Jump to content
GIGN Forum

Negribu Gulēt


eziic
 Share

Recommended Posts

DeaDly : eziitc bez acc !! hahahahahahaaa

DeaDly : sapnji piepildas

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 22002

| ADMINS: DeaDly

| NOBANOTAIS NIKS: Eziic

| NOBANOTAA IP: 78.84.144.239

| IEMESLS: guletalni

| UZLIKTS: 30.05.2009 03:27

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 1 stundam 39 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/22002

+---------------------------------------------------------------------

Principā alnis kā dzīvnieks vairāk piestāvētu tev, bet ne par to. Es, protams, saprotu, ka tu no priekiem nezini kur likties, tomēr ņemot vērā, ka šo nakti biju plānojis pavadīt CS pasaulē, šis tomēr nav kūl. Tu pasmējies par mani, es 2 roundus pastaigāju ar tevi kopā un paskatījos kā tu spēlē. Nedomāju, ka esmu pelnījis banu uz 2 stundām mūsu abpusējo antipātiju dēļ un fakta, ka tu manas vainas pēc [?] nošāvi tīmmeitu. Arlabunakti.

EDIT* Demo. :ardievu:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

vot, bljegj, shito es nesaprotu! tu pats iemet demo, kur tu lielaako dalju mapes tizlojies un krisii baazee ar savu tizlo nazi, speciaali uzmet c4 T's neaizniedzamaa vietaa, apzinaati blokjee citus speeleetaajus, kaa arii traucee vinjiem speeleet! ko tu tagad gribi panaakt ar sho suudziibu? lai noraajam dedliju? nee! dedlijs malacis, ka tevi izbanoja! buutu veelvienu nulliiti piesviedis klaat! padomaa skaidraa praataa, vai tava uzvediiba serverii ir nenosodaama! eziic, tev laikam vienkaarshi nedalec! cik suudziibas tu esi taisiijis,kur tu serverii dzen huinju? tad ljaunais admins tevi nobano un tu raksti mega garos palagus ar tukshu suudu saturaa!

think outside of the box!

Link to comment
Share on other sites

Nu, eziit, ko tu gaidīji? Agrāk tev vēl bija iespēja ākstīties serverī, jo biji admins, bet tagad arī tam ir pielikts punkts un tu vari iztiepties vai sarauties, bet to visu, kas bija agrāk, šaubos vai kāds admins pieļaus tagad. Jā, cry me a river :)

p.s pilnīgi un galīgi nekas personīgs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...