Jump to content
GIGN Forum

Unban


Triplex
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 46406

| ADMINS: dyversant!

| NOBANOTAIS NIKS: [XBPW] Triplex

| NOBANOTAA IP: 87.110.63.136

| IEMESLS: aim

| UZLIKTS: 22.03.2010 01:04

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/46406

+-------------------------------------------------------------------

Nepamatots bans,ludzu apskatiet

DEMO

Edited by Triplex
Link to comment
Share on other sites

Noskatījos tikko demo. Dyversant tu vispār kādreiz skaties , pirms bano ? Čalis tīrs.

Dyversant neizmanto xb komandu lūdzu, kad neesi 100 procenti pārliecināts.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Dyversant es tev izteikšu draudzīgu kritiku.

Tak pārliecinies par to vai tik tiešām čalis lieto palīgprogramas, ja ir aizdomas, ka wh tad īpaši papēti pirms raksti xb **** 0 Par to, kā aimu ar neaimu var sajaukt man tik tiešām nav poņas.

Link to comment
Share on other sites

reason sajaucu.. bet par wh es palieku pie sava. tapec ka bijam maz speletaju un jejibogu.. mes spelejam tai mirkli vairaki cilveki viena telpa un visiem tikai viens chalis likas aizdomigs un tas bija vinsh.. jan unav es protams atvainojos, bet es tapat palieku pie sava ka ir tur wh!

Link to comment
Share on other sites

Tur ble nav wh! Dyversant tu vari palikt pie sava , bet tu wh varetu atpazit tikai tad ja čalis tiešaja bombitu cauri sienām. Tur nekā nav. Es skatijos to mapi , tas chalis ka spēlē ka noobs , dažus uz šaru paceļ .

Link to comment
Share on other sites

peetijam vinju ne tikai taja mapee.. visu vakardienu petijam.

lai ja buutu ka nav, bet mes vakar 3 cilveki darbavieta bombijam kopaa un visi tris par vinju ta nolemam.. ja nav njemiet nost, bet es palieku pie sava.

kapec tizlenim haivmaindam ir game admin sadalja?

Link to comment
Share on other sites

Ar ko tad tu pētiji viņu ar vēl 3 brašuliem , kuriem cs skills ir tāds pats kā tev, un kuri wh atpazīt nevar.

P.S. Sadaļa man ir tāpēc , jo es ielīdu dupsītī NOT.

P.P.S. Lol , ko tu atrunājies par wh, ja bana iemeslā norādiji iemeslu aim. Tu paliec smieklīgs ,atzīsti ka banoji kā muļķis , kurš pekšni ieraudzīja 3hs , ka čalis ir uztaisijis.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Nu palika vinsh pie saveja ka tur ir WH , jerrico teica "Bans nonemts". Divits nav zadrots , tape gadas ka vinsh nepatiesi nobano. Bet nafig tu viniem piepisies vispar , tu doma vinjam interese ko tu vispar raksti?

Paprasi kadam banlistu , tur bus daxyja bani ar debiliem reasoniem.

Sry bet 4ista debils esi.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

\banoju par wh, jo ta ari domaju un joprojam uzskatu.

aim uzrakstiju tapec ka taja laika runaju ar draugiem kamer konsole rakstiju un kautko aizdomajos.. bet ne jau tu busi tas kaas man prasis paskaidrojumus.

petiju kopa ar pietiekami labiem speletajiem :)

Link to comment
Share on other sites

Nokačāju to mapi, bet ar visu to, skatoties man izmet fatal error. :) Ja jau jerrico noņēma banu, tad pieļauju, ka viņš arī to demo noskatījās, nevis paļāvās uz hiveminda teiktā.

edit: omg, attaisu topicku, lai uzrakstītu postu, bet hive jau paspēj iedirst savu nafig nevienam neintersējošo viedokli. Hive, beidz dirsties!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...