Jump to content
GIGN Forum

Video Kartes Draiveris


Ruchy*
 Share

Recommended Posts

Vēlējos uzzināt kāds ir vislabākais draiveris priekš ATI video kartes . Kur var apskatīties savas video kartes parametrus , modeli u.t.t. ? Es domāju labāko priekš CS .

Video kartēm nemēdz būt vairāki, dažādi draiveri. Nav tāda draivera, kas būtu labāks CS, ir tikai draiveris kurš der tavai konlrētajai videokartei! Ja tava videokarte nevelk cs tad tev vajg jaunu, nekāds draiveris tev te nepalīdzēs!

Savas videokartes modeli par apskatīties sekojoši:

desktop properties -> settings -> advanced ->adapter

tur ir rakstīts pietiekami daudz priekš tevis

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

http://www.omegadrivers.net/ - draiveri, kuri jau pashaa pamataa ir "uzklokojushi" karti. bet nu peec pieredzes saku - cs`aa bij labaak, bet nu taakaa es lietoju s-video, tad nedereeja, jo vinsh kropljoja kraasas uz TV..iesaku tev ieiet v-kartes razjotaaja maajas lapaa, nokachaat defulto driveri, un peectam ar ATI-tool`i bik uzgriezt..
Link to comment
Share on other sites

Vēlējos uzzināt kāds ir vislabākais draiveris priekš ATI video kartes . Kur var apskatīties savas video kartes parametrus , modeli u.t.t. ? Es domāju labāko priekš CS .

Desktop/Properties/Settings apakšā labajā malā Advanced tur būs daudzas ausis tue arī ir Adapter tur arī ir tava v-karte.

P.S. Paskaties bildi!

P.S.S. NEsmejies plz par manu v-karti. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...