Jump to content
GIGN Forum

To ban or not to ban?


Symbiote
 Share

Vai nobanot pidaru aloha no weba un servera?  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uz servera taa vien visiem bicho naudu, bet kad raksta /iedo aloha 1000 tad sanaak shitaa:

tev tiek piespriests naudas sods par lamaashanos vai tizlu komandu lietoshanu (/rank, /top15 etc.)

GIGN banka informaata paarskaitiita nauda robbins -> aloha (100 $)

/iedo a***a 1000

Link to comment
Share on other sites

nu bet vienkaarshi ir tada lieta ka es esmu viens no retajiem kas censhas apstiprinaat nikus biezhi. vienigie kas vel to dara bez manis ir macho un exm kas to dara salidzinoshi reti a es censhos vismaz reizi diena apstiprinaat. BUT THIS IS THE THANKS I GET

viens pidars saka 'atstaaj darbu lielo viiru rokaas' bled vienkarshi piegriezhas ja dirsh par to ko nezin.

Link to comment
Share on other sites

ja tev robbins buutu arii smadzenes tad tu zinaatu ka gignaa vajag unikaalu vaarda dalju lai aizsuutiitu naudu nevis visu vaardu...

teiksim /iedo oha 1000 buutu mieriigi nostraadaajis dry.gif

Nu zinu zinu, bet tad jau taapat sanaak, ka vinjam ir rupjsh vaards blink.gifwacko.gifblink.gifwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

godiigi sakot es esmu pret banosanu, iemesls nah banot visus ...., tad nebuus neviena!

pilniibaa nepiekriitu ... taa jau gruuti tikt gignaa a to veel saka ka neviena nebuus ja vienu ** izbanos... mellow.gif

+ noteikti speciaali uzlikts kaa lamu vaards lai neviens alohai naudu nepaarskaitiitu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...