Jump to content
GIGN Forum

Help


anusss
 Share

Recommended Posts

nu taa...izvandiiju gign forumu par sho fps...atradu un uzliku bet man serverim tikai 256... var kaads pateikt kaa var dabuut virs 500???

akd palaid cs serveri, fonaa palaid vinjam arii WIndows Media Player, vajadzeetu paliidzeet, veel atsleedz visus nevajadziigos resursus

Link to comment
Share on other sites

nu man vieniigais kas staav ir skype un kaads tolks no windows media player???

mosh man boosters kkaads ne taads...varbuu ieliekat to boosteri sheit lai varu nokachaat smile.gif

boosteris vispaar *uukaa *impi, nesaprotu preksh kam taads meesls izgudrots, un preksh kam vispaar tev vaja to sasodiito fps ja apt nezini kaa vinju uzburt, nekaa nesajeedz NETAISI SERVERI luudzu

Link to comment
Share on other sites

klausies chaliit ja nezini un nevari paliidzeet tad p** d*** saprati???

un sajeedzu es daudz tikai shajaa gadiijumaa nesaprotu to kapeec ja pirms tam man uz servera bija tas pats boosteris un bija 512 fps un tagad tikai 256???

Link to comment
Share on other sites

klausies chaliit ja nezini un nevari paliidzeet tad p** d*** saprati???

un sajeedzu es daudz tikai shajaa gadiijumaa nesaprotu to kapeec ja pirms tam man uz servera bija tas pats boosteris un bija 512 fps un tagad tikai 256???

kādam te vajaga toletes papīru? ko tu d*rs uz fasty, labāk pasties uz savu niku, tas visu izsaka... un es jau vienā topicā tev teicu nopērc normalu +/- kompi nu aptuveni 1.7 ghz un 512 ram un panem labu netu, piemēram pronetu.

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

klausies chaliit ja nezini un nevari paliidzeet tad p** d*** saprati???

un sajeedzu es daudz tikai shajaa gadiijumaa nesaprotu to kapeec ja pirms tam man uz servera bija tas pats boosteris un bija 512 fps un tagad tikai 256???

VIenkaarshi pasaki lai mamma beidzot iesniedz tavus dokumentus skolaa.. ar to arii viss ir pateikts

Link to comment
Share on other sites

sorry ka vinjam uz*irsu bet nu vinjsh pirmais saaka un kompis man ir 1.8Ghz 512 RAM un interneta aatrums videeji 3MB/s!!!

ar to varetu uzteret serv, bet uz tā kompja nekas cits nevarētu būt! jabūt obligāti pārinstalētam... + man kadreiz 1.5 serverī salīda 18 cilv, kompis bija (1.7 ghz un 256 ram, hdd 40 gb, un vēl uz tā kompja bija webs un pilns ar sūdiem, un vis bija zem mdsl...) psc ka lagoja ieksā.. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...