Jump to content
GIGN Forum

/diviner/


NighTMerry
 Share

Recommended Posts

nu beidzot saneemos, un uzraxtiiju suudzibu par taadu speleetaaju kaa /diviner/. Man neapmierina vina speleeles stils, kas izskataas loti interesants, tas ir taa - "skatoties uz vinu" var pamaniit, ka vina kustiibas, loti bremziigas, kaa botiem, ar aim , "var redzeet ka vina teemeklis loti nosliecas uz galvu", pat neziskrienot no stuura, ......! Karo4e lieta taada es esmu dzirdeejsi ka uz CD, worm's uzlika tadu fi4u, kura uztver 4iterus, papildus, un veletos uzinaat vai taja saraxtaa ir sis speleetaajs, /diviner/ ? Ja gadiijumaa ira tad es veleetos, lai vinu nobani, vismaz uz sii servera! Ja nav tad sorry par nepamatotu sudziibu, bet par 99% es esmu parliecinaats ka vins 4ito! Un vispaar 4iteri sux "ban them all"!

Link to comment
Share on other sites

Tas jaunais tools jau kadas 2 reizes kaut ko izspljaava par aimbotu smile.gif

Ir sanaacis speelet ar divineru kaadus 3-4 cw. Taapeec ka vinjsh uzturaas vienlaiciigi kaados 8-10 klanos. Pirms cw vinjsh nomaina niku. Uzkriitoshi tas ka cw laikaa vinjsh niku maina gandriiz vai katru raundu. Muusu cw laikaa mums likas ka vinjam ir wh un speed hacks smile.gif Ljoti daudzi uzskata ka vinjsh ir chiiteris smile.gif Tajaa skaitaa arii labi speeletaaji smile.gif . No dazhiem esmu dzirdeejis ka vinjsh " agraak " esot chiitojis. Bet par to vai vinjsh to dara tagad, vinji nebija paarliecinaati. Divineram ir jau uz kaadiem paaris serveriem bani tipa par chiitiem. Uz zeonas cw servera banu vinjam uzlika Hainy.

Link to comment
Share on other sites

da nuu sodien speleeju ar vinu de_dust2 un man 99% likaas ka vins 4ito pateicoties, tam ka vina rezultaats bija 54:4 un kaut kaa sanaaca vinam visiem traapiit galvaa, un nezaudeejot nevienu hp, man ir dazi screenshoti , bet nemaaku ielikt sad.gif

Link to comment
Share on other sites

vispaar bija izmainjas uz labo pusi smile.gif kad uzlika v6 un 4.11.0 tad tok bija taadi "cs teevi" ( nemineeshu vardos) kurus pirms tam jaw uzskatiju par 4itaxiem vajrs nebija uzskataami par 4iitaxiem biggrin.gif lab un par to /diviner/ es ar biju 100% ka vinjsh 4ito jo ar jeb kuru ieroci shava hedaa un pa starpu sudzeejaas ka vinjam (itkaa) neesot nauda lai gan vinjsh raundos bija dead labi ja 3 reizes uz vienu mapu vispaar man liekas ka vinjsh ir 4iitax wink.gif

Link to comment
Share on other sites

juus tagad stastiet ka vinjsh ir lielais 4itaks, bet beigas izraadisies ka vinsh ir vienkarshi labs players un tad bus realas atmazkas , piemeeram, tas bija tikai aizdomas utt. Vajag uzzinaat vai vinsh tieshaam ir 4itaks un tad te bliezt kaut ko araa !

P.S manas domas norm players !

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2551.gif Hahahaha...

Juus botini domajat vel projam kaa es esmu 4iters...

Tad juus esat Tupi L0hi padomaajat pashi ja es CSaa jau sen no v1.1

Un mle worm es tev pateikshu krieviski - worm kak tebe nestidna mena podstavlatj i esho nazivajesha adminam nu skazi ti im 4to ti etu lazu sam zdelal! ( <@worm> 01/16/2004 12:51:13 -> /diviner/ IP: 213.180.101.69 aimbot warning#1 (aim#1, HLG 1.52 at 30/3)

a to mena oni za3bali. mad.gif

Link to comment
Share on other sites

DIVINER ir tev kaadas probleemas ar LV? Ka jaaraksta Krieviski? Un domaa ka neviens to nesaprot?

Bet neesmu tevi redzeejis uz GIGN. Taadeelj par tavu 4iito6anu nevaru neko teikt! Bet Gribeetos lai neesi 4iiters... Ja esi varbuut labaak izmet tos 4iitus aaraa, un saac speeleet CS kaa norm. cilveeks! Un redzeesim cik labi tu speeleesi! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

blja worm lox ty ebu4ij kto nah 4iter ujobak mad.gif prosto ty ljubish s botami popegatj i popizdetj s nimi biggrin.gif i 100% ty sam sdelal etu hujnju. (<@worm> 01/16/2004 12:51:13 -> /diviner/ IP: 213.180.101.69 aimbot warning#1 (aim#1, HLG 1.52 at 30/3)

Link to comment
Share on other sites

nja..... iet bazars uz citu pusi, atkal daudzi/viens izleceeji/s. Ja tevi te uzskata pa 4iiteri ej prom. Spelee kaada servakaa kuraa vari buud liidzveertiigs. jo GIGN nava tas pats AUGSTAAKAIS Liimenis. Ej uz 4tus spelet.

Link to comment
Share on other sites

bljeeedj mLuser tu esi KRETIINS. Tu kaut kur redzeeji ka worms saka ka diviners chiito? Vinsh vienkaarshi iekopeeja rindinju no logiem. Taadu pashu rindinju izmeta par exm un Inteli. Tas noziimee ka vinji chiito? Tiesnesis un diviners arii kaut kaadi idioti. Nespeej to saprast....

Leo vienkaarshi aizveries.

Link to comment
Share on other sites

konkrets sviests! caljusmadzenju saiets! varbuut kaadreiz paarmainjas peec pameegjiniet arii padomaat ar smadzeneem!

ps. 100% piekriitu macho

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...