Jump to content
GIGN Forum

Man Tas Liekas Smieklīgi !1


test2
 Share

Recommended Posts

tomēr nespēju neielikt :

Mīļākā krāsa hm, īsti nezinu ja teikt godīgi, bet viennozīmīgi man nepatīk

izaicinošās krāsas, pašam tomēr vairāk pie sirds iet pelēkā, tumši zilā, varbūt

melnā (varētu pat novilkt paralēles ar manu raksturu, jo pašam patīk atrasties

vairāk ēnā, nevis uzmanības centrā (bet atkal kā sakās Tie, kuri valda pār

pasauli savu darbu dara klusi, bet tie pārējie?.par tiem tik runas

Matrix)

Link to comment
Share on other sites

tomēr nespēju neielikt :

Mīļākā krāsa hm, īsti nezinu ja teikt godīgi, bet viennozīmīgi man nepatīk

izaicinošās krāsas, pašam tomēr vairāk pie sirds iet pelēkā, tumši zilā, varbūt

melnā (varētu pat novilkt paralēles ar manu raksturu, jo pašam patīk atrasties

vairāk ēnā, nevis uzmanības centrā (bet atkal kā sakās Tie, kuri valda pār

pasauli savu darbu dara klusi, bet tie pārējie?.par tiem tik runas

Matrix)

kaut kaads lol tas vecis.Es tur palasiju tos pieteikumus un man likaas ka tur gandriiz visi ir jaaklji,kuri paarspelejushies cs laugh.gif

Edited by eXtract
Link to comment
Share on other sites

smile.gif

kada grupa tev patik vislabak?

kada filma tev patik vislabak?

kads geims tev patik vislabak?

kura beibe tev patik vislabak no 8c klases?

kadi konzervi tev patik vislabak?

kursh reperis tev patik vislabak?

kursh metalists tev patik vislabak?

kadi parkji tev patik vislabak?

kura badmintona komanda tev patik vislabak?

Tev kaut aks arii nepatik ?

XD.gif

Link to comment
Share on other sites

baigais kadrs

Niks:PusSyc4T^^ (in game) savādāk pazīstams kā eL_n

Vārds: Edvards

Uzvārds: zināmu apsvērumu dēļ neminēšu (ja būs kas nopietns vai vitāli nepieciešams, attiecīgi atklāšu)

Vecums: 17

Online time: 571h (http://netgames.apollo.lv/stats/bedre/index.php?page=&sort=skill&order=desc&search=pussyc4t&andor=or

-kopējam ieskatam)

Sereveris uz kura vēlies būt administrators: bedre.apollo.lv

Kāpēc es vēlētos kļūt par adminu? Hm, vienkārši man rūp servera nākotne kā tāda,

tā attīstība un uzturēšana, galu galā vēlme radīt cilvēkiem patīkamu spēlēšanas

atmosfēru (attiecīgi likvidējot traucēkļus, un risinot servera iekšējos

jautājumus), nu un, protams, mūžsenais teiciens Why not?

--

Kā servera administrators es varētu sniegt daudz ko (uzklausīt spēlētāju

problēmas, ieteikumus, pārmetumus, galu galā nosodījumus un darīt visu kas no

manis būs gaidāms), tāpat esmu pārliecināts ka servera adminu darbība kļūs

daudz saliedētāka, bet nu to rādīs laiks. Saprotu un varu brīvi komunicēties

rus,eng,lv.

--

Es neuzskatu, ka esmu labāks par citiem un tā arī neizturos, lai par to spriež

līdzcilvēki.

--

Mīļākā krāsa hm, īsti nezinu ja teikt godīgi, bet viennozīmīgi man nepatīk

izaicinošās krāsas, pašam tomēr vairāk pie sirds iet pelēkā, tumši zilā, varbūt

melnā (varētu pat novilkt paralēles ar manu raksturu, jo pašam patīk atrasties

vairāk ēnā, nevis uzmanības centrā (bet atkal kā sakās Tie, kuri valda pār

pasauli savu darbu dara klusi, bet tie pārējie?.par tiem tik runas

Matrix)

--

Droši vien kaķis varētu būt mīļākais dzīvnieks, bet cenšos īpaši nepieķerties

mājdzīvniekiem, pārāk nepastāvīgas lietas tā teikt.

Savukārt vispārīgi runājot, mani fascinē visa jūras radība, vienkārši ir uz ko

paskatīties)

--

Runājot par vasaru, heh neko iepriecinošu pateikt nevaru, būs jāpelnās, bet tā

kā tas viss notiksies manas pilsētas ietvaros, tad pie pc būšu teju katru

vakaru. Protams, ir arī saules stariņš šajā šķietami lietainajā vasarā?.

Blome!!! m/ m/

Link to comment
Share on other sites

Ja arī spēlētājs spēlē ar neatļautām palīgprogrammām, lūdzu, brīdiniet viņu, vēlreiz brīdiniet un tikai tad, ja tas nepalīdz kick no servera. Ja spēlētājs turpina izmantot čītus, bans uz mēnesi

nu gan dzheki piekopj agresiivu banu politiku, ejam pachiitot? piekjers, pabriidinaas, izsleegshu chiitus, un velak, atkal ierubiishu, mosh izkikos un tad apmainiihsu niku.

Link to comment
Share on other sites

Ko tik cilvēki neizdomā, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk lietotāju...

Link to comment
Share on other sites

ES RĒCU PILNĀ BALSĪ

EJ TU DIRST smile.gif tā ka es netgeimos ieeju reizi divos mēnešos tad es šitādas pērles laižu garām.

labi, jāuzskaita tomēr mani favorīti cool2.gif

Mīļākais dzīvnieks, kāpēc: nepatīk tie suņi.

*

(...)un ir patīkami glaudīt kaķus. Neuztveriet perversi. smile.gif

*

Ko tu varēsi piedāvāt kā administrators: Strīdīgs jautājums. (kā citplaneetietis bithack kanālā raksta - SITU ASTI PA ZEMI UN DEBĪLI RĒCU)

*

un panākt to, ka serveris būs viens no pieprasītākajiem aplolo serveriem uz kura cilvēki vēlas spēlēt smile.gif (APLOLOLOLOLO)

*

Ar ko esmu labāks par pārejiem ? Nu teiksim tā, es neesmu DEBILS, smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

*

Mīļākais dzīvnieks, kāpēc: pitons, jo jau kopš pašas bērnības ir patikuši dzīvnieki un pitons ir tas dzīvnieks, kurš, manuprāt, ir labākais dzīvnieks, kā arī labi noder grauzēju iznīcināšanai. (KUR TAS DŽEKS DZĪVO????)

*

Esmu gatavs piedāvāt izaugsmes iespējas un aizraujošu spēli ikvienam, kas spēlēs šajā serverī.

*

Ko tu varēsi piedāvāt kā administrators: Varu piedāvāt neiespaidojamu, demokrātiskumu un iecietību pret spēlētājiem (vienkārši SEGALOL - neizskatās, ka čalis vispār filmē, kas ir demokrātija + nemaz nerunāsim par to ka tāds vārds DEMOKRĀTISMS neeksistē - ir demokrātija)

*

(...)esmu nežēlīgi saradis ar jūru(...)manos plānos ietilpst nežēlīgi daudz laika pavadīt pie datora(...)

*

Kāpēc vēlies būt par administratoru: Apkarot nelegālo programmatūras izplatīšanu. (Topošais BSA prezidents)

*

ble par to "teiksim tā - es neesmu DEBILS" es tā rēcu laugh.gif šaubos, ka čalis apzinājās, ka ar savu tekstu viņš nodirsa visus pārējos admina kandidātus.

ai pizģec smile.gif

Ko tu varēsi piedāvāt kā administrators: Esmu saprātīga un loģiski domājoša persona, kas spēj vērtēt objektīvi un kuram nepatīk netaisnība.

žēl, ka čalim neviens nav pateicis, ka viena cilvēka viedoklis NEVAR būt objektīvs, bet tas tā smile.gif

ā - tas ko tests iekopēja - kad es to lasīju es nezināju kur dēties - tik ahūns teksts thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Mīļākais dzīvnieks, kāpēc: Mīļākais dzīvnieks man ir kaķis (tagad sēž klēpī), jo tie ir mīļi, ar savu raksturu un ir patīkami glaudīt kaķus. Neuztveriet perversi. smile.gif

naughty.gif

Kāpēc es vēlētos kļūt par adminu? Hm, vienkārši man rūp servera nākotne...nu un, protams, mūžsenais teiciens Why not?

why not?? new_rofl.gif

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Nu tā kā sapratu šitā anektu padarīšana ir modē nolēmu aizpildīt arī savu:

Niks: test2 LAN čempionātos pazīstams kā džeks, kas visiem sēž aiz muguras un māca spēlēt. Un pamēģiniet tik mani nepaklausīt!!!!!!!!!!!

Vārds: Jānis

Uzvārds: Tā kā esmu sabiedrībā atpazīstasm latvijas mēroga superstārs savu uzvārdu neatklāšu.

Vecums: 22 ( lol ne ? tik vecs un vēl spēlē spēlītes !!!! OMFG GET A LIFE !! )

Online time: Maz (http://cs.gign.lv/player.php?id=143 ) zinu, ka skilla arī maz, toties skatos Latvijas progeimeru dēmoierkastus un vienkārši esmu baigais pr0 ( ievērojiet ka o vietā ir 0 - LOL NE ?) pidiņš.

Sereveris uz kura vēlies būt administrators: csdm.apollo.lv, ari tnt.styles.net (frošs ar SH modu )

Kāpēc vēlies būt par administratoru: Tapēc ka esmu labākais un serverim ir vajadzīgs labākais.

Ko tu varēsi piedāvāt kā administrators: Katram servera apmelkētājam vienu smailiju, daudz nepamatotu banu par kuriem apbrīnojamā kārtā neviens nesūdzas. Aaaaa un pa retam "vijeboni" tekstiskā veidā ( ko tur teikt - esmu kretīns )

Kāpēc tu būsi labāks kandidāts par citiem: I'm a ninja!

Mīļākā krāsa, kāpēc: Zaļa - jo raķešu degviela arī ir zaļa. Bet zaļas sienas ir arī tad kad esi matrixā, un jūs jau ziniet ja jau viņš redz tad uz aimu tādu nepaņemsi - matrix ( NEO ). ( ps. Tur nav karotes )

Mīļākais dzīvnieks, kāpēc: Sesks - pūkains un daudz smird.

Vasaras plāni: Reāli audzēšu riepu spēlējot serverī kad būšu admins. Pametīšu augstskolu jo gribu kļūt pro geimeris un iegūt pasaules slavu. Protams - bitchez, dragreisings un skeitboardings. aaaiii blong blunk!

Link to comment
Share on other sites

ble par to "teiksim tā - es neesmu DEBILS" es tā rēcu laugh.gif šaubos, ka čalis apzinājās, ka ar savu tekstu viņš nodirsa visus pārējos admina kandidātus.

Tas džeks kļuva par main adminu uz viena no serviem wink.gif Laikam tāda taktika iedarbojas laugh.gif .

Link to comment
Share on other sites

Vot šitas ir #1.

Ja arī spēlētājs spēlē ar neatļautām palīgprogrammām, lūdzu, brīdiniet viņu, vēlreiz brīdiniet un tikai tad, ja tas nepalīdz kick no servera. Ja spēlētājs turpina izmantot čītus, bans uz mēnesi
smile.gif

Vismaz iejūtīgi izturas pret nabaga čīterungām..

Link to comment
Share on other sites

saproti, chiteri arii ir cilveeki un vinjiem piemiit tiesiibas!

Galīgi to biju piemirsis! Joptv pat vienu brīdi domāju, kas notiktu, ja uzliktu perm. ban!?

Gala slēdziens - 4iiteri ir cs komūūna minoritātes, tāpēc jāsargā kā vissvētākais!

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Nu tā kā sapratu šitā anektu padarīšana ir modē nolēmu aizpildīt arī savu:

Niks: test2 LAN čempionātos pazīstams kā džeks, kas visiem sēž aiz muguras un māca spēlēt. Un pamēģiniet tik mani nepaklausīt!!!!!!!!!!!

Vārds: Jānis

Uzvārds: Tā kā esmu sabiedrībā atpazīstasm latvijas mēroga superstārs savu uzvārdu neatklāšu.

Vecums: 22 ( lol ne ? tik vecs un vēl spēlē spēlītes !!!! OMFG GET A LIFE !! )

Online time: Maz (http://cs.gign.lv/player.php?id=143 ) zinu, ka skilla arī maz, toties skatos Latvijas progeimeru dēmoierkastus un vienkārši esmu baigais pr0 ( ievērojiet ka o vietā ir 0 - LOL NE ?) pidiņš.

Sereveris uz kura vēlies būt administrators: csdm.apollo.lv, ari tnt.styles.net (frošs ar SH modu )

Kāpēc vēlies būt par administratoru: Tapēc ka esmu labākais un serverim ir vajadzīgs labākais.

Ko tu varēsi piedāvāt kā administrators: Katram servera apmelkētājam vienu smailiju, daudz nepamatotu banu par kuriem apbrīnojamā kārtā neviens nesūdzas. Aaaaa un pa retam "vijeboni" tekstiskā veidā ( ko tur teikt - esmu kretīns )

Kāpēc tu būsi labāks kandidāts par citiem: I'm a ninja!

Mīļākā krāsa, kāpēc: Zaļa - jo raķešu degviela arī ir zaļa. Bet zaļas sienas ir arī tad kad esi matrixā, un jūs jau ziniet ja jau viņš redz tad uz aimu tādu nepaņemsi - matrix ( NEO ). ( ps. Tur nav karotes )

Mīļākais dzīvnieks, kāpēc: Sesks - pūkains un daudz smird.

Vasaras plāni: Reāli audzēšu riepu spēlējot serverī kad būšu admins. Pametīšu augstskolu jo gribu kļūt pro geimeris un iegūt pasaules slavu. Protams - bitchez, dragreisings un skeitboardings. aaaiii blong  blunk!

smile.gif

davai davai es arī gribu.

Niks: macho (lai gan parasti atkarībā no garastāvokļa es mainu niku [un arī protams atkarībā no statiem, lol, kas es kaut kāds n00bs kas ar spēlēs ar real nick kad ir reālā ņipruxa??] - no nikiem zināmākie farinelli-kastraats)

Vārds: Lauris

Uzvārds: Es esmu ļoti viltīgs, un ja jūs uzzināsiet manu uzvārdu, mana identitāte tiks iedragāta un es vairs nevarēšu būt tik viltīgs.

Vecums: 19

Online time: Kaut kas no šitā un vēl kādi padsmit feikniki no kuriem viens ir šis. Ar to es neturpināju spēlēt, jo biju jau sasniedzis 1337 skillu un tas ir tik tālu cik nu vien tālu var aiziet (jā, es esmu aizgājis)

Serveris uz kura vēlies būt administrators: Uz visiem

Kāpēc vēlies būt par administratoru: Vakar biju piestaigājis pie sava čoma no rezervāta Zemi Planējošā Kara Takas un viņš teica, ka vajag.

Ko tu varēsi piedāvāt kā administrators: Katru otro ceturtdienu uz Barona un Dzirnavu stūra varēšu piedāvāt karstus pīrādziņus un šalles ar izšūtiem nikiem. Mēneša laikā aktīvākais pircējs varēs izvēlēties kādu randomu cilvēku, kurš dabūs banu uz visiem serveriem.

Kāpēc tu būsi labāks kandidāts par citiem: Pīrādziņi, kamon? Pie kam, es māku džudo un nepieciešamības gadījumā varu aiziet un uztaisīt SAMO DŽUDO KARATĒ, Kāds randoms niks LIDO MISKASTĒ.

Mīļākā krāsa, kāpēc: Varētu būt dzeltena, jo tā ir urīna krāsa... hmm, tiešām nezinu, bet ja tā padomā, tad tas ko es daru visbiežāk = čurāju, tā ka drošvien dzeltena ir mana mīļākā krāsa.

Mīļākais dzīvnieks, kāpēc: Mīļākais dzīvnieks bija mans lauku kaimiņu suns Džoris pirms viņu notrieca labības kombains. Tagad mans mīļākais dzīvnieks ir kaķis ar stikla aci, kas ir lokālā kaķu "gang"-a vadonis.

Vasaras plāni: Vasarā es protams dzeršu un vēl kaut ko darīšu. Tas man netraucēs lieliski visu adminēt, jo es esmu superīgs.

Link to comment
Share on other sites

Ko tu varēsi piedāvāt kā administrators: Katru otro ceturtdienu uz Barona un Dzirnavu stūra varēšu piedāvāt karstus pīrādziņus un šalles ar izšūtiem nikiem. Mēneša laikā aktīvākais pircējs varēs izvēlēties kādu randomu cilvēku, kurš dabūs banu uz visiem serveriem.

omg smiliez.de_2125.gif naisiks.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...