Jump to content
GIGN Forum

Dator-austiņas


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Iesakat kādu labu firmu priekš dator austiņām un peles. Cenas apmēram 10-15 Ls. Zinu,CS dārgās peles. Piemēram Logitech MX310 pa 25Ls. Bet man no 10-15 Ls tajās cenās jāzin kāda laba firma.

tam pasham logitecham var atrast leetaakus modeljus wink.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm. ok bus japaskatas Rīgā "ORIGO" microsoft blue vai arī pameklēšu to Logitech m79. Bet par austiņām kā jau teica samuray, tad noteikti atradīšu lētākas logitech austeles.

P.S. Nezināju ka arī pa 3 Ls ir tik lētas Logitech peles biggrin.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

hmm. ok bus japaskatas Rīgā "ORIGO" microsoft blue vai arī pameklēšu to Logitech m79. Bet par austiņām kā jau teica samuray, tad noteikti atradīšu lētākas logitech austeles.

P.S. Nezināju ka arī pa 3 Ls ir tik lētas Logitech peles biggrin.gif

Nu taas ir tjipa peles, kas domaatas datoriem kopaa, bet vini paardeva atsevishi, vairaak taa nav .... diemzheel..

Link to comment
Share on other sites

nju iegaadaajies savas austinjas un peli? kaadas atsauksme?

VēL nē. Tad kad jūs man pasakat labu peles firmu un pašu peli, tad es uzreiz eju šeit un apskatos kāda tā pele ir. Ja man patīk kāda, tad rīt braucot garām centram pameklēšu ORIGO biggrin.gif

Un shadyzz šī ir tā pele?:

Logitech UltraX Optical Mouse B85 OEM smiliez.de_2538.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Man pašam ir ļoti laba pele [manuprāt] logitech UltraX Optical Mouse. Tiešām laba! Pirku pa 13Ls! thumbsup.gif Bet mani interesē arī par tām austiņām, kādas būtu normālas? huh.gif Nu cenā ap 10-20Ls, man tagadējās vnk. smird un derētu jaunas!

Link to comment
Share on other sites

Da nezinu ,neuzticos tam letajam pelem .

Galigi nebija pika un nopirku tur kkadu Logitech nu hvz ,kas pa modeli . Pa kkadi 6 ls.

Pele erta ,bet briziem (diezgan biezi) spelejot cs pele pati sak kusteties ,vai ar nekusteties. Tip shauju un pele pa 360 uz rinki . 1d71.jpg

Un tad mana maza balta pukaina peleite ciesh.

Ieteiktu skola vel paris dienas nepaest un biki piekrat saviem 15 ls klat.

Link to comment
Share on other sites

Lai nu ko, uz austiņām neisaku taupīties.pašam ir bijušas pa 10 ls un pa 15. Tagad jau gandrīz gadu lietoju šādas Technics RP-F500E . esmu pilnībā un galīgi apmierināts. Tos basu testus, kuri tika ielikti šeit iekš foruma (brooklyn bounce utt) uzliku uz max skaļuma gan windows, gan pleijera, nekādu čerkstoņu. CSā var ideāli visu dzirdēt. Iesaku. Un tiem, kuri nezin, tad Technics ir tas pats Panasonic.

Par pelēm: ļoti labas atsauksmes esmu dzirdējis par šo A4Tech X-710BF. pats esmu izmēģinājis parasto (bez "x") bija baigi ok. Īpatnēja poga ir tā, kuru nospiežot viņa iemitē trīs peles klikšķus (priekš CS perfect).

Pats šobrīd izmantoju Logitech MX510 . pele, kura nepieviļ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...