Jump to content
GIGN Forum

Gsg-9 ?


radler
 Share

Recommended Posts

|2.v_o. - neatrada tādu memberu tā ka nezinu par ko tevi nobanoja. Būtu normāls niks nevis tur PUNKTIŅI UN SVĪTRIŅAS ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111oneone

? machoh

p.s. bez h

p.p.s. tā h kas beigās

p.p.p.s. nikam beigās

Par niku nav jāstrīdas, kāds katram ir, tāds ir. Derētu te čupai iegaumēt TEUFEL NAV |2.v_o. Tās ir divas atsevišķas personas, nesaprotu kāpēc tagad viss šitais tiek novelts uz mani. Pastās taču IP`s vai vēl sazin ko. Padomājiet reāli, kāpēc man vajadzētu kāda klana pw lai tiktu GIGNā, ja man ir pieregots niks.

EDIT: Iemesls kāpēc netieku ar veco akauntu forumā:

"Your account has been temporarily suspended. This suspension is due to end on Nov 12 2006, 08:34".

Edited by ER VEE O
Link to comment
Share on other sites

Par niku nav jāstrīdas, kāds katram ir, tāds ir. Derētu te čupai iegaumēt TEUFEL NAV |2.v_o. Tās ir divas atsevišķas personas, nesaprotu kāpēc tagad viss šitais tiek novelts uz mani. Pastās taču IP`s vai vēl sazin ko. Padomājiet reāli, kāpēc man vajadzētu kāda klana pw lai tiktu GIGNā, ja man ir pieregots niks.

EDIT: Iemesls kāpēc netieku ar veco akauntu forumā:

"Your account has been temporarily suspended. This suspension is due to end on Nov 12 2006, 08:34".

atradu un unsuspendoju.

joprojām © macho smile.gif

p.s.

ble es tam pidiņam palielinu postu skaitu šite sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tads bots, cik zemu cilvekam ir janokrit lai ta daritu ?

vienkarsi shausmas, es del pascienas vien ta nedaritu, jo ja kads uzinatu ka esu ta ielidis dirsa ka neredzu saules gaismu nomirtu aiz kauna XD.gif

eivei rofl XD.gif keks vienk owno visus ieprieksejos botu postus

edit

ps nedomaju playeri ar niku kek`s !

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Hm...

Personīgi arī pats lietoju drauga accountu uz gign..

Kurš te vairs nespēles jo tika nobanots par WH !

Nu tad par simbolisku naudas summu nopirku no vinja , lai vismaz serveri tiktu iekša!  cool2.gif

by the way - Tie GSG-9 yb GSG9 dod PW katram 3 uz ielas... evil6.gif

ko te nozime GSG-9 yb GsG9???velreiz saku ir divi dazhadi klani un man tie GsG9 "memberi" teica ka macho vai worms esot pieregojis to klanu kursh visiem dala pw.

c radler

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...