Jump to content
GIGN Forum

Tviiiik


etn1es
 Share

Recommended Posts

Twiikot vēl ir OK, bet par Overclockošanu gan var aizmirst. Ja Overclocko tad tas tev nozīmē ka kompis ies ātrāk "psiholoģiski tavā apziņā", jo prakstiskā atšķirība ir maza.

Bet Tweak!

Regulāri Defragmentē savu cietni

Slēdz ārā windows servisus kurus tu nelieto(ja saproti kas ko dara)

Noņem visādus start-up "liekēžus", kuri palaižas ar windows reizē

Turi pēc iespējas mazāk visādus systray brīnumus(es disablēju visādus winzip quick pic, quick time agent, winamp agent etc. jo man tādus mēslus nevajag un viņi lieki ēd RAM, it kā jau maz bet kopā sanāk bišķīt)

Scano no spyware (iesaku lietot Ad-Aware SE, par brīvu un laba)

Tīri registry ar RegCleaner (protams ja apzinies ko dzēs ārā)

Tīri visādus temp failus un citus ko var atrast zem Disk Cleanup

Nelietoju windows firewall bet zone alarm, jo tas ir labāks un neko briesmīgi neēd

Antivīrusu kā tādu nelietoju tikai Ad-Aware, jo tas ēd pārāk daudz

ja kačā torrentus tad lieto uTorrent nevis BitComet jo pirmais ēd 5-20(parasti 7Mb) Mb RAM a otrais 60 - 110 Mb (parasti 80Mb)

nelieto internet explorer bet mozilla firefox vai opera

ja vēl ko gribi vari piežmiegt vizuālos efektus (bet to vajag ja tev reāli iet lēni, vai arī videokarte ir slikta)

Tas nu būtu īsumā ko es daru

Link to comment
Share on other sites

nu Jaa bus laikam jaanodefragmentee savs cietnis, sen naw defragmenteets!!

services bija pie start--->run--->serveices.msc??

a Kaspersky ir tachu labs ne taa??(man personiigi ir kaspersky 5 versija)

Tīri registry ar RegCleaner (protams ja apzinies ko dzēs ārā)
wtf??

Tīri visādus temp failus un citus ko var atrast zem Disk Cleanup
Shitos es dzeeeshu ar cleantemp2005 no boot.lv laikam

Nelietoju windows firewall bet zone alarm, jo tas ir labāks un neko briesmīgi neēd
ar ko tad zone alarm ir labaaks??

nelieto internet explorer, bet mozilla firefox vai opera
lietoju mozilla

Overclockošana-what does this shit mean??

Link to comment
Share on other sites

1. nu registry savācās visādi nevajdzīgi sviesti, bet ja nezini tad labāk neaiztiec

2. Ar tādiem ar var dzēst un ir OK

3. Ar to ka to nav taisījis Microsoft

4. Mozilla valda

5. Overclock ir datora parametru čakarēšana:(latviski uzdzīšana)

Tavam kompim ir teiksim 2Ghz procis tas nozīmē ka frekvence (clock) viņam ir 200 Mhz un reizinātājs (multiplier) ir 10x attiecīgi grozot šo clock var panākt 2,2 ghz vai 2,5ghz bet atšķirību būtisku nevar just tapēc ka procis ir taisīts un ir spējīgs tikai uz to kas paredzēts, tas kas ir virs normas pilnībā nevar tikt izmantots un tapēc tu atšķirību jūti tikai psiholoģiski sev iestāstot 'ka iet labāk' (ir taču prikoli ka iebaro kaļķi un pasaka ka tas bija aspirīns un cilvēkam paliek labāk)

Vēl ar visādiem tjūneriem clocko video kartes

arī RAM un tā tālāk.

Bet ja kaut kas strādā 'ātrāk' tad arī vairāk siltumu izdala un var gadīties ka ar parasto cooleri tev procis pārkarst etc.

Nu jebkāda veida šādas darbības var novest pie kompja izbeigšanās, tapēc:

DO NOT TRY THIS AT HOME, OR IN ALL!

Link to comment
Share on other sites

vincister, nejūt, saki? ja 1.2 ghz uzdzen uz 1.67, tb reāls pieaugums par 1/3 daļu - nejūt? jūt, un kā vēl. nemaz nerunāsim par pagājušā gadsimta aparātiem, kur no 90 uz 133 mhz uzdzenot varēja reāli just. arī videokartes overklokus var just - acīm ir starpība, vai 20 vai 50-60 fps...

par ZA - tiešām laba lieta, ja prot nokonfigurēt wink.gif

2 ent1es - ja neproti pat vārdu nozīmi sameklēt - par overklokiem vari aizmirst. gl

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kaa lai es piemeeram overklokoju videokarti?? huh.gif

Ja nezini kas ir overklokošana, tad labāk nemaz necenties uzzināt un nemēģini nemaz neko darīt. Tas ir darbietilpīgs, ilgs process, kurš Tev, visticamāk, ka apniks pirmajās piecās minūtēs.

Un tas, kurš teica, ka tas dod minimālu efektu, smagi kļūdās. Mana mātuška atļauj klokot savu 2.8 Ghz proci līdz pat 4Ghz (ir atšķirība???). Ja man būtu OCZ rami, tad to kopnes ātrums sniegtos līdz pat 1,5 Ghz (ākstos) ... mazliet pārspīlēju, bet nu būtu ūberkompis. Protams, visam ir vajadzīgi n-to dienu stabilitātes testi + pacietība (stipri nervi), pašpārliecinātība, lasīt griba (nepieciešamības pēc) un protams - ieinteresētība. Bet ne jau par to ir runa.

Ja Tev nav Intel ražota MB, kas, visticamāk, ka ir liegusi šo procesora klokošanas iespēju (jāpārsprauž būs pāris jumperi), tad vari doties uz BIOS`u im atrast tur sadaļu, kur videokartes klokošana kļūst iespējama. Klokošanas process atkarīgs no procesora. Ja procesors ir Intel ražojums, tad tas būs diez gan vienkārši. Pakāpeniski palielināsi AGP kopnes ātrumu un testēsti (svilināsi) videokarti.

Nedaudz par augstāk minēto ... Stāsts tika veidots pēc iegūtās pieredzes, klokojot. Netika pieminēts AMD gadījums un citas iespējas, kā klokot atsevišķas detaļas, izmantojot softus, nevis BIOS`u. Ja atcerēšos, kurā forumā sāku par šo visu interesēties, pateikšu, ja interesēs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...