Jump to content
GIGN Forum

Games


Guest pEchka
 Share

Recommended Posts

uh! Tikko atcerējos kā gunz kapāju. Wsp laba spēlē. Dabuju 10lvl un bija tiesības oficiāli taisīt klanu.

EDIT: Atradu gunz mājaslapu, ja interesē spied virsū 

juu tikai klanu taisot vajadzeeja 1000 naudinju man bija zeel wink.gif

P.S - kur dabuut POKEMONUS ???? laugh.gif

Edited by real men
Link to comment
Share on other sites

WoW'am vaitad vaig directX'u ?

edit:

Minimum Requirements Recommended Requirements

OS Windows 98, Windows XP, Windows 2000

DIRECTX9.0c OR ABOVE dry.gif

Edited by pEchka
Link to comment
Share on other sites

Man ta liekas ka Mu vajag DirectX citadi nereali laagos un viss zals.

Pfff nu tak pe4ka noka4aa DirectX no i-net vai no DC++ vai ar no kada trakera un dzivo laimigs.Lai nau tadu tizlu jautajumu kaa piemeram iesakat kadu speli kurai nevag DirectX.Tas tak smiekligi iskalusas laugh.gifwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai nau tadu tizlu jautajumu kaa piemeram iesakat kadu speli kurai nevag DirectX.Tas tak smiekligi iskalusas laugh.gifwacko.gif

die smiliez.de_1591.gif

Kas tur tizls varbut cilvekam nav tik kruts kompis un viss.

Tadu spelu ir parpilnam. Man liekas Vecajam warcraftam ar nevajag directu nekadu kaa arii ir tachu vecie doomi un quaki. Jaa starpcitu esmu rambaji arii Stronghold Crusaders bez directiem bez video driveriem un gaja kaa smerets. Un vel tach ir kaut kur kolekcijas no vecajam labajam segas un ziliton laikiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

die smiliez.de_1591.gif

Kas tur tizls varbut cilvekam nav tik kruts kompis un viss.

Tadu spelu ir parpilnam. Man liekas Vecajam warcraftam ar nevajag directu nekadu kaa arii ir tachu vecie doomi un quaki. Jaa starpcitu esmu rambaji arii Stronghold Crusaders bez directiem bez video driveriem un gaja kaa smerets. Un vel tach ir kaut kur kolekcijas no vecajam labajam segas un ziliton laikiem smile.gif

Paldies Tev! wink.gif

Nav jau taa, ka man nav directX. Man ir directX 8.1 smile.gif vienk nez kapeec nevaru uzinstaleet citu..

Varbuut ir kaada veca NHL versija ar directX 8.1? Nu vispaar kaada sporta speele. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Paldies Tev! wink.gif

Nav jau taa, ka man nav directX. Man ir directX 8.1 smile.gif vienk nez kapeec nevaru uzinstaleet citu..

Varbuut ir kaada veca NHL versija ar directX 8.1? Nu vispaar kaada sporta speele. smile.gif

Nuu ja Tev ir dir 8.1, tad jau taa lieta izskatas daudz gaishaka. Tad ir tikai megjnashanas vaina - install iet ir labi, neiet nes nost. Un jaa, gribi sportu domaju EA Sport 99 , 00 versijas noteikti ies. Ja, kas es ar savu reizi esmu saskaries ar shadu problemu , ka nevar uzlikt augstaku dir versiju. Parliku Winus tad uz 98 tad uz 00 atpakal tad uz xp un beigas kaut kaa shis man aizgaja.

Link to comment
Share on other sites

Nuu ja Tev ir dir 8.1, tad jau taa lieta izskatas daudz gaishaka. Tad ir tikai megjnashanas vaina - install iet ir labi, neiet nes nost. Un jaa, gribi sportu domaju EA Sport 99 , 00 versijas noteikti ies. Ja, kas es ar savu reizi esmu saskaries ar shadu problemu , ka nevar uzlikt augstaku dir versiju. Parliku Winus tad uz 98 tad uz 00 atpakal tad uz xp un beigas kaut kaa shis man aizgaja.

pff.. es te taa padomaaju, ka man pilniigi vareetu aiziet NHL 05. Kapeec? Pagaashgad kkadi sencha draugi parinstaleja windowsu un laikam uzlika jaunako directX'u.

Un tas vareeja buut directX 8.1

Labi, ieshu lejupielaadeet kkur to nhl05, cerams, ka ies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Puis, tu no rīta pat nespēji apjaust kā tev ir paveicies, ka es izdomāju pirms gulētiešanas apskatīt šo topiku.

Spied ---- uz tām bultiņām un tu varēsi spēlēt netā 9156716250916 spēles.

edic: lol, nevis bultiņām, bet svītriņām.

edic2: lawl, es pamaniju ka real man looking for Pokemons ! Man ir uz datora pokemoni. Par nākotnes grafiku gan nevaru galvot, bet asas izjūtas brīdī, kad tavs Pikaču uzveiks Bulbazauru varu garantēt.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...