Jump to content
GIGN Forum

Vai Var Kaut Ko Darīt... ?


Spec_Alfa
 Share

Recommended Posts

Apskatu mazliet situāciju... un vienīgais, ko gribas jautāt ir - VAI VAR KAUT KO DARĪT LIETAS LABĀ ?

Uz Counter-Strike:Source servera vispār kāda čīteru kontrole notiek ?

Apskatot status vien var ieraudzīt labās pērles...

Piemēram:

1.

Niks - [email protected] 232!stanoD

Headshots: 26 (26*)

Kills: 27 (27*)

2.

сигарета XD

Headshots: 22 (22*)

Kills: 24 (24*)

3.

Железадорожник XD

Headshots: 56 (56*)

Kills: 60 (60*)

un tā tālāk... varbūt vismaz izejat cauri statiem un nobanojiet IP adreses, kurām ir vairāk pa kādiem 20 killiem un HS attiecība ir virs 0.95, jo tas tak nav normāli!!!

Un šodien vispār ieeju serverī - forši spēlē viens no vakardienas čaļiem... pēkšņi šis tā labi izlien no stūra pareizā brīdī un nolamāju, ka šis čīto uz ko šis atbild, ka tas tak ir bezmaz normāli, te jau visi čīto, bet pēc pirmā aizrādijuma ar izslēdza!

Varbūt tomēr var kaut ko darīt ???

Link to comment
Share on other sites

Tas jau tikai normāli, ka vienu džeku bano n-tās reizes,war3 serverī ir daži kam ir kādi pāri pa 30 BANIEM, tracina ka sapelna exp ar 4itiem un tad jūtas krutie,tāpat aimerus ar elfu+helm novācu kā mazos(dažreiz ir jauki likt 4īterim raudāt) :sparta:

Link to comment
Share on other sites

:slap:

Redzi alfa, adminu esamiibu serverii nevar nodroshinaat 24/7 un chiiteriem patiik mainiit ip! Taa kaa bani liekas uz ip, tad mees ciinamies kaa varam!

Pirmāmkārtām, nekad neesmu prasījis tiesības uz GIGN serveriem!

Otrāmkārtām, ja es ap 21iem vakarā ienāku un tur ir ka biezs ar čīteriem - man tas liekas izcili stulbi...

Trešāmkārtām - tur vispār kaut kas notiek tikai vakaros, tad kur ir problēma vismaz vakarā kādam adminam uzspēlēt ?

Link to comment
Share on other sites

ja kas, šobrīd css serverī ir tikai kādi 2 vai 3 admini tā kā viss ir normāli.

Ja kāds man aiz nekā darīt dotu tiesības - nez vai pat pieņemtu, jo man ir aizdomas, ka es tur pirmāmkārtām pārīti nevainīgo izlidinātu par to vien, ka pa daudz fragu viņiem - esmu ne pārāk labs čīteru ķērājs!

Link to comment
Share on other sites

Tīri tā skatoties no malas - ņemot vērā, ka tu samērā bieži grozies pa CSS serveri, tev vajadzētu iedot xb ar nosacījumu, ka tu bano tikai tādus čomus, par kuriem tu raksti aizmukušajos čīteros - brutālus sienlaužus un aimerus, par kuriem ir 100%entīga pārliecība. Pārējais atnāks [vai arī neatnāks] ar laiku.

Link to comment
Share on other sites

Alfa un klausi mani, kad saku ka jābano, tad jābano uz manu atbidību, jo dažreiz man tiesības nestrādā.

worm lūdzu samazini raoundtime uz kādām 3minūtēm. Un uzliec lūdzu cpl_mill un aim mapi (vai iceworld - pēc tavas izvēles).

Link to comment
Share on other sites

worm lūdzu samazini raoundtime uz kādām 3minūtēm. Un uzliec lūdzu cpl_mill un aim mapi (vai iceworld - pēc tavas izvēles).

Ja tev niks ir AinCiz un pārliecības nav, ka tas esi tu, tad kāda velna pēc man būtu jābano pēc kāda pasūtījuma ??? Tagad zināšu - turpmāk klausīšu tevi tad!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...