

sk8man

Painkiller

Armand

Darkx

Memorex

Rabit^

QMen

Copkiller

mar4ix

Download from NG

Link to comment
Share on other sites

Skatities jau var

Bet top 15 labakajiem bija daudz labaaks

Vareja but dazadaki tie stunti visu laiku kkads jump un uz majas virsu i visss

nakamreiz dazadaak taisat

Piemeram ka top15 2vieta ar moci pa palmu gaisa vins auzdegaas veciits iekrit braucosha kuteri un aizbrauc

ta 7/10 jau varetu

Link to comment
Share on other sites

Šitie man baigi patīk, jo pats mēģinu ar mocīti kaut ko gta sa izdarīt. Es gan aprobešojos ar parastiem tramplīniem. Btw kur tas painkiller dabūja to smuko moci ar Courage virsū? smile.gif Vēl, kāpēc jūs lielākā daļa taisiet trikus Vice City nevis SA? Kas tur ir labāks? Kaut kāda moča vadīšana atšķirīga?

Vēl kas, jūs varētu pielikt moča nosaukumus ar kuriem triks tiek pildīts. Nezinu vai vajag, moš kārtīgs hardcore eksperts viņus atšķir, bet es ne.

+ man liekas diezgan kruta būtu arī triki ar mašīnām.

p.s.

tev beigās mūvikam labu laiku bija melna bilde wink.gif

Link to comment
Share on other sites

neiesutija mashinu trikus, tapec arī nav, VC ir labāks stuntingam jo 3x grūtāks, VC var airgrab uztaisīt un daudz iespaidīgākus trikus, pasaules labākie stunteri VC stunto, var jau SA stuntot ja VC nu galīgi nepatīk. VC moči ar kuriem pilda stuntus: PCJ600, freeway, sanchez, faggio (vai kautkā tā, jeb motoroleris) SA: ko zinu NRG500 (jo pats ātrakais)

Link to comment
Share on other sites

neiesutija mashinu trikus, tapec arī nav, VC ir labāks stuntingam jo 3x grūtāks, VC var airgrab uztaisīt un daudz iespaidīgākus trikus, pasaules labākie stunteri VC stunto, var jau SA stuntot ja VC nu galīgi nepatīk. VC moči ar kuriem pilda stuntus: PCJ600, freeway, sanchez, faggio (vai kautkā tā, jeb motoroleris) SA: ko zinu NRG500 (jo pats ātrakais)

Drīkst zināt ko nozīmē 3x grūtāks? Tb kas īsti tur atšķiras. Ok es saprotu ka SA gaisā nevar to nokāpšanu/uzkāpšanu no moča uztaisīt, bet kas VC ir tāds grūtāks? VC neesmu gan spēlējis, bet uzzināju, ka tur braucot ar transportu nevar kameru pagriezt uz sāniem (tikai Q un E uz sāniem un uz atpakaļu). Tas man dikti nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

GTA stunting community movie. Stuntings notiek iekš GTA:VC un GTA:SA. Netiek izmantotas nekadas modifikācijas vai neatļauti cheati.

Kas ir atļautie čīti?

Un man nepatika, ka nav skaņas no spēles! Tikai muzārs un video. Zinu - pats sākumā arī tā taisīju, bet pēc tam sapratu ka jāizruba radio un winamps un jāraxta filmiņas ar visu motoru skaņu!

Vēl arī tas ka lielāka daļa triki te ir veidoti uz principa "augstāk uzlēkt" izmantojot to gļuku kas spēlei ir. Tas arī ir galīgi neforši.

Labi ir slaidošana un normāli triki, bez 'nereāla augstuma' lecieniem.

Un protams gribas mašīnas, nez kapēc visiem ar močiem ļoti patīk(pats uzmeikoju tādu prastu mūviju un visi prasa kapēc nav moči) man pašam reālāk patīk ar mašīnām.

Vēl kruta ir izmantot editoru un šur tur piemest pa kādam jumpam, lai ir kas jauns...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...