Jump to content
GIGN Forum

Turnirs 21 Oktobri


Rush-Tm*
 Share

Recommended Posts

par nozheelu jaatziist, ka cups ir (jaa, IR, jo tas veel risinaas) riikots diezgan zemaa liimenii - nav tiiri elementaari izveidots mirc kanaals (iespeejams organizaatori nav dzirdeejushi par taadu shtelli kaa mirc), kur savaakties visiem komandu kapteinjiem un sanemt servera ip, taa vietaa visiem uz sharu jasanaak kkadaa cw serverii ar 20 slotiem (WTF?) un tur gaagaida, kad admins kko paveestiis. bardaks un haoss protams nereaals, jo serverii salien kko ljevie speletaaji, kuriem nav nekaads sakars ar cupu!

mums 1maa spelee bija noziimeeta uz 14:40, turniira organizeetaaju majaslapaa nebija noradiita nekaada konkreeta informaacija pie kaa un kur jaagriezhas lai sanemtu informaaciju par cw, iegaaju tanii 20slotiigajaa cw serverii un tur noseedeeju kkadas 45min kameer uzzinaaju, ka muusu spelee tomeer buus, bet ar kkadu 35min nokaveeshanos, nu tas veel taa, cieshami...

savaacaamies serverii un tur bez abaaam komandaam veel bija admins un kkadi 4 ljevie, kas kko sedeeja spectatorus, taa arii nesapratu kas tie taadi bija... admins nekauniigi atljaavaas slapot mani un manus komandas biedrus pa karti, tas bija diezgan nepatiikami...

nakoshais shoka momets - kad abi tiimi bija gatavi bombiit tika uztaisiits rr un kreisajaa ekraana stuurii paraadiijas izveele, kaadu mapi gribam speleet, jaa, jutos viilies jo piedaavaataa izveele aprobezhojaas ar dd2, nuke, train un actek! ne siege, ne assault, ne esteit tur nebija... daudz nedomaajos spiedu acteka izveeli, bet diemzheel uzvareeja dd2 (kaa vienmeer)...

nakoshais moments - tika uztaisiits restars un es prasiiju nazhus @ A1, bet admins neko neatbildeja (atgaadinaashu, ka mees bija ct, bet dd2 ir t karte un vienmeer ir izdeviigaam saakt par T's - izlasiiju vienaa gotfrag.com topikaa!), kkas uzrakstiija ka nazhi, kkas uzrakstiija ka nav nazhi, taaa arii neko nesaprataam, bet es sekoju komandai, kas apziniigi skreeja uz A1 spotu, lai nazhotos, ja taa var izteikties.

liels bija muusu izbriins, ka uz A1 neviens nebija, sapratam, ka jau ir LIVE un nebuus nazhi, daudz nedomaajos desojaam caur T baazi uz B spotu, vienam manam team8am aka nespieskaitaamajam ienaaca praataa ideja, ka iespeejams nazhi ir pa visu mapi un mees ar nazhiem rokaas skreejaam iekshaa B tunelii, es nolecu no kastes un jau gandriiz biju ieskreejis B tunelii, kad viens pretinieks atklaaja uguni un mees atbildeejaam, neapshaubaami es uztaisiiju -3 ar vienu usp aptveri un peekshi ekraana viduu paraadiijaas, ka esmu nobanots! nekaveejoties sazinaajos ar pareejiem tiima daliibniekiem un vinjus arii bija piemekleejusi shii liksta...

iisti nesapratu par ko mees sanjeemaam banu, ja mees skreejaam uz nazhu vietu un tur neviens nebija un mees logiski padoaajaam, ka nav nazhi un vienk skreejaam uz B spotu, piekam mees pirmie nesaakaam shaut, takaa mees neko nepaarkaapaam!

iespeejams mees paarkaapaam misijas noteikumus, jo ct nedriikst rashot, bet viniem jaasargaa spots, bet kapeec neviens par to nebriidinaaja pirms spelees?

esmu ljoti saruugtinaats par vaajo turniira organizeeshanu, domaaju mana komanda vairs nenems daliibu shaados apshaubaamos turniiros.

PALDIES PAR UZMANIIBU!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nedaudz parakājos uuber foršajā forumā un rekušeku:

Ziedo

Atceries ka šis ir brīvprātīgs ziedojums, saziedotā nauda paredzēta jauna servera iegādei vai tā uzturēšanas maksai lai serveris varētu pilnvērtīgi strādāt.

Ja jus noziedojat serverim mes jums dodam preti acc - admina tiesibas!

Noziedojot lidz 5 Ls - Slap,Slay,Kick

Noziedojot no 5 - 10 - Slap,Slay,Kick,Vote_map,Amx_map

Noziedojot No 10 -15 - Slap,Slay,Kick,amx_votemap,amx_map,Amx_say komandas!

Noziedojot vairak par 15 ls Full acc + slots!

Maksājuma valūta: LVL

Saņēmēja konts: LV39UNLA0050007540444

Saņēmējs: Rihards Skrebs

Personas kods: 170791-11564

Banka: A/S SEB LATVIJAS UNIBANKA

Maksājuma mērķis: Acc (Tavs nick)

Dārgs gan tev tas acc... Serveris ir baig uuber kruts tjipa ja? Ak kā man kārojas noziedot!11!

Link to comment
Share on other sites

jaa, tas ir viss ir labi, ka tu muus slapoji utt., bet es neiebraucu kaadaa sakraa jaaliek bans, ja tu pats atljauj saakties speleei, par kaadiem paarkaapumiem mees sanjeemaam banu?

ja gribeeji banot, tad vareeji to izdariit kad speele veel nebija saakusies!

esmu gatavs iet liidz galam un iesniegshu suudziibu SKSA (Starptautiskajaa Konter Straik Asociaacijaa) ar prasiibu juusu klanam aizliegt turpmaaku Konter Straik turniiru riikoshanu un jebkaadu turpmaaku darbiibu saistiibaa ar sho speeli (riikot cw, taisiit cs serverus, taisiit majaslapas saistiibaa ar cs utt.) un es panaakshu savu - KAA MAN TE STAAV!

paldies par uzmaniibu!

Link to comment
Share on other sites

Par to otro reizi!

Jasastada konkreti noteikumi kuri bus ajievero!

Un ari nopietni klani kas speles normali un ieveros tos noteikumus! savadak bus taka sini turnira visi ieiet speca un maina komandas taka dazi labi te un pec tam dirs ka ban dabon!

Edited by Rush-Tm*
Link to comment
Share on other sites

Rush-Tm* malacis, kad kaut ko vismaz meginaaji darit un neklausies ko te citi tev brauc augumaa, pashi neko veel taadu nav izveidojushi. Gudri dirst nav malku cirst, bet atceries vienu ir jaamak atshkirt nodirshanu no kritikas, slow hand loti labi nokritizeja, bet uzreiz brauci augumaa - taa nevajadzeeja dariit. Vajag cilvekus uzklausit un taisot nakamo turniru kluudas izlabot. Par parejiem, kas daliibu nenema, bet tikai muti virinaaja - neklausies taados, jo taadi ir, bija un buus.

P.s. Pirms uznemties turnira rikoshanu apdomaa vai varesi pavilkt, ja juuti, ka nevaresi atmet sho domu...

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Rush-Tm* malacis, kad kaut ko vismaz meginaaji darit un neklausies ko te citi tev brauc augumaa, pashi neko veel taadu nav izveidojushi. Gudri dirst nav malku cirst, bet atceries vienu ir jaamak atshkirt nodirshanu no kritikas, slow hand loti labi nokritizeja, bet uzreiz brauci augumaa - taa nevajadzeeja dariit. Vajag cilvekus uzklausit un taisot nakamo turniru kluudas izlabot. Par parejiem, kas daliibu nenema, bet tikai muti virinaaja - neklausies taados, jo taadi ir, bija un buus.

P.s. Pirms uznemties turnira rikoshanu apdomaa vai varesi pavilkt, ja juuti, ka nevaresi atmet sho domu...

thumbsup.gif

Respect thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Tomeer tiik kautko ierakstiit.

1. Nav tā laba ideja vākt jūzerus forumam spiežot regoties jūsu bremzētajā forumā. NU tāpat nevienam nevajadzēs viņu vairāk par 3 reizēm.

Ja varētu pieteikties BEZ regošanās forumā būtu vairāk cilvēki.

Būtu arī jauki ja sāktu rīkot kautko tādu tikai tad kad tu sāc kautko jēgt no cs un ar kapiem saistītām lietām. Hotjbi būtu kādu pieredzējušu pasaucis palīdzēt.

Bet nē.

Tu pat nezināji starpību starp irc.lv un chat.118 kad es tev gribēju iedot savas komandas kontaktus. Tev esot bans un tu nekur netiec. (irc.lv)

Karoče gg, no luck, drink poison smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tomeer tiik kautko ierakstiit.

1. Nav tā laba ideja vākt jūzerus forumam spiežot regoties jūsu bremzētajā forumā. NU tāpat nevienam nevajadzēs viņu vairāk par 3 reizēm.

Ja varētu pieteikties BEZ regošanās forumā būtu vairāk cilvēki.

Būtu arī jauki ja sāktu rīkot kautko tādu tikai tad kad tu sāc kautko jēgt no cs un ar kapiem saistītām lietām. Hotjbi būtu kādu pieredzējušu pasaucis palīdzēt.

Bet nē.

Tu pat nezināji starpību starp irc.lv un chat.118 kad es tev gribēju iedot savas komandas kontaktus. Tev esot bans un tu nekur netiec. (irc.lv)

Karoče gg, no luck, drink poison smile.gif

smiliez.de_1437.gif

Lohs!

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_1437.gif

Lohs!

Rush-Tm* piedod dels, bet es tev cilveciigi paskaidroju, lai tu varetu kritiku atshkirt no nodirshanas. Peec pirmaas reizes es saprotu, kad cilveks veel neierubi, bet nu jau atkal tu izcelies....

Atceries es tev teicu : Pirms uznemties turnira rikoshanu apdomaa vai varesi pavilkt, ja juuti, ka nevaresi atmet sho domu... - ja nemaki kritiku uznemt, blin aizmirsti par turniira rikoshanu, cilveks tev pasaka, kas nebija un tu vinju par lohu nosauc. Aizej veel paziid mammas pupu un naac atpaal, es ar tevi pa labam gribu a tu spaulj sejaa smiliez.de_2477.gif

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...