vienu vakaru kojās mocījos ar ļoti trakām galvas sāpēm.. iedzēru kkādas zāles pret migrēnu un sāku rakstīt stāstu... būtu labi, ja varētu dot savas atsauksmes par manis rakstīto.. pastāstīt ko pielabot utt... visu var izlasīt - http://pazudis.blogs.lv
Iedzer mājas dvulu un aiziet uz clubu !
I like her boobs
I like her hips
I like my cock between her lips
I like her voice
I like this song
I like to fuck her all night loooooong jeeeeee
Akali.
Par jungleriem runājot.. Diezgan liels pain in da ass ir Fiddlesticks. Viņš līdzīgi kā šaco. Pēc Blue buffa uzreiz ir spējīgs uz ganku @ top, jo lvl 2 ir gan drain gan fear, tā kā tas arī smuki var sapist spēles sākumu, kur nu vēl ja pirmajās 10 min jau ir kādi 3-4 killi. Tad SPēle reāli jau ir zaudēta. Protams, ja... Kā gadījās šodien, mēs zaudējām jo komanda saostīja uzvaras smaku un palaidās.. un kur nu vēl pretīgākus, bet safīdoja tristanu un trynda.. Pēc tam garens sāka spīdēt un tā nu mēs dēļ šiem trim zaudējām.. Spēles sākums 24 - 6.. Un pēkšņi komanda palaidās un spēle apgriezās.. 32 - 35 un aizgāja. SPēle beidzās pie 64-78.
P.s ja ir kāds kurš šovakar vēlas, es taisos visu vakaru rankedus maukt. Spēlēju Eastā. Niks Spaikijs
Pagaršo alu vācijā tīrs bez nekādiem sūdiem. Jā atzīstu, ir Valmieramuižas labs, max 2 izdzer jūties pieēdies, vairāk, nelien iekšā!
P.S.
Ai nu beidz šnabis Latvijā točna nav labs, no krievijas atveda pagršot, bija nevis pretīga šnaba garša, kā piemēram kaznačevskaja, bet savādāka, un poha arī nebija tāda.
Ja runa ir par alkoholu, mums Latvijā vispār nav kvalitatīva alkohola. Sākot ar alu %7 un beidzot ar šnābi 3 graudu.
Man vislabāk patīk Finlandia Vodka, nejūt to pretīgo lēto šņabja garšu.