Jump to content
GIGN Forum

Serverr+16 Players = Lagzzz


Recommended Posts

Man Ram ir 512 procesors 2.6666 i-nets 4.24 Mbps uz speedtesta upload ir 1 mbit/s laikam! Kas varetu but par vainu ka man pec 16 slotiem peksni visiem no ~20 PING pariet uz pari 100? Kas varetu but pie vainas!? atveru task meneger un tur rada CPu usage man ir 2% ar tiem 16 playeriem un PF usage 245mb ! Kur ta varetu but vaina ka lago pec 16 slotiem? confused.gif

Bilde

Edited by Rush-Tm*
Link to comment
Share on other sites

liec mazaak slotus... teiksim 14 vai 12 jo kaa redzi tad serveris tomer nevar pavilkt 16 slotus un netam ari vajadzetu but atrakam upload + tas ari atkarigs no ta cik tev ir cietais + cik vinsh ir pilns un vai tu pats spele no ta pasha pc cs vai kautko citu dari un visbeidzot mosk ir ari kads viruss

Link to comment
Share on other sites

liec mazaak slotus... teiksim 14 vai 12 jo kaa redzi tad serveris tomer nevar pavilkt 16 slotus un netam ari vajadzetu but atrakam upload + tas ari atkarigs no ta cik tev ir cietais + cik vinsh ir pilns un vai tu pats spele no ta pasha pc cs vai kautko citu dari un visbeidzot mosk ir ari kads viruss

Hmzz!

16 pavelk!

Virusi nav! Tiko windows parinstaleju!

Cietais 120 Gb!

Nets ir ideals prieks kaut 20 slotiem, jo ir serveri kuriem 2 mbit/s nets ir un pavelk 20!

Vajag zinat kas ir pie vainas Ram vai procesors?! Internetam tur tiesam nav vaina!

Link to comment
Share on other sites

Tnx izmeginasu konsuli!

Par to booster man teica viens pazina, ka neparzeizs booster ka tads nestrada utt!

kur tad varetu nokachat tadu kurs stradaa?

tāds vispar nau vajadzīgs...

Gribu, lai ir visiem serverī ir ļoti mazi pingi

Pie hlds palaišanas norādam parametru -pingboost x, kur x ir no 1 līdz 3 (ieskaitot). Jo lielāks skaitlis, jo vairāk CPU ēdīs hlds, bet būs mazāks pings. Pubam labi ir 1 vai 2. CW serverim teorētiski būtu labi 3. Ak jā un mierīgi aizmirstam par visiem kakainajiem HLBoosteriem, tas nekam nav vajadzīgs... <c> worm

Kautgan pats viņu lietoju.. wink.gif man vienkārši bija nelielas problēmas un uzliku viņu un vairs nau

Edited by elans
Link to comment
Share on other sites

n0r3k labaak posto Probleemu topicaa thumbsup.gif jo sheit tu galiigas mulkjiibas raxti

Smagi lēkā pings, lago, ko darīt?

Ja tikai raunda sākumā, tad pa vāju procesors. Ja visu laiku, tad tīkla pieslēgums ir pa lēnu. Ja tīkla pieslēgums ir labs, tad iesaku noņemt visus pluginus (ieskaitot amxmodx) un tad palēnām liekot visu atpakaļ, skatīties, kurā momentā sākās gļuki.

c worm

un vispaar uzliec konsoles rezhiimu nevis to resursus rijosho fuflo

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

n0r3k labaak posto Probleemu topicaa thumbsup.gif jo sheit tu galiigas mulkjiibas raxti

Smagi lēkā pings, lago, ko darīt?

Ja tikai raunda sākumā, tad pa vāju procesors. Ja visu laiku, tad tīkla pieslēgums ir pa lēnu. Ja tīkla pieslēgums ir labs, tad iesaku noņemt visus pluginus (ieskaitot amxmodx) un tad palēnām liekot visu atpakaļ, skatīties, kurā momentā sākās gļuki.

c worm

un vispaar uzliec konsoles rezhiimu nevis to resursus rijosho fuflo

Tur jau ta lieta ar 15 slotiem nelago ne sakuma, ne beigaas - ienak 16 un visiem PING pari 100!

Link to comment
Share on other sites

Tur jau ta lieta ar 15 slotiem nelago ne sakuma, ne beigaas - ienak 16 un visiem PING pari 100!

nu kur probleema? tad lai buutu godiigas komandas liec 14 (7x7), ja nee un tomer veelies 16 slotus, tad dari kaa raadiits shajaa video kursh paliidzees atsleegt visus nevajadziigos windows servisus ljoti labs video. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kur probleema? tad lai buutu godiigas komandas liec 14 (7x7), ja nee un tomer veelies 16 slotus, tad dari kaa raadiits shajaa video kursh paliidzees atsleegt visus nevajadziigos windows servisus ljoti labs video.  thumbsup.gif

Ka tev skiet kas varetu but pie vainas RAM vai Procesors?

Edit:Man to saitu never valjaa

Edited by Rush-Tm*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...