Jump to content
GIGN Forum

Ban(cheats)


ap1n1s
 Share

Recommended Posts

1.Niks: n1#apinis

2.Laiks: 28.09.08 2:15-23

3.Demo: http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-09-28...-de_inferno.zip

4.Bans pats iisti nesaprotu par ko rez. bija laikam diezgan pashvaks cik atceros 7:9 taapat arii nobanoja manu klana biedru n1#h!- peec manaam domaam speeleeju pilniigi garaam, ir jau nakts un galiigs besis!

5:Izraksts no konsules:

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: L-BeasT

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: n1#apinis

BAN] Iemesls banam: cheat

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 15 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: cheat. Vairak i

Link to comment
Share on other sites

Sākumā domāju - čo za nahuj, jo tevi vērojot neko čītveidīgu vismaz savā puspālī neredzēju, bet ja tam tavam klana biedram nebija wh+norecoil, tad es esmu kāmis ar mākslīgām adatām [kāds es neesmu, tātad viņš čītoja], un tā kā viņš čītoja, tad banu ir pelnījis viss jūsu klans, ieskaitot tevi. Un Bīstam +10 par kārtējās nakts miera uzturēšanu. ;)

EDIT* Par runāšanu caur skype arī pienākas bans. Un sākumā novelc demo un paskaties kā tavs draugs spēlē pirms kaut ko saki. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

;)

Nu, nu.. Wh+Norecoil uzjautrinaaji mani! Ja buutu veelme speeleet ar 4iitiem, vai mees to dariitu GIGN serverii? Veel mums ir pashiem savs un diezgan populaars serveris, kursh jau pastaav diezgan ilgu laicinju! h!- nekad nav speeleejis ar wh kur nu veel ar no recoil.. Vieniigais varu atziit, ka mees caur skype runaajaam, bet vai tas kko maina? Izpaliidzeeju vinjam 1-3 fragus..

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau teicu izpaliidzeeju vinjam tikai vienu vai divus fragus! Labi to admins vareetu uzskatiit par "wh", bet kuraa vietaa juus tur saskatiijaat No-Recoil? Nu labi anyway bans ir nost varat TL!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...