Jump to content
GIGN Forum

0__o


Jem
 Share

Recommended Posts

Labdien !

Tātad -mani sauc Kristaps.

Esmu 19 gadus vecs. (bļāviens, ku ta dzīve atri paskrien)

Dzīvoju Saldu .

Nedaudz patīk pasportot , iemest bumbu grozā.

Esmu students (itkā) ,bet uz to skolu sanāk arvien retāk aiziet.

cs spēlēju apmēram kadus 11 mēnešus ( savā ziņā vel pazaļš )

GIGN serveī sāku spēlēt apmēram no šā gada maija.

Protams pirms tam ar biju spēlējis ,bet nebija vēl regots niks.

Vienu dienu notirgoju telefonu un aizgāju uz banku un noziedoju serverim naudiņu .

Par šo ziedojumu man tika piešķirts slots ( par ko es saku paldies )

Parasti serverī esmu mierīgs un iztieku bez liiekām stulbām frāzēm.Šad tad jau gadās uz kadu kko asāku pateikt ,bet tas ir tad ja šis cilvēks ir pats mani izprovicējis .

Tātad ķeršos pie lietas.

Vēlētos jums palūgt šādas tiesības.

x_slap

x_slay

x_gag

x_kick

Pēdeja laikā varbūt esat ievērojuši ,ka serveri ir saradušies tādi pidiņi ,kuri lamājas ,nepilda misiju ,ienak serveri un visu mapi nosēž spektos .hvz uz ko viņi tur skatās ,bet fakts ,ka ta notiekas ir.

Bļeee - viss vairam neciešu free fragus. Viss tems dabūn gaidīt uz vienu muļķi ,kurš spēles laika ir aizgajis paskatīties Bafiju.

Aaaa un pa tiem laikiem ,kad esmu serverī. Īstenībā pat nevaru absolīt konkrētus laikus ,kad spēlēju serverī.

Ļoti bieži sanak neaiziet uz skolu ,tad ar ieeju uzspelēt no rīta puses . (tad šo pidiņu ir viss vairāk ) . Vārdsakot ,kad ir brīvs laiks tad ar esmu serverī.

P.s . Domāju ,ka GIGN serverim nenāktu pa ļaunu, ja būtu tads admins kā Jem. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Neliekat lūdzu Warn biggrin.gif

Cik esmu redzējis, Jem ir ļooooti sakarīgs un nevis kā skanēja ka katram trešajam, bet viņam jau varētu - kaut uz pārbaudes laiku!

Un nav x_slap, x_slay utt., bet vnk xslap un xslay un pārējie smile.gif

REC

Neliekat Warn biggrin.gif

BESI MAN SITIE SACEREJUMI PAR TEMU TIESIBAS. VAI TIESAM GRUTI UZRAKSTIT NORMALU PIETEIKUMU? NO MANIS SANEM LIELU MINUSU, BET NEMIZ MANA BALS NAV NO TAM GALVENAJAM smile.gif

Link to comment
Share on other sites

zloy verno govoril cto on igral na gigne 3 goda i soizvolil poprasitj access tolka cerez 3 goda.. a tut rebjata igrajut 11mesjacev i posishenija iz nih horosho esli 2 a to i menshe i uzhe prosjat access.. jem eto ne tolka tebja kasajetsja, ja v obshem;)

macho, zloy neprimenno vernjotsja, on prosto seichas ushol v morje budet v dekabre cool2.gifLatvia2.gif ANTI

Edited by sye
Link to comment
Share on other sites

Eu..Nevajaga tik rupji uzreiz..

1.Rakstiit var, BET kaa vins spele? To es nezinu

2.tik tiesaam par MAZ Speleejis CS..  wink.gif

P.S. ANTI

Lai vel pamacas & paspele vnk. serverii.. smile.gif

hmmm kaaa tu vispaar vari spriest kuram rec kuram anti???? ja pat tavs purns nav reg!!! postu kraajeejs atradies smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

vienmeer buus chiiteri, kurus pat visi lielie PRO nevarees atrast. lai banotu aciimzredzamus riebekljus, nav jaamaak speeleet. bet piekriitu par to, ka paaraak maz speeleejis un kopumaa atradies gignaa. es gignaa pavadu jau 5. gadu, bet tiesiibas dabuuju tikai peec kaadiem 3 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...