Jump to content
GIGN Forum

Nelegaalais Wow


AlusDaris
 Share

Recommended Posts

Peec jaunaas southpark seerijas radaas ideja uzraut wow, tacu neveelos par to maksaat, jo nejau tik traki aizrausos ar to, tapeec jums prasu, vai kaads nezin kaadu normaalu nelegaalu serveri.

Varat man nemaz nerakstiit, ka legaalie ir labaaki, to jau taapat zinu.

Cereesim, ka iztiksim bez liekaam atbildeem, ja kaads zin, tad lai atbild, ja nee, tad neko. un iztiksim arii bez smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gif utt. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Peec jaunaas southpark seerijas radaas ideja uzraut wow, tacu neveelos par to maksaat, jo nejau tik traki aizrausos ar to, tapeec jums prasu, vai kaads nezin kaadu normaalu nelegaalu serveri.

Varat man nemaz nerakstiit, ka legaalie ir labaaki, to jau taapat zinu.

Cereesim, ka iztiksim bez liekaam atbildeem, ja kaads zin, tad lai atbild, ja nee, tad neko. un iztiksim arii bez smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gif utt. biggrin.gif

Šim es nepiekrītu, ljoti labs serveris ir: http://battlenet.ru .. visi spell,Questi nu vopšem vistrādā (ieskaitot MAIL - Pastu) Aptuvenais Online skaits sasniedz 1000 lielāko ties serveris ir visu laiku pilns...

Lai spēlētu ir vajadzīgs:

WoW ar 1.9.4 Patchu

Realmlist: rivera.servegame.com

Acc var uztaisiit ieiejot WoW`aa ieiej wow un ievadi Loginu un paroli vienādi...

Piem:

Logins: snaky

Password: snaky

nu vnk jābūt abiem vienādiem...

Link to comment
Share on other sites

mm izklausaas labs, tacu vai tajaa ir jaarunaa tikai krieviski? man kkaa taa valoda nepadodaas, vai tur tie speelmanji arii angliski jeedz?un vispaar, tur tik krievi speelee?

Ej latviešu serverī, kengā, nu pašlaik tur it kā labo visādus gļukus utt., bet nu izskatās, ka būs tīri ok, cilvēki ~100 nav jau īpaši daudz, bet domāju priekš Latvijas normāli.

ā jā - te saits , launcher , reģistrācija .

Ja nav pats wow, manuprāt, te <--- būs ātrākais variants kā to dabūt. Patčs ir 1.12.1, to man nokačāja automātiski.

Edited by Puff Dady
Link to comment
Share on other sites

Kamффn !

Tвdu spзli kв WoW spзlзt ar 100 cilvзkiem online ? Tur taиu nomirt no garlaicоbas var.  confused.gif

Tieрi manas domas...

Enivei...AlusDari tu bazaree ka gribi lielaka dalja runв pa Angliski...Nejau tikai krievi...un latvieрi arо....1000players Online tas ir ideali...uzkatra stыra vari saktikt kвdu smile.gif

P.S Kenga ir Debоls serveris (Tas nau latvieshu bet Russ tik un tв) taka spelз http://battlenet.ru ...Cik man saka vinjsh gandriz nearko neatskiras no Orginвlв... vienоgais ka ir pa velti un vзl daюi + un - ..

Edited by TheSnaKy
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies visiem kas rakstiija, esmu izveeleejies, buus vien jaaspeelee http://battlenet.ru

Veel tikai ir dazas neskaidriibas, kuras veeleetos uzzinaat.

Ja es ka4aaju wow ar versiju 1.4.0 (laikam beigi vecaa biggrin.gif ) un uzliekot to 1.9.4 patchu (kurs aiznem 1mb), tad vajadzeetu visam iet?

Ja kkas ir nepareizi, tad varbuut, kaads pasaka kura ka4aaja wow un patchus.

Link to comment
Share on other sites

noteikti smiesies, bet kadas ir minimalas prasibas itai spelei?  laugh.gif

PIII, 800MHz, 512 RAM, 64Mb video + internets smile.gif

(ta bija rakstits oficialaja wow majaslapa)

P.S. ja vajag atrast spelei prasibas google ieraksti: [speles nosaukums] system requirements

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

Vaita uz riveras nebija jāmaksā? confused.gif

citāts... tad jau labāk laist uz offa wink.gif

#

Minimal payment sum is 5$ (USD).

#

First month you can play free without any payments. And if you like our work, and you want to thank us, after first month ends you can pay. Anyway your account wouldn't be blocked even if you don't want to pay.

#

After first month ends, if you have any characters on your account higher than 30 level it will be blocked. You can unlock them if you'll pay.

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...