Jump to content
GIGN Forum

Gribetos Unban


Blatotajs
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Eziic

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: STEPSINE

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ---------------------------------------------------------------

demo man diemzhel man nav , varbut jus varat dabut no hltv , nu es pat nezinu kura vieta vins man vareja saskatit ka man ir wh , nu bet labi ...

DEMO

Edited by Blatotajs
Link to comment
Share on other sites

Yeah baby, tikko beidzām spēlēt. Sen nebija nospēlēta pilnīgi visa nakts. Bija phuns. Nu tas tā, offtopic. :)

Runājot pat šo banu, gribēju tikai piebilst, ka ir tieši 2 mapes, kurās man nepatīk nevienu banot - ice un pool. Cenšos viņas arī nemaz nespēlēt, lai nečakarētu sev prātu. Bet nu šoreiz es vnk neiebraucu kā var tik eleganti bombīt pa sienām, tajā pašā laikā situācijā ar usp 1vs1 nospēlēt tieši tikpat tizli cik to parasti izdaru es. Būtu baigi forši, ja vēl kāds admins varētu paskatīties demo un pastāstīt savas domas pēc iespējas ātrāk, lai gadījumā, ja esmu kļūdījies, čalim nebūtu jāgaida tik ilgi, kā tas šobrīd notiek ar Run'u.

Arlabunakti.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, ka viņš zin vienkārši spawn vietas, bet ne ik reizi viņš šauj caur sienām. Šauj tajā pusē, kurā ir pretinieki.

fy_ice_world ir ideāla mape čīterim, jo visas sienas ir cauršaujamas :(

It kā nav nekā

P.S. :)

Link to comment
Share on other sites

Nostijos demo.

mans spriedums: no wh tur nav ne smakas, un kur vispaar to vareeja saskatiit ?

izstas ka bans tika uzlikts delj taa, ka viens no stepsine pretinieku komandas(tai pasha laikaa eziisha komandas biedrs) uzrakstiija komantaaru: stepsine stabils wh + aim.

izstas ka eziic peec shi komentaara ir iegajis pie spectatoriem un pec 2 min izbano aaraa stepsine.

pa to laiku kamer spektatoree taksh nav neviena aizdomiiga momenta ... bans nevietaa.

Manupraat bans ir janonjem.

Link to comment
Share on other sites

Netaisnošos par to kāpēc uzliku banu, jo visu pateicu jau pirmajā postā. Nedaudz stulbi, ka admini liek kloķi uz šāda veida sūdzībām un nenoziedo mazliet laika, lai apskatītu demo. Sn00p's atrada laiku tikai tad, kad tas viņam bija izdevīgi, tb, brīdī, kad mums ar viņu ir neliels kašķis par visādām izdarībām serverī. Par to viņam -10. No otras puses +10, ka viņš to vispār izdarīja, jo par viņa čīteru atpazīšanas spējām es nešaubos, lai arī citur mūsu viedokļi nesakrīt, tāpēc gāju banu noņemt un pie reizes esmu lielu atvainošanos parādā, ka bija jāgaida tik ilgi, lai pie šāda secinājuma nonāktu. Un te sākās problēmas - ierakstot konsolē xfbip stepsine man banu neuzrāda. Atradu statos IP, un arī uz tās man uzrāda tikai ZORG kick'u par afk, ne smakas no bana. Serverī prasīju Deadly'am, lai apskatās, viņam banu uzrāda, bet noņemt viņš viņu negribēja, jo laikam tā arī nesaprata ko es no viņa gribu. Enīvei, būtu baigi labi, ja kāds to varētu izdarīt, jo man tiešām nav ne jausmas kas tas par gļuku. :hrmmm:

EDIT* Teorētiski banam vajadzētu būt nost, jo nevienam adminam, kuriem lūdzu apčekot viņu caur xfbip viņu neuzrāda.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...