Jump to content
GIGN Forum

Bans No Dogy


Dominic K.
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 19745

| ADMINS: doGY

| NOBANOTAIS NIKS: Dominic K.

| NOBANOTAA IP: 92.49.12.248

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 16.04.2009 20:55

| Uzlikts pirms 4 dienam 22 stundam 58 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/19745

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"wh, bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas las

DEMO - Šeit

Link to comment
Share on other sites

Laicīgi gan tu esi pamodies. :)

Par demo - Dogij, kopš kura laika cilvēks tiek banots pēc viena momenta, pat ja viņš būtu aizdomīgs? Vai šajā situācijā - tur tak varēja saprast, ka tā paliek vienīgā vieta, no kurienes tevi varēja nošaut, līdz ar to viņš walkā gāja apskatīt kas nu būs. :) Visu demo gan neskatījos, bet no tā brīža kopš Dogijs parādās serverī līdz brīdim, kad tiek uzlikts bans tur nekā nav.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

1 mais bans nepatiesais (laikam)

o nais šitais bija aizdomīgi, apskatīšos demo, bet tad atvaino

Error: could not load file maps/de_italy_gign.bsp

Model maps/de_italy_gign.bsp not found and not available from server

Cannot continue without model maps/de_italy_gign.bsp, disconnectin ( jo nav man mape tā ? )

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

da lol labi, ka es paskatījos, es saku ka tur ir wh

15 minūte sākam skatīties. nākamais rounds 16:55 tas laiks un PATS IDEĀLĀKAIS moments 18:12 tur blje vnk nav variantu. Pie tam tu spēlē vienkārši .... man nav vārdu kā raksturot. Tu visu laiku lien tupus ... tu pat nekusties kā normāls spēlētājs vairāk kā bots

ahahaha 18:23 vienkārši iespārda

ir viņam whPUNKTS

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

15:00 minūtes momenti ir paņemami uz skaņu, nekā interesanta.

16:55 tāds pats moments kā nākamais...

18:12 varbūt viņam tāda taktika, kaut gan abi šie momenti tik tiešām izskatījās pēc tīriem kubiem.

18:23 uz manas rezolūcijas tur ir redzama pretinieka roka.

Tā vai citādi, nevienu no šiem momentiem tu, spēlējot serverī, neredzēji, tātad banoji pēc viena momenta un uz pilnīgu šaru. :)

Link to comment
Share on other sites

idiots esi ? es redzēju momentu kur čalis līda un ar teemekli līda virsū pretiniekam kurš bija aiz sienas taj;a pašā vietā kur 18:23 pēc tā arī banoju un redzēju pirmstamējos šāvienus, kad čalis lienot tik labi zin kur visi ir. Tad man pietika ar vienu momentu, jā es ilgi neskatījos, jo tur nebija ko skatīties, parasti tā - var redzēt kurš prot spēlēt kuram ir palīglīdzekļi.

vot keshu jakka vai jukka kr4 un citus ''pro'' es tur ilgi vērot varēju un tur bija jādoma, te nav

Link to comment
Share on other sites

Nē. Vismaz no manis nē.

Tu esi noobs ar wh. To pat tā grūtāk izstāstīt ir vienkārši jāredz demo. Ezi, tas moments ar to roku, tajā situācija un ātrumā viņš viņu neredzēja, viņš vienkārši zināja un arī iepriekšējais frags - bez mazākā satraukuma skrien un tad pēkšņi sāk tupēt. Bet visai smieklīgas ir viņa tizlās kustības, itkā, čalis spēlētu 2 dienas :)

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Tu esi noobs ar wh. To pat tā grūtāk izstāstīt ir vienkārši jāredz demo. Ezi, tas moments ar to roku, tajā situācija un ātrumā viņš viņu neredzēja, viņš vienkārši zināja un arī iepriekšējais frags - bez mazākā satraukuma skrien un tad pēkšņi sāk tupēt. Bet visai smieklīgas ir viņa tizlās kustības, itkā, čalis spēlētu 2 dienas :)

viņam ir 11 gadi vai ap to vecumu, sīks pīkstulis.

wh tur ir.

un būtībā visi tie, kas pievienojas forumam un uzreiz tiek nobanoti 80% arī ir čīteri, šis jau nav pirmais tāds gadijums.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

pareizi jau ir, bots ar wh! liidz bana briidim nemaz nebija jeegas skatiities, bet nu pirmais moments jau bija ap 10. minuuti. tie laiki, kas te rakstiiti ir nu taa so/so, wh ir, bet tie momenti ne tik labi atbilst muusu varonim aka "bots ar wh", kaa 19:10 moments! taa redzeet, ka noshauj tavu komadas biedru un nesaprast no kuras vietas vinju vispaar noshaava(kaut arii tas bija skaidri dzirdams pat uz tumbaam), liidz briidim kad tu apgriezies uz rinjkji un ar savu smirdiigo wallhack'u ieraudziiji, ka T's seezh stuurii! taa nu tu teelodams baigi piesardziigo pro, liidi ATPAKALJ tupjus liidz tam stuurim, kur vinjsh seedeeja! baigi gari sanaaca, bet nu po, wh ir un var lockot ciet!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...