Jump to content
GIGN Forum

Mmorpg Speeljuks.. Renewed!


bwah-lma0
 Share

Recommended Posts

Shis ir jauns topiks, kuru izveidoju taadeelj, ka ieprieksheejaa topikaa jau bijaam piemuldeejushi vairaak kaa 20 lapas, un visa informaacija, kas vareeja buut noderiiga, bija dikti izmeetaata.. tapeec sheit, vismaz saaksim ar nelielu "konspektu"

centos apkopot to, kas vareetu nodereet cilveekiem, kas vel domaa, vai saakt speeleet.. un tiem, kuri to ir nesen saakushi..

-----------------------------------------------------------------------------

Hmm.. kkad nesen nonaacaam pie sleedziena ka viss zb.. nav ko speeleet.. jaameklee kautkas jauns..

arii iipashi negribeejaas nekaadu p2p speeli, jo macinsh uz sitiena nav tas biezaakais..

tapeec braukaajaam pa MMORPG.com, testeejaam visaadas mulkjiibas.. un beigaas nonaacaam pie shii:

Rappelz: Siege for glory! no izstraadaataaju komandas Gpotato!

speele principaa ir tipisks MMORPG.. - izveido savu "charu", trenneejies, pildi questus, iesaisties gjildees, vaac - apgreido ekipeejumu, utt..

shis projekts atbilst visaam muusdienu online speelju prasiibaam - pieklaajiiga grafika, pieklaajiigs engine (bez gljukiem,lagiem,utt), pieklaajiigs speeleetaaju skaits, utt..

Nekas paaraak spiidoshh jau tur nav, bet domaaju - tiiri labs laika kaveeklis.. shai speelei saliidzinaajumaa ar dazhaadiem citiem populaariem projektiem ir vairaaki plusi:

*speele ir pilniibaa par briivu, juus varat lejuplaadeet speeles klientu no izstraadaataaju saita..

*atshkjiriibaa no citaam f2p speeleem, jums nav jaaspeelee kaiminju zhenjas serverii.. viss notiek orgjinaalajos, speeles izstraadaataaju serveros..

*ir pilns speeles supports.. Ljoti, un es atkaartoju - Ljoti jaudiigs forums, kur var atrast praktiski jebkaadu infu par speeles detaljaam.. izstraadaataaji aktiivi darbojas, biezhi notiek jaunievedumi, speele tiek labi uzraudziita..

Orgjinaalais webs vieniigi nebij paaraak bagaats ar skriinshotiem, tapeec es bik paskraidiju, un uztaisiju kaadu savu : Skreeniez

taatad visi droshi ejam uz - http://rappelz.gpotato.com/ , regjistreejamies, lejuplaadeejam speeles klientu.. un iesaistamies Rappelz speeles pasaulee..

-----------------------------------------------------------------------------

Bij skaistaa ideja veidot Latvieshu komjunitiju tur.. cik nu esu tur nospeeleejis, esmu saticis vairaakus latvieshu speeleetaajus..

un protams radaas doma kautkaa apvienoties, un visus nokrushiit..

taapeec izveidojaam gjildi "Latvians".. ja esat tikushi nost no Trainees Island, tad droshi rakstiet, uznjemsim smile.gif

taapat arii, nekautreejamies PM'ot chariem LaChristie, MemoRable vai Benario, centiisimies paliidzeet.. ja ne fiziski vai materiaali, tad vismaz informatiivi smile.gif!

-----------------------------------------------------------------------------

speeleejam 2. serverii ("Yeti").. Kad saakaam vinsh bija 1. serveris, bet nesen tika izveidots jauns

Trainee salu var pamest, tad, kad esi izpildijis visus questus.. vinjos tevi izraus cauri daljai speeles elementu.. tas var aiznjemt ~2-5 stundas..

tajaa briidii tu vareetu buut kautkur 13-15 lvl'is..

-----------------------------------------------------------------------------

par klaseem.. ljoooooti daudz infas ir atrodama oficiaalajaa forumaa.. klashu sadalijums pagaidaam izskataas shaadi:

* Stepper - Asura's starting class

1. Strider - Asura's "Warrior", many think of this class as Assassin

2. Dark Magician - Asura's "Mage", uses strong direct damage spells

3. Sorcerer - Asura's "Summoner", Have Toggle-based Buffs for pets

* Rogue - Gaia's starting class

1. Fighter - Gaia's "Warrior", Versaitle - can use all sorts of weapon and is well known for Bow skills

2. Kahuna - Gaia's "Magician", specializes in DoT spell and buffs comparable to Clerics

3. Spell Singer - Gaia's "Summoner", Pet Buffs stack with Clerics

* Guide - Deva's starting class

1. Holy Warrior - Deva's "Warrior", many think of it as the Paladin and it specializes in tanking and drawing aggro

2. Cleric - Deva's "Mage", specializes in heals and buffs

3. Breeder - Deva's "Summoner"

-----------------------------------------------------------------------------

bet ieksh oficiaalaa "In Development" topika, rakstiits:

The following changes will be coming within the next few months:

* 2nd Job Change (This is the TOP priority and will hopefully be in before March)

* Auction System

* Skills for the Uncommon Pets

* Monster AI Improvements

* Monster Model Updates

* Guild Level System

Par ko jau tiek aktiivi runaats, un tas noziimee, ka katra klase sadaliisies vel vairaakaas apakshklasees..

-----------------------------------------------------------------------------

~ cik esam sapratushi kautko par raseem/klaseem:

ja gribi buut Tanks, njem DEVA - HOLY WARRIOR..

ja gribi buut DamageDealerWarrior, njem ASURA - STRIDER..

ja gribi buut Archeris, njem GAIA - FIGHTER..

ja gribi buut BattleMage, njem ASURA - DARK MAGICIAN..

ja gribi, lai tevi miil, sauc uz party'iem, utt.. njem DEVA - CLERIC vai GAIA - KAHUNA, bet zato vienatnee vareetu buut bik pagruutaak..

-----------------------------------------------------------------------------

Nuu.. ar 1,8Ghz, 512 RAMu un cik necik pieklaajiigu V-karti.. vinjai vaidzeetu iet tiiri ok smile.gif

protams, lai baudiitu visu pilno grafiku, bez nekaadaam iebremzeem, utt.. vaidzees bik jaudiigaaku aparaatu..

man viss iet gludi un smuki.. kaa arii es redzu mezhu, kameer paareejie skraida pa pljavu XD.gif

darbojos uz 3800+ , 1024 MB, x1800..

-----------------------------------------------------------------------------

hehe.. peedeejaas dienaas gan nav sanaacis taa ritiigi uzspeeleet.. bet viss notiek, augam gan liimenii gan zinaashanaas.. iet tiiri jautri XD.gif

paaris jaunaaki skreeni smile.gif

ciinoties ar Piranjaam, Trainees island peedeejaa uzdevumaa..

user posted image

skrienam mediit smile.gif

user posted image

skats uz Asura galvaspilseetu Katan..

user posted image

gaidot Lost Relics of Arid Moonlight vestibiilaa XD.gif

user posted image

chara klase - aatraa paliidziiba wink.gif

user posted image

-----------------------------------------------------------------------------

Daudzi no visbiezhaak sanjemtajiem jautaajumiem ir saistiiti ar dziivniekiem.. vinju formeeshanu, teimoshanu, ieguushanu utt.. tapeec domaaju, ka buutu laiks saakt veidot dazhaadas pamaaciibas, lai cilveeki vareetu to aatraak un vienkaarshaak saprast..

sheit buus mans pirmais "helps" smile.gif

Creature obtaining, taming, forming..

Jums ir vajadziigi 8k, un aptuveni 10 min laika ! Kaa arii jaabuut speejiigam nogaazt 27+ lvl monstru !

user posted image

Dodamies pie jebkura merchanta.. vinja Buy Listee atrodam gribeetaa dziivnieka kartinju (shoreiz Pantera).. spiezham Put in the Cart.. un spiezham Decide..

user posted image

Tagad juusu Inventory'aa (ALT+I) ir paraadijusies Empty Pantera Card.. taa jums buus vajadziiga lai dziivnieku noteimotu..

Apsveicam juus esat speeris 1. soli, sava dziivnieka ieguushanaa !

Tagad jums vajag atrast attieciigo dziivnieku, kuru teimot..

Dodamies aarpus pilseetas mekleejumos..

user posted image

visi Basic Creature ir atrodami netaalu no Horizen.. panteeras mekleejumos dodamies uz W no Horizen.. un mekleejam jebkuru LYNX.. vinjas atrodas zonaas, kuras uzraadiju mapee (bildee)..

user posted image

Kad esam atradushi vajadziigo monstru.. uzliekam Target uz vinja (1 click), un izmantojam skillu - Creature Taming..

user posted image

Kad esam izpildijushi skillu CT.. monstrs jums uzbruks.. jums vinsh IR jaanosit.. un tad monstrs "ieliidiis" juusu kartinjaa..

Diemzheel shis Skills var arii Fail'oties.. un taadaa gadiijumaa jums ir jaasaak viss no saakuma (jaadodas pirkt kartinju, utt).. bet tas notiks apm. 20% gadijumu..

Paraak neuztraucamies, shiis kartinjas ir leetas, un vieniigais ko juus praktiski zaudeesiet ir laiks..

Apsveicam juus esat noteimojis savu dziivnieku !

Kad dziivnieks ir noteimots, dodamies atpakalj uz pilseetu !

user posted image

Jums tagad vajag doties pie Tamera (Horizen), vai Summonera (Katan).. shoreiz ejam pie Tamera.. spiezham runaaties ar vinju.. un izveelamies iespeeju - Creature Formation !

user posted image

To nospiezhot, jums atveersies Form logs..

daudzi ir jau suudzeejushies, ka logs ir aiznjemts, un dziivnieku nav iespeejams noformeet.. taadaa gadiijumaa, juus noklikshkjiniet uz jau tur esoshaa dziivnieka (shai gadijumaa manas panteras), un spiezhat pogu cancel..

user posted image

Un redzam, ka logs ir atbriivojies.. tagad laiks noformeet savu jauno zveerinju !

Veel viena iespeeja ir, apguut skilla Creature Control 2. liimeni.. tas jums atljaus reizee noformeet 2 zveerus !

user posted image

Tagad, savu tiko noteimotaa zveera kartinju, ievelkam 1. slotaa.. zem cipara 1. ! tad vajadzeetu paraadiities vinja aprakstam un bildiitei.. shajaa solii arii varam vinju ekipeet, bet tas jau ir cits staasts.. Kad dziivnieks ir redzams 1. logaa.. spiezham pogu Confirm !

Apsveicam juus esat noformeejis savu dziivnieku !

user posted image

Tagad ir atlicis tikai uzSummonot savu zveerinju.. atveram savu Creature logu (ALT+R), nospiezham uz sava zveera ikonas.. un izmantojam skillu - Summon Creature !

user posted image

Un jums blakus paraadas juusu gaidiitais dziivnieks !

Apsveicam, jums tagad ir dziivnieks.. (shai gadiijumaa Pantera)!

Ja ir kaadi jautaajumi, droshi rakstiet - centiishos paliidzeet !

Ja ir veeleeshanaas uzzinaat, ko citu, saprast kautko jaunu, vai arii vienkaarshi iebraukt, kas notiek.. rakstat, izveidosim liidziigu pamaaciibu, par juus intreseejosho tematu..

-----------------------------------------------------------------------------

Hehe.. shodien satikaam vienu jautri zveerinju Dungeonaa..

lvl 40 MegaBoss - Offoria !

bijaam 7 purni partijaa.. ~37 lvl..

nebija nekaadu Add'u.. kaavaamies 7x1.. un vienalga nokritaam.. dalja nomira, dazhi tik aizmuka..

kopumaa neatnjeemaam vinjam pa 1/8 no HP (kursh manupraat vareeja tuvoties 7-ciparu skaitlim)..

paaris skreeni

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

-----------------------------------------------------------------------------

Izdomaajaam no riita iepaziities ar DMR1 visaa pilniibaa..

skraidijaam, priecaajaamies, atradaam shaadu "dziivniecinju"..

pat joka peec paproveej uzsist XD.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

-----------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------

Vel protams, ieprieksheejaa topikaa, tika uzdoti daudz un dazhaadi jautaajumi, kurus tad, kopaa arii ar atbildeem, centiishos iekopeet sheit..

buus mums taads neliels F.A.Q.! !

Nu domajat man aizies? Amd Athlon 2200+ 1.79GHz, 512Ram GeForce 5

Aiziet aizies diezgan noteikti.. bet, lai guutu kautkaadu baudu no speeles, buus jaasamazina Video settingi.. vaardsakot jaapaspeeleejas ar optioneem, un viss buus chiki-briki..

Man drausmigi leeni velkas, nevar kautka aatraak?

Ja nevari normaali novilkt no neta, tad pameklee DC.. ja arii tur nekaa jeedziiga nav, tad raksti droshi te, un saleksim visi DC !

Man drausmiigi leeni velk apdeitus, nevar kautka aatraak?

Nevar.. tam visi ir gaajushi cauri.. citam aatraak, citam leenaak, bet vinji ir jaanovelk..

Sanāk ja es izslēšhu Launcheru un beigšu update, turpināt nevarēs?

Jaa.. apdeiti saaksies no jauna !

bļaģ! palaižu to brīnumu, un kompis restartējas!

palaižu vēlreiz - tas pats!

Shaada probleema dazhiem cilveekiem jau ir bijusi.. Paskaties, vai visu esi normaali salicis, vai neesi kkaadas mulkjiibas sataisijis ar instalaaciju, utt.. Paarbaudi vai uz tava PC ir jaunaakais softs (tb Draiveri, DirectX, utt.).. Oficiaalajaa forumaa, kad pirms kaada laicinja mekleeju, bija paaris topiki par shaadu pashu probleemu.. iespeejams tur ir kaada jauna informaacija, kas vareetu tev paliidzeet !

Kuraa serverii juus speeleejat?

2. serverii ("Yeti").

Viens chars uz visiem serveriem ?

Nee, katraa serverii, savi chari !

tur viegli dabuut levelus? nepatik kur leeni kachaaties!

Jo taalaak, jo gruutaak, kaa jau visur.. bet lidz ~30 lvl var tikt sameeraa aatri, un tajaa briidii jau tu esi daudzko piedziivojis!

a te ir kaut kāds level ierobežojums?

nosleepumaa tiits.. bet runaa, ka esot virs 100.. katraa zinjaa ir daudzi chari virs lvl 90 wink.gif

Kurā lvl var pamest salu un kā to var izdarīt?

Aptuveni 13 levelii, un to var izdariit izpildot visus uzdevumus, jeb arii saakot no lvl10 vienk aizlidojot prom (dikti neiesaku!!).

Kā var pievienoties guildam?

Tev ir jaasazinaas ar gjildes liideri, un jaasanjem no vinja ieluugums..

Kurs ir Latvians guilda lideris???

LaChristie

Kas man jāņem par to izskatu, vienalga?

Nedaudz siikaak par klaseem aprakstiju augstaak.. bet vizuaalais izskats - peec pasha patikas..

Es varu kkā teleportēties uz sākumu? besī pēc kvesta izpildīšanas vilkties pie tā veča.

Jaa, lieto "Return Scroll".. vinsh tevi atteleportee uz Zonu, kura ir uzstaadiita kaa "Return Area".. To var izdariit pie kaada no Teleporteriem.. (Trainee Island'aa return zona defaultaa ir placis, ciemata centraa).

Cik liela pasaule?

Kaa radaas pasaule? bet ja nopietni.. Nu tiiri paliela, tb paies pailgs laicinsh liidz visu buusi redzeejis, apskatijis.. bet nu nekas gigantisks jau ar nav..

Ka tur ir ar naudu?

Apgjeerbts buusi vienmeer, bet, ja veelies kautko dikti elitaaru, tad reekjinies ar laika pateerinju, real $, jeb lielu veiksmi !

Vai viegli uzkacat skilus?

Nekaa sarezhgjiita tur nav.. taakaa skilli nav saistiiti ar tavu realo lvl'i.. tad vinji aug tiiri paatri..

No kura lvl var mainit klasi?

lvl 10

A skili jaliek pie kada konkreta NPC??

Nee.. to tu vari izdariit jebkuraa vietaa un laikaa..

Kur ir kāds labs veikals?

Visu pilseetu veikali ir vienaadi.. ierochi pie WeaponTradera, brunjas pie ArmorTradera, utt..

Bet ka vinu par burvi uztaisit?? Man vinam pagaidam tikai zobens!

10 Liimenii tev, peec noteikta questa izpildes, ljaus izveeleeties klasi!

Gribēju pajautāt kur var redzēt cika staminas ir palicis pāri?

Uzbrauc ar kursoru uz taa sava Exp Bar..

Kaa tikt aaraa no pilseetas Laksy?

Dodies pie kaada no Teleporteriem, un lido uz Laksy Field !

Tad vēl, kāds ir bijis rondo? man tur ir tolks iet?

Neesu dzirdeejis, ka kaads muuseejais buutu aizceljojis.. Tieshaam nemaaku dot tev nevienu iemeslu kapeec tu gribeetu turp doties.. Rondo nevar uzlikt kaa Return Area, tb, katru reizi maksaajam 50'000, lai turp nokljuutu !

Ko man tagad darīt, ja visus kvestus esmu izdarījis? izņemot ingmars, rohas utml kvestus..

Sheit, ir pilnais questu saraksts.. iespeejams, ka tieshaam visi liidz shim pieejamie questi ir izdariiti, tad tev naaksies pacelt savu liimeni, un tad sanjemsi kaadu jaunu questu !

Kr4 es nevaru turēt reizē divus dzīvniekus? Tur vaig kko ka4āt, vai tas vispār nav iespējams?

Tev reizee var buut vienalga cik dziivnieku kartinjas.. Tev reizee var buut noformeeti tik dziivnieki, cik tev ir Skills - Creature Control.. Tev reizee var buut Summonots tikai 1 dziivnieks !

Pvp tur ir kaut cik normals - playeriem v mordu bit' var ?

PvP ir taa sou-sou.. tu principaa vari jebkuram, jebkuraa briidii iedot pa bieti.. bet no vinja normaalaa (ne-pvp) servaa, tu neko neizsitiisi..

A kaadu man dziivnieku labaak njemt?

Nuu, ja esi nesen saacis, tad tu vari atljauties tikai kaadu no Basic dziivniekiem.. tb Pantera / Tortus / Poultry.. visi sameeraa liidziigi, izveele tavaas rokaas..

A kaa var atdziivinaat savu dziivnieku?

Jaalieto RessurectionScroll, jeb arii jaadodas pie Tamera Horizenaa vai Summonera Katanaa, un caur Creature Managment, jaatdziivina vinsh..

A kaa var savam dziivniekam iedot kaadu ekipeejumu?

Ja juusu dziivniekam ir uztrenneets vismaz 1 liimenja skills UnitControl, un juus veelaties vinjam iedot kaadu mantinju, jums ir jaadodas pie jebkura Merchanta, jaaiegaadaajas Unit Card.. tad shii kartinja jaasavieno ar Ekipeejumu, kuru veelaties iedot savam dziivniekam, izmantojot Combination logu.. Taalaak jaadodas pie Tamera vai Summonera, un ieksh CreatureFormation, shii kartinja jaaieliek kaadaa no pieljaujamajiem juusu dziivnieka slotiem !

-----------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------

Taaks, ampeleejos ar sho tekstu jau bik vairaak kaa stundu, bet, ja godiigi, tad ir feelings = 10cms.gif .. lma0.. ieksh Worda: Pages 11, Words 2212, Characters(no spaces) 19339 !

Eniivei.. droshi pievienojaties speelei, iemeegjiniet, domaaju, ka nebuusiet viilies !

GL & HF !

free-

...

Link to comment
Share on other sites

Buutu forshi ja kaads, kam ir shii speele, ieietu UO hubaa, citaadi galiigi leni velk no arzemeem.

Nak3d done smile.gif

Karoche meklee mani zem Bencik, un fails staav papkaa Rappelz !

Visi kuriem vajag sho speeli nokachaat to var izdarii no shadiem hubiem dc UO,hacker. Meklejiet nick name Bencik

p.s.Briidinu man ir mdsl tapeec, kompis paliks iesleets pa nakti un iespeejms jums buus javelk aparis h, bet ja nu nav citu variantu nakmas 24 h royal welcome smile.gif

p.p.s. Naked vilks 10 h tikai nu vismaz ta pagaidaam izskatas, bet varu iepriecinat no riita mdsl paliek mega uber aatrs biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

tas ir Setup Maintenance fails.. identisks tam, ar kuru tu instaleeji savu cs'u 36.gif

Tatad spriezhot pec tava teiktaa,nokachajot tavu saucamo failu es palaidishu instalaciju vinsh man uzinstales NBA un vareshu zipot bez problemam?Vai pareizi,jeb bus vel kadi cracki vai ej elle sazin vel kas jameklee klat? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Karooch kaa es tiko izzardiijos pa DMR2, vot tadu party biezhaak vajadzeetu. kaads 5 h ardijamies, kameer beigas nonacaam pie eliite boos ofo, kur arii kopigi izdpmajam, kad jasit, protams mees to neizdariijam. Toties norecamies un izpriecajamies, visi partijs vienbalsiigi apgalvoj, the best party i have ever been. Nositam kadus 10 keroro un apgajam apkat visam dmr2 thumbsup.gif

karoch mums arii vajadzeetu ar guild kaut ko taadu saveidot laugh.gif

p.s. Ar labunakti biggrin.gif (Labrit)

Link to comment
Share on other sites

ok.... bet ap cikiem tu esi parasti online, jo kad es spēleju neviens parasti nespēle blink.gif

Nu tas ri jasarunaa, es speleeju,tad kam man ir briivs laiks... Parasti tas ir naktii, tad kad visi gulj, piem vakars speleeju no kadiem 2nktii lidz 7 riitaa, tad ju toch neveina nebija ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

zinu ka minimal prasiibas ir 512mb RAM !! Bet varbut kaads spelee uz 256 ??? Un gribeetos iznat vai velk ?? dry.gif

EDIT: Euzz kapec man vislai kkad uzklikoju uz launcher, paiet laiks un vinsh izmet Time Out !

Edited by mE ^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...