Jump to content
GIGN Forum

Free Cat !


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

kāds galdam sakars ar to, ka kaķis nejēdz, ka, ja ies pāri ielai, tad tiks izšķaidīts? es saprotu, ka gribi rakstīt gudras lietas, bet pirms tam padomā, ko es ar to tev cenšos pastāstīt.

sakars tāds ka beigts kaķis ir nedzīvs un "ne sūda nespēj kontrolēt" tāpat kā galds. Ja nebūsi ievērojis, nav pārāk daudz nedzīvu lietu kas kādu sūdu spētu kontrolēt. wink.gif

un nāve ir smieklīga smile.gif Un es neteiktu ka kaķis izcilas nežēlīgas sāpes pārcieta. Kaut kā liekas, ka viņu nobrauca un viss, nevis ar īlenu spīdzināja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jauniba es braucu ar riteni un ielas mala metajas sabraukt kakis (tas bija agri no rita) un vinam bija acis izlidojusas ara uz katinjiem gluzi ka multenes.. es vinekarsi ta afigell... be pretigi... :/ nedomaju, ka kas tad ir iespejams - bet vins laikam mira atri!

Bet vispar pedejaja laika es saku aizvien vairak ienist tos sunus, kas prosta baros tuse apkart pa manu rajonu un rej un koz ritenbaucejiem un vispar laikam vienu jauku dienu es tiem maitam nepadoshu celju, kad vini atkal bus nolemusi, ka ir cietaki par manu masinu. Zel.. dabiska izlase. Rajons ir mans nevis sunju.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

normālie 11

dzīvniekmīļi 9

Te var pastrīdēties, kas tad ir normāls. Un ja mūsdienās tas skaitās normāli, piedodiet, bet tas ir nožēlojami (un vienalga vai runa ir par interpretāciju vai faktu kā tādu - tāpat nebija smieklīgi (vismaz man - un tāpēc mani arī tas nekasa, ja citiem tas liekas smieklīgi. Lai jau..)).

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Te var pastrīdēties, kas tad ir normāls. Un ja mūsdienās tas skaitās normāli, piedodiet, bet tas ir nožēlojami (un vienalga vai runa ir par interpretāciju vai faktu kā tādu - tāpat nebija smieklīgi (vismaz man - un tāpēc mani arī tas nekasa, ja citiem tas liekas smieklīgi. Lai jau..)).

Kad es taisiju savu legendaro bildi, kura es draudu Rayusam ar sazaageeshanu - es sakuma gribeju, lai kastes ar ray atelu vieta buutu mans kakjis... smile.gif

Kakjis aizmuka, kad iedarbinaju motorzagji! sad.gif

Beefy

ps bilde ir mana web profila

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...