Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Internetu!


Jurko
 Share

Recommended Posts

Nu tā, no šitā neko daudz nesaprotu, varbūt runāšu kaut ko ne tā smile.gif

Tātad - man pieslēdza netu.

Viss ir čiki poki!

Tikai ir viena tāda štelle, ka es laikam nevaru pieslēgt otru kompi (portatīvo pie neta) jo viņš esot piesaistīts tieši šitam kompim, laikam makadresei!

Nu tad gudrie vīri, sakiet vai šo problēmu ir kaut kā iespējams apiet?

Vai ir iespēja, piemēram, pielikt otru tīkla karti un laist caur viņu kaut kā to portatīvo vai tamlīdzīgi apčakarēt?

Kādi ir risinājumi, ja es gribu pieslēgt otru kompi (piemēram, portatīvo)?! dry.gif

P.S. Lūdzu iztikt bez īpašām asprātībām no noobu puses, jo man vajag atrisināt šo problēmu post-6-1145456783.gifranting.gif

Paldies jau iepriekš! 40.gif

Link to comment
Share on other sites

uz pc: start/run/cmd/ipconfig /all norakstam physical address (parasti 12ziimju)

uz laptopa: start/settings/control panel/network whatever/local area whatever/properties/configure/advanced/network address ailee rakstam maku (to pašu 12zīmju)

Link to comment
Share on other sites

uz pc: start/run/cmd/ipconfig /all norakstam physical address (parasti 12ziimju)

uz laptopa: start/settings/control panel/network whatever/local area whatever/properties/configure/advanced/network address ailee rakstam maku (to pašu 12zīmju)

Ar shito variantu vinjs nevarees seedeet ar abiem uzreiz netaa, bet varbuut es kljuudos. Tad luudzu atvaino smile.gif Cik zinu ir iespeeja iegaadaaties rooteri, bet atkal vinjs var nevienaadi sadaliit netu.. par swichu - nezinu, esmu meegjinaajis, nekas nav sanaacis dry.gif

Link to comment
Share on other sites

ar switchu - vinjam vajadzēs vēl vienu ip adresi

rūteris - papildus izdevumi 15-20 ls apmērā. ja vēlies abiem pc netu, nāksies noziedot 2-3 ls tīklenei un 1-2 ls cross-kabelim. ja rodas jautājumi, pm. ja neaizmirsīšu par tevi - ielīdīšu forumā un izlasīšu. aizmirsīšu - sorry

Link to comment
Share on other sites

Ārprāc, nezināju, ka IP vēl piešķir pēc mac adreses. Es pirms 6-iem gadiem delfus slēdzu, tad bija mac.

Nu viens no risinājumiem, ir tiešām iegādāties rūteri (switch šajā gadījumā neder).

Prastu rūteri pa 15ls var dabūt. Tam mac var ierakstīt kādu vien vēlies. Visiem kompjiem, kas pieslēgti rūterim izdalās iekšējās IP un you are welcome to izmantot i-netu no visiem vienlaicīgi.

Otrs risinājums, ir mainīt mac adresi portakam, bet tad nebūs iespējam browzēt netā no abiem vienlaicīgi.

Vēl ir iespēja, PC iebāzt 2-as tīklenes un laist portaku vaur PC.

Es iesaku rūtera variantu. Sekjūrāk (drošāk) un ērtāk. Ja paredzēts uz ilgu laiku, tad domāju, ka pa ģimenes budžetā tas robu neuztaisīs smile.gif

GL

Link to comment
Share on other sites

Ruuteris viennoziimiigi!Man pasham shobriid nets ir piesiets MAC adresei, bet kompji 4 biggrin.gif 2 pc, 2 porkjiki - viss straadaa ideaali! Katram sava ieksheejaa IP adrese, bet MAC adresi pie kuras ir piesiets nets, es uzliku ruuterim. Un viss kedaas - visiem nets un visiem ir labi wink.gif Ja liksi vienu un to pashu macu 2iem kompjiem, tad vienam no vinjiem nets nebuus... kaut ko muhljiities ar 2 tiikleneem un kroskaabeljiem ir pilniigi lieki, ja tavam portatiivajam ir Wi-Fi - nopeerc broadband wireless ruuteriiti un nebuus nekaadu probleemu ar liekiem vadiem smile.gif Bet ja arii tavam kompim nav wifi, ruuteris jebkuraa gadiijumaa ir labaaks un, tieshaam, droshaaks variants!

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...