Jump to content
GIGN Forum

wallbe

Mirstīgais
  • Posts

    45
  • Joined

  • Last visited

About wallbe

  • Birthday March 24

Contact Methods

  • Website URL
    http://wiked.csh.lv
  • Skype
    toxic1002

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Interests
    Muscle Animal.

wallbe's Achievements

Geks

Geks (4/23)

-2

Reputation

  1. Sveiki , vispar te kaut kas notiek? Serveri tukshiii bleee? jasavac jauzspele CS > > 1, 6 ? ?? ?? ?
  2. nokača jaunu war3 un parliec visu ieekšā war3ft.cfg un miers...
  3. Sveiciens visiem no wiked. Varbūt kāds vēl mūs atceras , bet savu laiku bijām liels projekts ar daudziem spēlētājiem un biedriem, bet bija apgrūtinājumi un projekts nobruka. Projekts pirmo reizi startēja 2008. gadā. TAGAD ESAM ATPAKAĻ! Lūdzu apmeklē mūsu mājaslapu: http://wiked.csh.lv Forums: http://wiked.csh.lv/forums Serveris ( PUB p47/p48 ) : wiked.csh.lv Bani: http://wiked.csh.lv/bans/ban_list.php Stati: http://wiked.csh.lv/stats/ wiked.csh.lv:27017 - War3FT 25LVL Ar cieņu, wallbe no wiked!
  4. wallbe

    Googles Reklama!

    Sveiki kads nezin adresi , kur var piereģistrēties un ielikti googles reklamas kodu, lai pelnitu ar to reklamu. Vienkarši gribu ielikti sava mājaslapa! Piemērs ka gign.lv forumā!
  5. nomaini uz utf-8 vai iemet lang mapite.
  6. Tu laikam neiebrauci temaa.. man ar windows klikskiem problema...
  7. Sveiki ! Lūdzu palidziet. Man ir problēma es netišam restartēju datoru ar daudzam ieslegtam programmam. Kad sledzu iekšā atpakaļ datoru man windows updatu uztaisija.. Un , kad es spiežu uz start , un all programms , tad man skaņa jociga visu laiku skan ķikķik tada tipa. Un arī kad spiežu labo taustiņu peles arī skaņa tada pati. Ka var izslēgti ? skaņa uz tumbām-klikšķis- klikšķinot ar peli uz ikonām.
  8. Sveiki! Man ir tada problēma, ka es nevaru restarteti top15, un nesmu to darijis , jo serveris stāv uz linux (hostinga). Varat kads uzrakstīti, ka pareizi var restarteti top15, lai neko nesačakarētu. Velviena problēma, ka var uzstaisiti , lai kad spēlētaijs nomirst un redz TS , un CT speeleetajus? Ar cieņu wallbe! p.s Gaidu atbildes..
  9. Var caur amxmodmenu. Bet labak uzraksti konsole statscfgmenu un sledz iekshaa ko vajag
  10. Atvēries counter-strike projekts vecais! Web : http://wiked.csh.lv/ Forum : http://wiked.csh.lv/forums Izklaide | Forums | Bani | Stati | Čats Pub : wiked.csh.lv Mini : wiked.csh.lv:27017 DD2: wiked.vnk.lv Reģistrējies, un nobaudi mūsu projektu !
  11. Sveik Cien Lietotāji, un Apmeklētāji! Es veršos pie jums, lai uzinātu , ka noņemti vienu kodu, kas trauce reģistrēties! Kad spied reģistrēties aizpildi prasa ievadi kodu, kas attēla redzams. Man viņu vajag noņemti lūdzu paskat ka var noņemt ATTELS: to kodu es gribu nonejmt!!!
  12. wallbe

    Kas Tev Tagad Skan?

    Retro mcs kogda ja bil drugim ( Krievu rep's!)
  13. amx_ban , kick , slay , slap u.t.t komandas iet viss ! bet kad rakstu konsole amx_banip vsp neiet neko nerada
  14. Sveiki, gign.lv Viena ķibele gadijās par cs 1.6 serveri. Kr4 ieju sava serveri girbu likti amx_banip niks laiks iemesls, un skatos nesanāk neko vsp nerāda. Pēctam meģinu uzlikti caur amxmod rakstu amx_ban niks laiks iemsls viss aizgāja. Bet, nesanāk uzlikti amx_banip! :/ Nezinat kas jadara vai japarmaina, lai ietu amx_banip? Vajag vajag kautkadu pluginu nokačāti? :/ p.s man nav nekada amxbana, vnk amxmodx gribu uzzinati kpc nevar likti amx_banip itka neko nerada! :/ a , kad rakstu amx_ban niks laiks iemesls vinsh uzrada ka var likti banu
×
×
  • Create New...