Jump to content
GIGN Forum

Statistika...


Recommended Posts

nu manā lapā nesen ieliku LGSL pluginu...

itkā strādā un nav ne vaia...

tikai visām jauni pievienotajām mapēm kuras nav originālas nezkapēc bildes paredzētajā vietā nekas neparādās saka ka no image...

bet pavērojot maps mapi tur nevienai mapei nav pievienota bilde...

tas vēl tā...

bet es te tā pavēroju gign mājas lapu ...

un manas acis piesaistijās pie statistikas kur var redzēt kādi ple|er| spēlē un kādās komandās shobrīd ir sadalijušies...

man šķiet ka tas ir kaut kāds plugins vai ?ne?

jeb arī tas ir kaut kāds scripts?

no lapām tikai pēc pamācībām parasti bet tas ko esmu jau darijis ir palicis atmoiņā...

vēlētos arī savā saitā tāda veida statistiku...

vai var kāds palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

tas ir csmonitors, gan php skriptos ga ari ka plugini( ta vismaz esu dzirdejis)

man reiz bija kads skripts ka tu teici ar bilditem bet lai tas izskatotos pievilcigaks to vaidzeja masivi uzlabot, tad pargaja intrese pa cs un quit visam smile.gif

iesaku darit tiesi tapat, jo tevi pasutis 3 majas talak tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif maybe ieiej CS un tām "neorģinālajām" mapee uztaisu Screenshotus (piem: uztaisiju Screenu un pēctam nosaucu viņu par awp_map.jpg) un ieliec to mapi Kur stāv parējās

ble tu ar saviem ---> smiliez.de_2428.gif <--- nepiedirs luudzu manus postus...

es kaa cilveeks pajautaaju...

un screen shotus es jau iuztaisiju un pievieniju ...

neiet ...

taaka ?ja neko gurdaaku nevari iedirst nedirs vispaar...

iedodiet luudzu vismaz linku vai nosaukumu tam pluginam (statistikai)

pamekleeshu pats googlee..

Link to comment
Share on other sites

qq tu to4na esi daunis smiliez.de_2428.gif sak jau mazliet aptnikt sitie stulbie

posti seit jau rindinnaaa ir tadi posti par tiem hltv demo!!

PS Sorry adminiem par siem izteicieniem, bet kadam tas bija japasaka

pps domaju vajadzeetuu warn vinu 4 posti pedejie ir par hltv!

ppps So varetu sleegt ciet! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tātad ir divi tiešām normali varianti ...... LGSL (live game server list) ...... iekšs e107_plugins\lgsl_menu\images\maps\halflife\cstrike tev jāliek 160x120 pixel lielus screenshotus, kuru nosuakums ir tāds pats kā mapes nosaukums, pie tam .jpg formātā, piemērm de_dust2.jpg ....... es šinī gadījumā screenus netaisiju, bet gan Webā atradu gatavus ... pameklē, screnus jau avr paņemt arī no citām fīčām, ja nemaldos, piemēram psycho statam arī ir screeni, maybe iekopē tos ..... iekš e107_plugins\lgsl_menu\images\maps\halflife\cstrike ........

Link to comment
Share on other sites

Tātad ir divi tiešām normali varianti ...... LGSL (live game server list) ...... iekšs e107_plugins\lgsl_menu\images\maps\halflife\cstrike tev jāliek 160x120 pixel lielus screenshotus, kuru nosuakums ir tāds pats kā mapes nosaukums, pie tam .jpg formātā, piemērm de_dust2.jpg ....... es šinī gadījumā screenus netaisiju, bet gan Webā atradu gatavus ... pameklē, screnus jau avr paņemt arī no citām fīčām, ja nemaldos, piemēram psycho statam arī ir screeni, maybe iekopē tos ..... iekš e107_plugins\lgsl_menu\images\maps\halflife\cstrike ........

paldies...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...