Jump to content
GIGN Forum

Manas bana tiesiibas?


DAS KILLA
 Share

Recommended Posts

Taa ienaacu saitaa iekshaa un skats ka mans 4uvaks vairs nav sarkanaa kraasaa iegaaju regjistreetaajos playeros tur arii man niks melnaa kraasaa... gribeeju prasiit par ko man nonjeema ? Tas ka es itkaa maz speleeju? Tas nu gan nebuutu pareizais leemums... Es luudzu lai atgriez manas tiesiibas vismaz slotu un banu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

dA priek6 kam tev vajadziigs ir slots un bans ja tu taapat nespeeleesi serverii ?? wink.gif

Nee , nu par tevi esmu dzirdeejis daudz un n0rm kex peec manam domaam rolleyes.gif

manis peec esmu par , tb lai adod vina tiesiibinas [ bet gan jau mani nenems veeraa ]

Bet taas jau tikai manas domas .... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

2jokdari: pietaupiet jocinjus uz kaadu tusinju kur vareesiet meitenes vaakjiit ar savu humoru wink.gif

2das killa: avot tiesiibas tev ownage nonjeemis. Un jaa... viens no iemesliem bija tas ka tu nespeelee uz gign-a bet lielaakoties taapeec ka vinjam pret tevi ir antipaatijas... nezinu cik pamatoti betnu...

Link to comment
Share on other sites

kaadas veel antipaatijas ? es vinju vispaar ne*paziistu ( ne arii gribu vispar paziit peec tava teikta)...

Bet slotu man vismaz varees uzlikt? par to nespeeleeshanu ... skola riigaa man nav kompja ... nu 'you got it.

ownage - a-uuuuu ? ko tad es tev nabadzinjam esmu tik shausmiigu nodariiijis ? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Speelee tu gignaa patieshaam maz, patiesiibaa tevi nereizi neesmu uz servera redzeejis dry.gif

Kaada velna peec tev taas tiesiibas ir jaaatstaaj, ja dotajaa situaacijaa ir ljoti daudz aktiivu cs.gign.lv apmekleetaaju barinsh kuriem vinjas noder daudz vairaak. Ko es ar to gribu pateikt? To, ka taa vietaa lai slots + reaals access buutu tev, kursh ienaak serverii lai "pagaljotu", un patiesiibaa domaaju, ka tev uz muusu serveri ir pilniigs pohujs..., taa vietaa es labaak tevi kaa adminu aizvietoju ar dzhekinju kursh to ir daudz vairaak pelniijis, un no kura kaa admina mums ir daudz lielaaka jeega.

Atkaartoshu nodraazto teicienu "Admintiesiibas nav privileegjija, bet gan atbildiiba" (or something like that, iisti neatceros). Un shiis atbildiibas sajuutas tev nav!

Viss, pagaidaam teema sleegta (ja vien kautkas nemainiisies uz ...).

Un nevajag man saakt ljechiit, ka "uzlieciet atpakalj un es ...taa un shitaa.."

Dotajaa situaacijaa I DON`T GIVA SHIT !!

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Klausies: Taas ka man staav tiesiibas virsuu uz nika aiznjem shausmiigi daudz vietas uz servera jeb tev vienaarshi tas spiezh uz nerva vai kaa , nee nu protams 2 rindinjas servera konfiguraacijas failaa ir shausmiiga tragjeedija es apzinos ... Nee tu pasaki pavisam godiigi - es tev kaut ko esmu izdariijis ? Protams es zinu ka gribaas izraaadiit ka esi smiliez.de_2524.gif un tu vari dariit ko gribi! Gign kaa nekaa! No offence!

Btw man jau tika nonjemtas vinjas nost no nika Linda - pamatots tas tika ka jaabuut uz iistaa nika nu labi tas ir arii saprotams...

Galu galaa tiesiibas iedeva man macho.... tur nebija nekaada spamoshana privaatajaa vai kas cits ... macho teica kaapeec "gan nee" .. iedeva ..

Taa kaa es gribeetu runaat ar vinju nevis kaadu citu: buut vai nebuut!

Peectam vaar sleegt topiku ciet droshi.

anfisa & Champions! - shakaalju bars ... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...