Jump to content
GIGN Forum

Par Saw 3.....


feature
 Share

Recommended Posts

JAU IEPRIEKS ATVAINOJOS PAR OFFTOPIC!!!!!

TU ESI STULBS!!!! to zagji vareja noka4at kadas 3 ned pirms kino pirmizrades!!! smiliez.de_2125.gifXD.gif

Pats arii neesi gudraaks smiliez.de_2125.gif

Tie video ir kino filmeetie pirms 3 nedeljam smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gif

Un tikai tuvako nedelju laikaa paraadas DVD....

(gudri dirst nav malku cirst)

Link to comment
Share on other sites

jā tādas baumas dzirdēju. laugh.gif

dc++ jau 3 nedēļas pirms pirmizrādes bija dvdrip laugh.gif

P.s biju uz kino skatīties sawIII, man patika.

Taas ir baumas - shis vaards tev veel viesh parlieciibu biggrin.gif

Trailer paradiijas septembra beigas....

Lidz ar pirmizraadi paradijas camera...

Dvdrip paradijas oktobra beigas...

Un tikai tuvako dienu laikaa buutu japaradaas Dvd-r...

Link to comment
Share on other sites

Man jau patīk visi šitie kuri ķipa no dc novelk to saw dvdrip, noskatās un tad saka ka saw pilnīgs mēsls, kaut gan viņi nemaz to nav redzējuši un kad mēģini viņiem iestāstīt, ka tas nebija saw, tad viņi tevi noliek no galvas līdz kājām.

Link to comment
Share on other sites

Man ari ta bija...es uztaisiju to rar failu nojauna (rekonstrueju)!!!

(repair arhive laikam...ja es to taaa dariiju...ja es k-ko nepareizi buusu pateicis editeesu so postu...)

Un viss ok!!!

Ka4aaju filmu - silent hill (totals meesls...nav jegas skatities...specefekti drusku bija bet beigas nesapratu)

Edited by Inmate#9
Link to comment
Share on other sites

Man ari ta bija...es uztaisiju to rar failu nojauna (rekonstrueju)!!!

(repair arhive laikam...ja es to taaa dariiju...ja es k-ko nepareizi buusu pateicis editeesu so postu...)

Un viss ok!!!

Ka4aaju filmu - silent hill (totals meesls...nav jegas skatities...specefekti drusku bija bet beigas nesapratu)

Runajot par silent hill, filma vnk SUPER smile.gif

Tie kas nav spelejushi speeli , tieshi 1 dalju, to filmu nesapratiis, es vnk skatoties filmu izdzivoju visu liidzi smile.gif

Atceros, ka dreboshaam rokaam speeleeju... Muuziku sledzu araa jo vnk savadaak nevareja normali paspelet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

blee tu macho esi dolbiilis.. es teicu ka tas nfs fails ir ielikts rar failaa.. unj vajag extractot.... kad gribu extactot raada ka jaaieraxta parloi...

ka4aaju es no isohunt.......

ak tā. Nu tad nedolbīļa kungs pastāsti kādā rakā lai mēs zinātu kaut kādu paroli no isohunta? Tavām pārbriedušajām smadzenēm neienāca prātā tur uzprasīt?

Link to comment
Share on other sites

ble ko es zinu, varbuut kaads laadejis to failu un zin kaa palidzeet.. redz cilveek izin. kaa paliidzeet, kaut nezina paroli... tu maaki tik beztolkaa dirst, pats vispaar tajaa reegu redzi ko...? (savaa dirshanaa tb.)... zb... nevari paliidzeet, ja nezini, tad neraxti neko..!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...