Jump to content
GIGN Forum

Cik Izmaksāja?


AlusDaris
 Share

Recommended Posts

Man te viens tāds jaut. , uz kuru vēlētos uzzināt atbildi..

Cik jums izmaksāja šitas webs (izskatās jau kruts + vēl php)

A mosh paši taisījāt? blink.gif

LOOL. moš paši taisījām. Man personīgi izskatās, ka gignā ir vairākas salīdzinoši oriģinālas lietas, kas citur (nu vismaz sākumā nebija) nav. Un kur tu esi redzējis kādu cs klanu, kas nopirktu sev lapu? smile.gif

Kas attiecas uz cik maksāja... ja tu kaut ko zinātu par php lapu izmaksām, tad neuzdotu tik dumu jautājumu, jo neviens pie pilna saprāta nepirktu gign lapu, ja negrasītos ar to pelnīt lielo baksi, jo lai jau novērtē worms pats, bet man kaut kur pie 1k liekas tā lapa vērta smile.gif (ieskaitot visus uzlabojumus, papildinājumus etc)

Link to comment
Share on other sites

Tieshaam muljkjiibas smile.gif

Market cost of the given address www.draugiem.lv makes

from 1633.95$ up to 1724.73$.

Pilnīgas muļķības

Market cost of the given address www.hattrick.org makes

from 22681.33$ up to 24697.45$.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

He he... tas nekas, ka google veertiba parsznieds varakus miljardus, bet ta krievu huinja maak tikai izstaigat visus zarus un sareizina dazadas lapas x summa par lapu + sakuma suuma. Tapec ari draugiem suuka, jo bez paroles neko nevar izdariit! smile.gif

Es jau teiktu, ka sita lapa ir sits. Reaali nospiests viss no jau gatava foruma dzinja un bez ta neka vairak par front lapu nepaliek. Jaatzist gan, ka izskats man patik - iznemot to melno gorilu biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...