Jump to content
GIGN Forum

Tu Tikai Nerājies


Recommended Posts

Labdien!

Tā kā es tikko netīšām nospiedu back pogu, kura šajai jaukajai pārlūkprogrammai uz to vien uzprasās, rakstīšu visu vēlreiz. Kā jau kāds no jums noteikti būs pamanījis un kāds arī nebūs, mēdzu uzturēties gign serverī un arī šeit, forumā. Esmu jauns un aktīvs jaunietis ar pozitīvu domāšanu un dzīvesveidu un vēlos iegūt tiesību paku uz gign pub, lai varētu uzturēt serverī kārtību un rādīt citiem spēlētājiem labu piemēru. Te ir links uz maniem statiem, kā jau tas kārtīgā pieteikumā pienākās. Ikdienā esmu pozitīvs cilvēks, nedzeru, nepīpēju un muļķības nedaru. Ja kādam liekas, ka viņš ir redzējis pretējo, tad oficiāli varu paziņot, ka tie visi ir meli un visas manas netiklās darbības viennozīmīgi ir safabricētas un nav patiesība. Apmaiņā pret tiesību paku varu piedāvāt skaistas bildes ar suņiem un Larinu. Tu tikai nerājies. Kā plusu sev varu minēt, ka pirms laika esmu adminējis foršākajā serverī Latvijā.

Kas attiecas uz vakardienas incidentu serverī, tad, kā jau iepriekš minēju, tas nebiju es. Pie visa vainīgi Gūdmena kaimiņi un delfīns kā spiegs un galvenais uzmanības novērsējs. Un idejas autors. Man šim visam ir arī pierādījumi - bilde, kurā delfīns mums novērš uzmanību kamēr kaimiņi dara muļķības serverī no Gūdmena datora ar manu niku. Bildē kaimiņu, protams nav, viņi ir fonā un dara muļķības, kas ir pilnīgi loģiski, jo ja viņi būtu bildē, tā vairs nebūtu taisnība.

2637l6q.jpg

Kaut ko vēl gribēju teikt, bet aizmirsu. Ja atcerēšos, noteikti pateikšu. Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...