Jump to content
GIGN Forum

sudziba


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

es sudzos par sulik vins ir admins mani kick par to ka es baze atradu labu vietu kur visus labi var saut nost es sedeju biju palicis pedejais vispirms vins izdarija kaut ko ka es saku pa visiem sturiem lidot tad apstaja es atkal ielidu sava vieta un vins mani kick worm ko tu darisi ar to sulik tads bija vina niks mad.gifmad.gif

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif aaarpraac!!!! veelviens sviestinsh!!! te jau saak rasties bik uz Chordg tipa cilveeku!!! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

jaa nez ko worm par shito teiks? laikam jau sulikam plaani klaasies ! laugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

okei suliks par sho te smagi dabuus devil.gif puisis tiks iedziits stuurii un tur vinjam buus jastaav divas dienas cool2.gif

tik tiesham nesaprotu KAAA shitaa var apieties ar cilvekiem huh.gif drausmiiga attiexme, shausmas, sadisti nozhelojamie smile.gif

enivei mes visi busim guvushi maaciibu, ka tos, kuri atradushi labas vietas, nedriixt slapot & kickot. Njemsim veeraa

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

es sudzos par sulik vins ir admins mani kick par to ka es baze atradu labu vietu kur visus labi var saut nost es sedeju biju palicis pedejais vispirms vins izdarija kaut ko ka es saku pa visiem sturiem lidot tad apstaja es atkal ielidu sava vieta un vins mani kick worm ko tu darisi ar to sulik tads bija vina niks mad.gifmad.gif

Itkaa jau cilveeki shai pasaulee ar katru paaaudzi paliek gudraaki, tomeer, sad.gif ir arii iznjemumi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vinu nenomelnoju tas ta tiesam bija ja manai komandai bija uzlikta mode ka mirusie redz ar manam acim speletaja vini redzetu sis divainas paradibas un tad kick beigas un es vinu nenomelnoju vins parkapa savas tiesibas un es uzreiz zinoju tiesi ka viss bija.

Tu kad cs saaki speleet aizvakar ? diivainaas paradiibas [slap] nu kur taa var izdomaat pisec tev aiz taa Super vajadzeeta ko citu uzrakstiit man liekas smiliez.de_2125.gif bet sulikam gan sodu vajadzeetu laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Es cs speleju jau menesi citos serveros es labakais a vakara vispar es saku rulet

jhatka.gifjhatka.gif un taadu rulleejoshu dzheku kaa tevi kaads STULBAIS suliks atljaavaas aiztikt un pat veel kikot????????????(kikot - tas ir izmest un "spoon" no anglju valodas ir karote) jhatka.gif esmu shokeets - ar vinju mees normaali izreekjinaasimies - kaa nekaa dzheks tak siikais - 13 gadi augstaakais (nu vismaz spriezhot peec vinja tekstiem)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...