Jump to content
GIGN Forum

Tas Ko Maina?


Recommended Posts

Ja es serveri piemeram palaizhu no citas mapes un cs no citas tas samazinaas lagus piemeeram valve mapi iekopeju cita vieta un palaizhu caur to jauno valves atrashnas vietu bet cs no vecaas vietas? tas samazina lagus?

tas nedaudz paatrina kartes nomainisanaas atrumu!

vel labak butu ja katru laistu no cita cietaa vai ari citas particijias

PS

Necakare forumu pilnu, jo tapat tavs serveris nevienam nepatik,

tu esi nozelojams neveiksminieks un tev nav ceribu samazinat lagus uz

savu uberkruto kasti

P4 2.4 Ghz 256 MB RAM biggrin.gifbiggrin.gif , 1 mb/s netu!

PPS

beidz postot nejeegaa, izmanto mekli tur ir loti daudz

variantu kaa samazinaat lagus

vislabaakie ir:

1)Noperc loti labu Datoru

2)Iegadajies netu, kaa minimums 5 mb/s up un down ari apmeram tapat

Edited by r1lex
Link to comment
Share on other sites

Nju blin http://www.gign.lv/forum/index.php?act=Search&f= redzi sito pameklee uzraksti kaut ko piemeram mazak lagzz..... vai kaut ko tadu........Ja tev nepatiik meklet tad .....

Ja tu iebaz citur to suda valvi neko nemaina......vieniigais vari iebazt HL booster kurs nonem lagzz smiliez.de_2469.gif

Unj + veel vari sita izdariit kad serveris iet....

ALT+CTRL+DELETE = processes unj tur atrodi hlds.exe smiliez.de_2125.gif

Panem uzspied ar otru peles pogu uz vina unj uzliec reali time tas nonems laguuzz ZB smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

LiL_Ew!L' date='Nov 26 2006, 21:27'] Nju blin http://www.gign.lv/forum/index.php?act=Search&f= redzi sito pameklee uzraksti kaut ko piemeram mazak lagzz..... vai kaut ko tadu........Ja tev nepatiik meklet tad .....

Ja tu iebaz citur to suda valvi neko nemaina......vieniigais vari iebazt HL booster kurs nonem lagzz smiliez.de_2469.gif

Unj + veel vari sita izdariit kad serveris iet....

ALT+CTRL+DELETE = processes unj tur atrodi hlds.exe smiliez.de_2125.gif

Panem uzspied ar otru peles pogu uz vina unj uzliec reali time tas nonems laguuzz ZB smiliez.de_2523.gif

Maina gan ja spele un serveris ir cita direktorijaa

PS

nafig postoji es jau vinam pateicu par mekli! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tā no malas pastījos tas reaļnais L!L Ew1L!!!@! (ar pokemonu niku) Visu laiku kad kautko nezin (maz vispar ko zin...) iedo linku uz Mēklētāju..., ja nezini tad neraksti, jā un man liekas ka labak ir kad CS ir citā direktorijā un serveris citā!

Link to comment
Share on other sites

Tad liels tnx un mans serveris ir tagat pilns un 18slot bez lagiem liels tnx LilSS

1kaart tava serveri ir 14 sloti

2kaart man pings tava serverii ir 120 - 140, lai gan visur citur man max ir 40

3kaart un galvenokaart tu esi bots

Nedaudz par pašu kinēnu, lai pamatotu savu 3kaart apgalvojumu ...

-=Kinena citāts numur 1 =-: Mani Sauc Toms Ķinēns Esmu vedojis sho web Patik Raut Cs Ir serveriS man Nākat Spelet aizputes.sytes.net Yo << saturs ieksh vina web ... tuvaak ar vinu var iepaziities sHeIT

-=Kinena citāts numur 2 =-:

Tas kursh katra menesha Beibas Bus 1 ranka!!tas dabuss aCC! un ta kartu Menesi ar to Serveri buss mazak 4teri!! Un daudzak aDimi ar Cienju Ķinēns!!!

-=Kinena citāts numur 3 =-:

Serveris Gatavots 2006 gada 19 Sepembri Laba kartiba naw lagi daudz plugini ir admini ir Amx mod X Un taka wiss ir kartiba nakat Spelet un izbaudiet aizputes.sytes.net

Kritika no manas puses tadel, ka man besi cilveki, kuru IQ zemaaks par mana sunja IQ

Kopsavilkums: ļoti profesionāls, pieturzīmju un lielo/mazo burtu lietojums, kas norāda uz cilvēka inteliģenci ....

P.S neviens citata text nav mainiits, copyright kinens ( nemts no kinena weba)

smiliez.de_2523.gif

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...