Jump to content
GIGN Forum

Atkal Bans


EMOLSY
 Share

Recommended Posts

Un atkal es :whistling:

Sorry, atkal fakeniks. Izspeeleeju miksu, slinkums bija mainiit atpakalj.

Bans, protams, csdm'aa.

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Salms

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: cARMEN4HELL

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 20 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

kadel tu nevari spelet ar vienu niku,ka to dara vairums normalu speletaju?

katru reizi savs un katru reiz kads admins uzkeras :blelohs:

ieteiktu Tev spelet ar vienu niku pasham dzive vieglaka un adminiem mazak butu uz tevi jazskaats!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/upload/files/demos/week...844-de_nuke.zip

man tomer liekas ka bij WH.

ieprieksejas divas reizes ar bij lidzigs gadijums un katru reiz cits niks neliekas ,ka calis varetu but tirs!

vel pagajusho reiz teicam nemaini niku viss buus ok! :pizdiblee:

Nu samurajs pareizi saka. Tad jau es varu saakt mieriigi speeleet ar niku EMOLSY un ar chiitiem. Visi domaas aa nu jaa... chalis banots, daudz reiz attaisnots... gan jau ka nechiito... skils.

Ja es buutu shajaa situaacijaa ar niku EMOLSY, juus par mani veel nebuutu zinaajushi... Tu mani nebanotu? Tu paveeroji un nobanoji, bet niks jau nemaina situaacijas buutiibu...

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Nu tieshi taa, nikam nav noziimes... taapeec, tas, ka Juus teicaat man ar vienu niku speeleet un nebuus probleemas arii tomeer ir bishki absurds. Ja nu vieniigi es Juus visus paziitu un tieshaam Juus uzticeetos man liidz kapa malai, ka nechiitoju. Protams, es pats varu apgalvot, ka nechiitoju utt. Nu, kaads noskataas demo, pasaka, ja ir kas aizdomiigs... paskaidroshu gan jau.

Link to comment
Share on other sites

ar tiem nikiem taada interesanta padariishana ir, tieshi taada pashaa situaacijaa, aizmirsu par nika mainju un noraavu banu, kgan toreiz shaavu uz haljavu pa sienaam, kur izraadiijaas arii pretinieki...pats sevi buutu banojis...:)

aizbraukshu maajaas, paskatiishos demo....

PS: luffy tev tie smaidinji dikti patiik??? x)

Link to comment
Share on other sites

aham... Joni, piekritu tef :lol:

Bet ir liela starpiba novakt caur sienu uz haljavu!!! (ka tu to dari! :khehehe: )

Un (tipa) skatities caur sienu... uz pretinieka... un neko nedarit! (ka to dara EMOLSY)

P.S. aham... nu man ljoti patik likt shos smaidinjus! vispar delj vinjiem ari rakstu... man pofig kas sheit notiek... galvanais ka smaidinjus var likt! :giggle:

Link to comment
Share on other sites

Noskatiijos demo ar kvadraatiem, neredzeeju nevienu aizdomiigu momentu, pilniigi nevienu... pat ieprieksheejais bans bija patiesaaks.

Par to skatiishanos caur sienu... nu nezinu, neredzeeju nevienu momentu, kur buutu uzvadiijis meerkji uz pretinieku caur sienu un neko nedariijis. Jaa momenti dazhi bija tjipa kur teemeklis uz kaada ir caur sienu, bet nu tur es nezinu, jebkuram no jums reaali taa ir, juus tikai pashi nenojaushat, ka kkur tur ir pretinieks, visur kur jutu un zinaaju un dzirdeeju, ka kaads ir caur sienu... tur arii es centos paraadiit kursh ir meistars, bet nekur citur. Kaa tur, doma nav ienaakusi praataa, ja neko nedara, tad varbuut nemaz nenojaush, ka tur ir pretinieks, kaa nekaa csdm... es nezinu visus spawnus, kur pretinieki spawnojaas. dooh

Link to comment
Share on other sites

Tatad chiti tef ir! Kam delj??? Protams ne lai speletu ar vinjiem... bla bla bla... :whistling:

laiks: 01:10:00 noshauts caur sienu!

laiks: 01:28:00 precizs skatiens uz pretinieka!

laiks: 02:30:00 precizs skatiens uz pretinieka!

laiks: 03:18:00 pat mazliet pashavi!!!

lugums iesniegt to protakola! :police:

Un vel... ka var just ka cits ir aiz sienas?! :slap: mistika! :w00t:

Man nav tie suda kvadratinji uz kompja... skatijos demo ar skatu parslegshanu!

Ludzu... ludzu tiem kuriem vinji ir noskatities demo! Demo ar EMO... speleshanu nav garsh! hi-hi

Anonimitate garanteta! :gigi:

Link to comment
Share on other sites

:whistling:

laiks: 01:10:00 noshauts caur sienu!

laiks: 01:28:00 precizs skatiens uz pretinieka!

laiks: 02:30:00 precizs skatiens uz pretinieka!

laiks: 03:18:00 pat mazliet pashavi!!!

lugums iesniegt to protakola! :police:

Un vel... ka var just ka cits ir aiz sienas?! :slap: mistika! :w00t:

Man nav tie suda kvadratinji uz kompja... skatijos demo ar skatu parslegshanu!

Ludzu... ludzu tiem kuriem vinji ir noskatities demo! Demo ar EMO... speleshanu nav garsh! hi-hi

Anonimitate garanteta! :gigi:

Jaa ir man chiiti uz kompja. Pat 2 veidi, viens defaultais siidiihaks otrais gl haks prieksh muuviimeikinga. Esmu admins diezgan populaaraa serverii un, kad kaads iesniedz suudziibu par netaisnu banu, es saktos demo ar cdhaku, lai vieglaak saprastu, Arii speeleejot gotgeimu, ja es kaadam pieprasu demo, es to skatos ar siidiihaku. Tas pats huurejs, arii vinja demo es skatiijos ar siidiihaku un uzmeikoju muuviku par vinja kvadraatiem...

Par momentiem... ak DIEVS, kur logjiskaa domaashana....

laiks: 01:10:00 noshauts caur sienu! - jaa noshauts caur sienu, kak bi vnk taapat uzshaavu un ZINI, ir taada skanja, ja traapa pretiniekam starp citu. To ljoti labi arii dzirdeeju un turpinaaju shaut... un caur sienu vnju pat nenoshaavu, jau biju atmetis ceriibas, ka tomeer noshaushu un vinsh tieshi izliida man redzamaa vietaa, kur arii nokrita.

laiks: 01:28:00 precizs skatiens uz pretinieka! - Pirmkaart, ja tu to sauc par preciizu, tad tev nesuudiigas brilles. Otrkaart, ja pienjem to par preciizu skatienu uz pretienieku, tad ok. Tiiri dzirdu, ka tur shauj viens ar iiglu, nu uz veiksmi pa lodiitei izshaavu caur sienu, diemzheel nevienu pat ne tuvu netraapiiju.

laiks: 02:30:00 precizs skatiens uz pretinieka! - Tas laikam ir tas moments kur izshaavu cauri sarkanajam uz angaaru... aptuveni uz to pusi no kuras dzirdeeju kaadu izmisiigi shaujam ar botganu. Ko lai tur saka, izdzirdeeju, uzmetu pricelu uz skanju... tiiri taa vnk izshaavu... nezinu vai traapiiju vai nee, man vairs neraadiija chiiti vinju, kad biju tik taalu aizskreejis...

laiks: 03:18:00 pat mazliet pashavi!!! - Jaa, bet tavas brilles tevi atkal pieviila... staigaaju pa budku, man ieshaava, pirmaa doma bija ka chels uz R, kur arii uzreiz raavu, tur neviena nebija... man ieshaava veel un tikai tad es sapratu, ka mani no rampas chalis pakocal shaudams pa citu chali... nu arii, ko tur daudz domaat... pabirdinaaju pa lodiitei pretii, tiiri taa uz veiksmi... arii nepaveicaas... Saakuma pat garaam shaavu, vinsh pats uzgaaja uz lodeem...

Nu nezinu, kur tu tur saskati chiitus....

Link to comment
Share on other sites

:striidas:

uhuhuhuhu.... tochna vajag mainit briles... stikli tik biezie un lielie ka nevar neko laga saskatit! :nerd:

ka jau es teicu ka skatijos bez chitiem!!! Varbut ari naf tiesha skatiena... nafig pie vardiem pietieries!!! Neesmu vainigs ka tevi pietjera TIPA chitojot!!! :pizdiblee: Tiesham tachu stulbi caur sienu skatities precizi uz enemy! :slap:

EMO posted:

"Par momentiem... ak DIEVS, kur logjiskaa domaashana...."

Tik tiesham neesmu parak gudrs... :lohs: man tachu ir briles! :superlol:

- bet mans neteica ka tu spele ar chitiem

- un mans neteica ka tu esi chiteris

- mans tikaj doma ka tu tads varetu but! :meele:

Tikaj gribeju shiem momentiem pieverst uzmanibu!

a un vel... bet tas neko nedod!!!!!!!

man uz PM atnaca neviena vien vestule no cilvekiem kuri noskatijas ar chitiem tavu demo!

ko vinji saka:

ka tu tochna chitoji!

ka skatijies caur sienam!

ka kur skatas tur pretinieks!

.... bla bla bla...

Un ka jau apsoliju... Vinji niki tiek publiceti!!! Jo vinjiem ir chiti!!! a ne! otradi! :lohs::shhh:

Link to comment
Share on other sites

:striidas:

uhuhuhuhu.... tochna vajag mainit briles... stikli tik biezie un lielie ka nevar neko laga saskatit! :nerd:

ka jau es teicu ka skatijos bez chitiem!!! Varbut ari naf tiesha skatiena... nafig pie vardiem pietieries!!! Neesmu vainigs ka tevi pietjera TIPA chitojot!!! :pizdiblee: Tiesham tachu stulbi caur sienu skatities precizi uz enemy! :slap:

EMO posted:

"Par momentiem... ak DIEVS, kur logjiskaa domaashana...."

Tik tiesham neesmu parak gudrs... :lohs: man tachu ir briles! :superlol:

- bet mans neteica ka tu spele ar chitiem

- un mans neteica ka tu esi chiteris

- mans tikaj doma ka tu tads varetu but! :meele:

Tikaj gribeju shiem momentiem pieverst uzmanibu!

a un vel... bet tas neko nedod!!!!!!!

man uz PM atnaca neviena vien vestule no cilvekiem kuri noskatijas ar chitiem tavu demo!

ko vinji saka:

ka tu tochna chitoji!

ka skatijies caur sienam!

ka kur skatas tur pretinieks!

.... bla bla bla...

Un ka jau apsoliju... Vinji niki tiek publiceti!!! Jo vinjiem ir chiti!!! a ne! otradi! :lohs::shhh:

nu malachi tie, kas skatiijaas un teica ka chiitoju un ka skatos caur sienaam...

varbuut lai apskataas kaads kursh BLJ** vairaak kko saprot, atvainojos, ka taa saku, protams... bet nu man nervi vairaak netur...

Kaa tad lai es speeleeju... jaavelk pricels pa zemi?? un kad nav sienas pretii, tad es vinju droshi varu pacelt... tad man beidzot nebuus chiiti???

Link to comment
Share on other sites

varbuut lai apskataas kaads kursh BLJ** vairaak kko saprot, atvainojos, ka taa saku, protams... bet nu man nervi vairaak netur...

Kaa tad lai es speeleeju... jaavelk pricels pa zemi?? un kad nav sienas pretii, tad es vinju droshi varu pacelt... tad man beidzot nebuus chiiti???

Ko tu streso...? Viss bus kartiba! :thumbsup: tu tachu nechitoji! naf pamata stresot! cinies par savu taisnibu! :bduh:

A tie kuri saka ka tu chitoji... nenjem vinjus galva!!! Var but vinji melo... var but tie ir tie kuri tevi ienist par tavu prasmi spelet... varbut tie ir kuriem naf ko darit... varbut... :hrmmm: (pirma vestule bija: ka noskatities demo?!) :lol:

Tef jagaida kad demo noskatisies kads no Papukiem :papa:

Tad vinsh izlems ko ar tevi darit! Un neviens preti neko nerunas! :secret:

P.S. Vispar gribeju palidzet!!! Bet laga nesanaca :nene:

tikaj visu saputroju... :arfa:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup: tu tachu nechitoji! naf pamata stresot! cinies par savu taisnibu! :bduh:

A tie kuri saka ka tu chitoji... nenjem vinjus galva!!! Var but vinji melo... var but tie ir tie kuri tevi ienist par tavu prasmi spelet... varbut tie ir kuriem naf ko darit... varbut... :hrmmm: (pirma vestule bija: ka noskatities demo?!) :lol:

Tef jagaida kad demo noskatisies kads no Papukiem :papa:

Tad vinsh izlems ko ar tevi darit! Un neviens preti neko nerunas! :secret:

P.S. Vispar gribeju palidzet!!! Bet laga nesanaca :nene:

tikaj visu saputroju... :arfa:

Tu no tiem smaidinjiem chist esi atkariigs XD

Link to comment
Share on other sites

tāds tracis sacelts.nezinu kas tas tāds emolsy ir un man ir absolūti vienalga,bet ja ar savu vārdu mēģināsi attaisnot banu,ja tev tomēr ir bijis wh.... citāts : "bam, im gonna punch that mutherfucker lights out"

ja vakarā atcerēšos,paskatīšos demo.

nu ja jau 3o reizi esi ticis banots,tad jau ahūnais pro esi

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

ja vakarā atcerēšos,paskatīšos demo.

nu ja jau 3o reizi esi ticis banots,tad jau ahūnais pro esi

Varbuut tik traki nav, ka ahuunais pro... varbuut jaaskataas, kas otraa pusee...

Link to comment
Share on other sites

ja vakarā atcerēšos,paskatīšos demo.

Nezinu kas tur par taadu traci, vienkaarshi ir kas sajeedz ir kas nesajeedz... ar demo skatiishanos arii visi slinko. Un vareeji arii laipnaak rakstiit... jo nu reaali, ja man uz kaadu ir vienalga, es vinju tiiri taa pasuutu... bet ja jau tu te ierakstiiji un kko esi pat izlasiijis, tad varbuut vareeji nerakstiit, ja vienalga? vienkaarshi jeegu neredzu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...