Jump to content
GIGN Forum

iim

Mirstīgais
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About iim

 • Rank
  Nūbiņš
 1. Jā, nu reāli, cik sapratu, agrāk vispār nebija cilvēku. Daudz jaunpienācēju pēdējo mēnešu laikā. Izveidoju torrentu ar pilnu wow klientu (3.2.2a versija). Viss ir uzstādīts, nepieciešams tikai reģistrēties >> šeit <<. World of Warcraft:Wotlk Full 3.2.2a var novilkt >> šeit <<. Edit: Tātad novelkam un spēlējam, ja gribam. Tas arī viss.
 2. Tā kā pamanīju vairākus topikus par dažādiem privātajiem wow emulātoriem, nolēmu izveidot tēmu par serveri, kurā spēlēju pašlaik. Viss ir uzstādīts, nepieciešams tikai reģistrēties >> šeit <<. World of Warcraft:Wotlk Full 3.2.2a var novilkt >> šeit <<. Tā nosaukums ir World of Opportunities. Cik noprotu, pats serveris pastāv vairāk kā gadu. Tā mērķis ir izveidot wow emulātoru, kurš pēc iespējas vairāk līdzinātos officiālajam World of Warcraft serverim. Visi spēles reiti ir x1. (Drops, nauda, utt.) Nepieciešamā klienta versija: 3.2.2a (10505) Kāpēc izvēlējos šo serveri? Vienkārši, tas ir stabils. Nedēļas laikā, neesmu novērojis nevienu dc. Serveris tikai restartējas update laikā, kā arī ir salīdzinoši maz bugu. Pagaidām gan populācija serverī nav liela, bet katrs spēlētājs pieliek roku paša servera attīstībā un popularitātes palielināšanā. Katru dienu ir iespēja balsot, par to arī saņemot simboliskas balvas. Serverim ir dažas papildus īpašības, kā piemēram, AH bots. Serveris atrodas Nīderlandē, tajā sarunu valoda ir angļu. Edit: Pievienoju WoO klientu postā kā pielikumu! World_of_Opportunites.rar
 3. Ar rate viss norm, pie vainas bija ex_interp (vismaz pamainot uz ieteikto ieguvu vēlamo rezultātu).
 4. Saskāros ar problēmu, kad piemēram nomirstot specoju citus un raustās viss, itkā būtu fps pārtrūkumi.. Kāds nezin kas par vainu? Ir kāds problēmas atrisinājums?
×
×
 • Create New...