Jump to content
GIGN Forum

showtimeee

Mirstīgais
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About showtimeee

 • Rank
  Nūbiņš

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jancis38. noteikti nesanāks, ja rēķina to, ka uz steam wallet stāv 15 euro. Tauta, šovakar visu atdošu pa 20 euro, vajag piķi. Rakstat, aicinat skype - nauris.shpliters
 2. Es pārdodu savu steam akontu, pārdodu pilnīgi visu. tajā ir iekļauts:1. Counter-Strike 1.62. Counter-Strike: Condition Zero3. Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes4. Counter-Strike: Global OffensiveTur jums paliks ap 230 Dota2 itemiem, dažādiem. Varēsiet pārdot, izmantot. Ir daudzi tādi, kurus pārdot nevar un kuri ir diezgan rare.+ man uz Steam Wallet stāv +/- 14 EUR. Tos es rēķināšu kā 10 EUR. Kopsumma varētu būt 25 EUR, kas ir ļoti lēti. Kā lielākais iemesls pārdošanais ir dators, kurš ar grūtībām startē stīmu, kā arī nauda nebūtu par skādi. Šodien, precīzāk, pirms 1 h nopirku CS:GO un sapratu, ka nav labi. Tādēļ arī pārdodu. Te būs links uz manu profilu. http://steamcommunity.com/id/naureks/ (Profils nav bijis banots, nav zagts, nav čakarēts neviens, viss ir droši un zaļi).https://steamdb.info/calculator/76561198267184948/ (Kā redzat, mana akonta vērtība oriģināli ir 35$, kas ir 32.66 EUR). Bet tā kā esmu jauks un gribu no tā visa atbrīvoties un sākt normāli dzīvot, es to visu atdošu pa 25 EUR. Man ir swedbank. Varat rakstīt te, varat rakstīt man skype - nauris.shpliters Te svaigas bildes.http://bildites.lv/images/5nsrgfnm/38226/original.jpg http://bildites.lv/images/t34w7kqy/38227/original.jpg Visu smuki nokārtosim, bez nekādiem apčakariem, viss būs ok. Varam runāt caur mic, varam runāt caur webcam un mic, varam runāt pa tel., vienalga, kā vēlies. Ceru uz atsaucību, peace!
 3. Es pārdodu savu steam akontu, pārdodu pilnīgi visu. tajā ir iekļauts:1. Counter-Strike 1.62. Counter-Strike: Condition Zero3. Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes4. Counter-Strike: Global OffensiveTur jums paliks ap 230 Dota2 itemiem, dažādiem. Varēsiet pārdot, izmantot. Ir daudzi tādi, kurus pārdot nevar un kuri ir diezgan rare.+ man uz Steam Wallet stāv +/- 14 EUR. Tos es rēķināšu kā 10 EUR. Kopsumma varētu būt 25 EUR, kas ir ļoti lēti. Kā lielākais iemesls pārdošanais ir dators, kurš ar grūtībām startē stīmu, kā arī nauda nebūtu par skādi. Šodien, precīzāk, pirms 1 h nopirku CS:GO un sapratu, ka nav labi. Tādēļ arī pārdodu. Te būs links uz manu profilu. http://steamcommunity.com/id/naureks/ (Profils nav bijis banots, nav zagts, nav čakarēts neviens, viss ir droši un zaļi).https://steamdb.info/calculator/76561198267184948/ (Kā redzat, mana akonta vērtība oriģināli ir 35$, kas ir 32.66 EUR). Bet tā kā esmu jauks un gribu no tā visa atbrīvoties un sākt normāli dzīvot, es to visu atdošu pa 25 EUR. Man ir swedbank. Varat rakstīt te, varat rakstīt man skype - nauris.shpliters Te svaigas bildes.http://bildites.lv/images/5nsrgfnm/38226/original.jpg http://bildites.lv/images/t34w7kqy/38227/original.jpg Visu smuki nokārtosim, bez nekādiem apčakariem, viss būs ok. Varam runāt caur mic, varam runāt caur webcam un mic, varam runāt pa tel., vienalga, kā vēlies. Ceru uz atsaucību, peace!
×
×
 • Create New...